Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, misz.czu napisał:

Są jakieś tańsze Fluid Pen'y czy tylko warte uwagi te co ma np. MX Nowicki w ofercie? Może coś z Aliexpress?
Nie lepiej zaopatrzyć się w jednorazowe patyczki? LINK

 

Brałem z Ali pędzelki i robią robotę.

Jakub Matuszkiewicz sprzedaję peny z pompką ale 300 zł netto... Cena powala.

1.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenie z ledowym oświetleniem wnętrza? Zamówiłem zestaw żarówek i dziś w ramach sprawdzenia wymieniłem żarówki w przedniej lampce w podsufitce. Efekt nie urwał dupy, spodziewałem się białego, jasnego a przede wszystkim mocniejszego światła. Zamontowałem z powrotem zwykłe żarówki, a tamte odsyłam... Może jakieś lipne te ledy, a może po prostu za wiele wymagam. 
O takie efekt mi chodzi, jasne, białe światło:
9998b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK Ja u siebie zamontowałem takie Philips White Vision 5W (marzeć 2018). Naprawdę w aucie jest jaśniej no i nie mam problemów że mi wywali błąd "przepalona żarówka" 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KapselK napisał:

Jakie macie doświadczenie z ledowym oświetleniem wnętrza?

Ja kupowałem na sklepledowy i działają do dzisiaj bez problemów, nie ma błędów, do tego fajne jasne światło. Ogólnie polecam

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autoswiatla.pl polecam, mają prawie cały asortyment od hq automotiv. Musisz tylko zwrócić uwagę aby poszczególne moduły bazowały na takich samych smd'kach żeby parametry światła były takie same. Jak jeszcze miałem faze na oświetlenie ledowe wewnątrz samochodu to do głównych lampek kupowałem moduły na smd5050, do podświetlenia oringu wokół zapalniczki, stacyjki czy oświetlenia obok make up mirrors użyłem smd 1210, a do kufra jaśniejsze smd 5630. Dwa lata wytrzymały, potem powróciłem do żarówek, bo taki miałem kaprys

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK Ja kupiłem z tej oferty https://pl.aliexpress.com/item/18x-Canbus-Error-Free-LED-12v-Interior-Light-Kit-Package-Car-Auto-Lighting-for-BMW-E91/32704477488.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fjJbTXR. Różnica z oryginalnym oświetleniem jest duża, ale ja mam jasnobeżową (beige) tapicerkę więc ogólnie jest jaśniej. Nie kupuj oświetlenia, które jest opisane jako "Super Pure White & Ice Blue (Crystal )Blue" - ono daje słabsze światło z taką niebieską poświatą.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK na TwarzoKsiążce jest Market LED, gdzie oferują i opisują różnego rodzaju oświetlenia ledowe dedykowane do aut, łącznie z zestawami żarówek ledowych do poszczególnych modeli. Polecam zerknąć na ich profil. Niedawno znalazłem i też się przymierzam do zakupu, bo nie chce mi się szukać, a zwłaszcza czekać na przesyłkę od Alibaby 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=8080]zibi-M[/mention]
Panowie, szczotka na wkretarke do prania dywanow lepsza twarda? Do tapicerki wystarczy mi vikana raczej... cos do wywanow by sie przydalo zeby zautomatyzowac pranie 

Do dywanów to chyba lepiej szorowarke.
Szczotka raczej miękka albo średnio miękka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK kupuje od Marketled i jestem zadowolony 🙂 W golf IV po zmienieniu wszystkich LED na białe w porównaniu do e90 daje mocniej . U mnie jest ok ale bez szału i mocnego świecenia 😉

Pisałem na forum bmw z takim gościem , napisąłem mu że chce mieć mocne oświetlenie po otwarciu drzwi i dostałem link z ali 🙂 Przyjdzie zobaczymy co warte 🙂 Podobno daje zdrowo , zamówiłem z ciekawości 🙂

https://pl.aliexpress.com/item/DOPROWADZI-Y-Czytania-wiat-a-lampy-Na-Dachu-Kopu-a-Lampy-wiat-a-Dla-BMW-E53/32948615148.html

Golf IV vs e90 . W golfie z tego co pamiętam w przedniej lampce jest rurka 38 mm i 2x w5w a tylnich lampkach również rurki 38 mm . Zdjęć nie mam ale świeci pięknie . W e90 w lampkach przód i tył są po 3 żarówki w5w więc bez szału .

Tak świecą ledy dotychczasowe które są 🙂(Zdjecia robione po kupnie przed zmianami 😛

DSC-0084.jpg

DSC-0085.jpg

 

Celuję w gotowe lampki led (zdjęcia zapożyczone) :

DGP2cU.jpg

0jU8ag.jpg

VzVDO9.jpg

riCA3D.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ktoś używa takiej ssawki może? Sprawdza się do czegoś?
2. Możecie polecić jakąś ssawkę taką długą szczelinówkę, której używacie w autach, bo niestety mam same krótki i zaczyna mnie to już denerwować, fajnie jakby plastik był w miarę delikatny (wiadomo jak najmniej rysował)
032d2aa04f8ba68ae4bc02525f6e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.