Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
7 godzin temu, drive napisał:

Macie jakiś sposób aby umyć opony nie uszkadzając plastidipa na felgach? Boje się atakować je szczotka i adbl tire and rubber cleanerem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ultra delikatnym pędzelkiem myjesz felgi, a Tire &Rubber psikasz opony i szorujesz. Wszystko splukujesz niskim ciśnieniem z węża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, rudi0018 napisał:

Czy tylko taki aplikator się nadaje do dressingu? 

Bez kitu, to jest najlepszy aplikator do dresingów jaki miałem. Super gąbeczka. Szczerze polecam. Ultra trwała, chłonna a równocześnie świetnie wydaje produkt.

Nie pogniewałbym się gdyby @ADBL zrobiła wersję "grzybek" czyli z wygodnym uchwytem 😉

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, to jest najlepszy aplikator do dresingów jaki miałem. Super gąbeczka. Szczerze polecam. Ultra trwały, chłonny a równocześnie świetnie wydaje produkt.
Nie pogniewałbym się gdyby [mention=9208]ADBL[/mention] zrobiła wersję "grzybek" czyli z wygodnym uchwytem

Jak na juz to autofinesse takie ma - do wosków świetne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rudi0018 napisał:

Czy tylko taki aplikator się nadaje do dressingu? 

Ehh nie tylko. Przeraża mnie brak inwencji niektórych osób na forum. Kup pada z adbla, kup żółte słoneczko, kup pod mikrofibrowy i sam potestuj czym pracuje Ci się najlepiej. Ja lubię nakładać dressingi tym padem który wymieniłem, ale jak się uprzesz to i mikrofibrą lub płatkiem kosmetycznym nałożysz :-D

Tak jak z oponami. Niektórzy preferują aplikację pędzlem a ja mimo kilku podejść nie potrafię i najwygodniej mi gąbkami. Nawet te mega gęste żelowe kładę gąbkami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88  masz rację.  To tak jakby niektórzy chcieli mieć wszystko podane na tacy. To i to zrób tym ale do tamtego to już to się nie nadaje. Zawsze wydawało mi się, że detaling to zabawa z pasji i z doborem odpowiednich rozwiązań dla każdego. Gdyby było inaczej to istniałby jeden aplikator przypisany do jednego dressingu lub co gorsza jeden aplikator i jeden dressing. Sam pewnie zadaję pytania dla niektórych banalne ale staram się też czytać forum ze zrozumieniem, bo większość pytań już padła.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał82 napisał:

Ile padów zużywacie na one step na DA?

3 zazwyczaj wystarczą, zależy jeszcze jakie auto, dochodzą mniejsze pady.

 

44 minuty temu, wampir napisał:

Witajcie, czy sa jakies sposoby na usuniecie lub zamaskowanie rys na dekorze drzwiowych (od wewnątrz) ? Chodzi o Audi A4 B8 i dekor rybia łuska.

Z takich teksturowych dekorów nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PszemekWawa napisał:

Co proponujecie do tych wżer ? Podejrzewam że bez papieru się nie obejdzie.

Posiadam maszynę DA a pacjent to astra h.

 

Lakier wygląda na słabej jakości lakierowanie powtórne, a te wżery.... tam jest schodek na krawędzi widoczny gołym okiem, to raczej miejscowe ubytki bezbarwnego, nie usuniesz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PszemekWawa napisał:

a zredukować lub cokolwiek bez wizyty u lakiernika ? mam bezbarwny w sprey jeszcze...

Ja bym zrobił w dołkach zaprawki tak aby wyrównać powierzchnię lakieru - ale to jest rzeźbienie. Widoczne będzie, ale mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Zdroja0 napisał:

Ja bym zrobił w dołkach zaprawki tak aby wyrównać powierzchnię lakieru - ale to jest rzeźbienie. Widoczne będzie, ale mniej. 

w sumie mam lakier samochód nie nowy więc może popróbuje. Myślałem żeby trochę papierem te schodki wyrównać żeby nie wrzucało się w oczy i spolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.