Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, KeepeR napisał:

niestety nie 😉 potrzebna jakaś konkretna parownica ? bo może mógłbym załatwić

Myślę, że na takiego busa to jakaś konkretna typu optima - generalnie i opalarką i parownicą wytwarzasz ciepło, ale parownicą szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kerad napisał:

Chciałem kupić jako wspomagacz na zimę SSW, ale gdzieś obiło mi się że z Coli 476s się nie lubi i go osłabia. Jest na to jakiś test?

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Jest o tym dykusja w temacie Tytani zimy,osobiscie uwazam ze nikt nie jest w stanie wiarygodnego testu przrprowadzic w tym temacie,bo nakladajac tak silnie hydrofobowy produkt jak SSW na inny,nie jestesmy w stanie po czasie stwierdzic ze to co widzimy po jakims czasie to efekt SSW a moze Colli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś royal pads ufo aplikator? Może zrobić jego zdjęcie? Bo pierwszy raz go zamówiłem ale dostałem taką czarną bardzo miękką gąbkę, jakby jakaś podróba. Na zdjęciach wszędzie jest ukazany zielony z logiem, teraz nie wiem czy sklep się pomylił czy są różne rodzaje z royal pads.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patryk14 napisał:

Ma ktoś royal pads ufo aplikator? Może zrobić jego zdjęcie? Bo pierwszy raz go zamówiłem ale dostałem taką czarną bardzo miękką gąbkę, jakby jakaś podróba. Na zdjęciach wszędzie jest ukazany zielony z logiem, teraz nie wiem czy sklep się pomylił czy są różne rodzaje z royal pads.

ten co masz prawdopodobnie lepszy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś Waxaddict Magic Glaze Interior Dressing? Jaki zapach? Efekt do czego porównywalny?

Kończy mi się Pink Sheen, a z dopiero co zakupionym GS Black Panther się nie polubiliśmy (zapach). Także szukam czegoś innego do przetestowania najlepiej efekt mat/satyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Michał82 napisał:

Także szukam czegoś innego do przetestowania najlepiej efekt mat/satyna.

Z swojej strony polecę koch refresh cockpit care, efekt satynowy, przyzwoite przyciemnienie i co najważniejsze nie schodzi po kontakcie z wodą co mnie wkurzało w PB NL. Konsystencja zbliżona do Pink Sheen ale trochę gęstsza więc w aplikacji sama przyjemność. Mają w galonoleje może pozwolą Ci powąchać bo zapach jest fajny 😛 Coś jak biała migdałowa landrynka z dodatkiem cytrusów. Poniżej zdjęcie po wysmarowaniu Kochem airbaga. Nie mam żadnych 50-50 ale przyciemnienie niezłe 🙂 Po zakupie Kocha ja już przestałem dalej szukać 🙂 Jedynie jakaś powłoka kwarcowa na plastiki wewnętrzne mogła by mnie teraz zainteresować.

zZydwHd.jpg&key=bd95d702e72000c0522f07bc

dhWYWgs.jpg&key=7d128fb22fc35a73a88ac5b2

6c80ePn.jpg

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Balzac napisał:

@Eidos71 jak myślisz do usunięcia kleju będzie dobry CHU-SOL

A dlaczego kierujesz pytanie tylko do mnie..? 😉

Nie doradzę nic, odnośnie Chu-Sol'a, gdyż nigdy nie posiadałem i nie używałem tego produktu. Jednak jest chwalony na forum i poza nim, więc myślę, że warto go sprawdzić (zwłaszcza, że kosztuje niewielkie pieniądze) 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Balzac napisał:

@Eidos71 jak myślisz do usunięcia kleju będzie dobry CHU-SOL

Bardzo dobry produkt szczególnie na ciężkie naklejki. Na "codzienne" Kontakt Chemie LABEL OFF .

Na Chu-sol'a trzeba uważać bo śmierdzi i brudzi chemicznie ręce na biało. Jak go używasz do ściągania naklejek na rejestracje w aucie, najpierw cały kokpit pod naklejką zabezpiecz szmatami - dopiero psikaj.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82, ten dressing ma zapach balonówki, nie świeci się i lekko przyciemnia.

Drugi z ich dressingów Multi Interior ma zapach wpadający w lekką wanilię, również nie świeci i przyciemnia nieco mocniej jak produkt wyżej.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Domel napisał:

Bardzo dobry produkt szczególnie na ciężkie naklejki. Na "codzienne" Kontakt Chemie LABEL OFF .

Na Chu-sol'a trzeba uważać bo śmierdzi i brudzi chemicznie ręce na biało. Jak go używasz do ściągania naklejek na rejestracje w aucie, najpierw cały kokpit pod naklejką zabezpiecz szmatami - dopiero psikaj.

Naklejki to się żyletką najlepiej zdejmuje, późnij dotarcie kleju środkiem na ręczniku/papierze, po co jakieś zabezpieczanie i bryzganie? 🤔

 

12 godzin temu, Balzac napisał:

@Eidos71 jak myślisz do usunięcia kleju będzie dobry CHU-SOL

Same resztki kleju dużo łatwiej usunie się KC Eulexem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.