Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 

mozliwe ze powołoka zatkała się po 2 tygodniach ? Dużo jeżdżę polna droga . 

Umylem na dwa wiadra adbl shampoo i wg mnie kropelkownie i zrzut wody jest mega mega słaby . Może to temperatura niska ? 1 stopień . 

Powloka co uk 3.0 i na to carpro reload . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2018 o 21:23, paperson napisał:

@patryyyk26 to podobny plastik, tyle że na gąbce. Modele z wyposażeniem wyższym niż podstawowe zazwyczaj mają taki w standardzie. Widocznie to vw polo jest właśnie w bogatszej wersji. Pielęgnacja miękkich czy twardych plastików niczym się nie różni :-)

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź 🙂 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Jak się ma Kiwami do Fusso 12m pod względem wizualnym. Myślę o Kiwami w kontekście wosku na lato. Jest spora różnica między nimy? Czy moze na lato, na lakier ciemny szary, lepiej kupić np. Natty's.
Samochód stoi pod chmurką, fajnie jakby nie ciągnął bardzo kurzu i krople nie lezaly wiecznie.


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kondziukret napisał:

Witam , 

mozliwe ze powołoka zatkała się po 2 tygodniach ? Dużo jeżdżę polna droga . 

Umylem na dwa wiadra adbl shampoo i wg mnie kropelkownie i zrzut wody jest mega mega słaby . Może to temperatura niska ? 1 stopień . 

Powloka co uk 3.0 i na to carpro reload . 

A po myciu ręcznym sprawdzasz lakier dłonią? Jest śliski, nie ma tłustego filmu ani żadnych grudek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Jak się ma Kiwami do Fusso 12m pod względem wizualnym. Myślę o Kiwami w kontekście wosku na lato. Jest spora różnica między nimy? Czy moze na lato, na lakier ciemny szary, lepiej kupić np. Natty's.
Samochód stoi pod chmurką, fajnie jakby nie ciągnął bardzo kurzu i krople nie lezaly wiecznie.


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Pod względem kurzu kiwami odpada, chociaż po myciu możesz zastosować np. Prima Slick, Funky Witch Amulet - produkty antystatyczne.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Notcon napisał:

Hej.
Jak się ma Kiwami do Fusso 12m pod względem wizualnym. Myślę o Kiwami w kontekście wosku na lato. Jest spora różnica między nimy? Czy moze na lato, na lakier ciemny szary, lepiej kupić np. Natty's.
Samochód stoi pod chmurką, fajnie jakby nie ciągnął bardzo kurzu i krople nie lezaly wiecznie.


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

krople będą zawsze, jakiego wosku byś nie zazstosował, spadnie descz, posiedzą, odparują, zostawią waterspoty.

Jak ma ciągnąć mniej kurzu, to dla mnie mistrzem jest Petes53, przerobiłem większość dostępnych u nas marek, i ten wosk ciągnie relatywnie mało. Zwracam na to uwagę bo jestem miłośnikiem czarnych samochodów. Co do samego wosku powiedziane o  nim było wszystko.

 

Nattys i dodo/pro to poprawne woski z przyjemnym zapachem na lato.

 

Kolejną propozycją po zwiększeniu budżetu zamiast kiwami zobacz Wolfgang Deep Gloss Paint Sealant 3. 

Na szarym zrobi robotę. Niedłgo promocje black friday warto sie zastanowić. Czasami pojawiają sie też używki na giełdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kostek88 napisał:

A po myciu ręcznym sprawdzasz lakier dłonią? Jest śliski, nie ma tłustego filmu ani żadnych grudek?

 

Przyjrzałem się ponownie

lakier jest śliski oraz lekko tłusty . 

Grudek nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można na samochód na którym jest ceramika po tygodniu np. nałożyć dodatkowo wosk ? nie zaszkodzi to jakoś powłoce ?

Zalezy jaka powłoka i jaki wosk. No i jaki tego cel?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, SylPio napisał:

Nie kombinuj. Kup talerz z gwintem 5/16. Maszyna DA była robiona pod talerz 125 i pod taki "wymarzoną". Szkoda maszynki... Może się szybko rozlecieć.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

ale na niej pisze 5/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2018 o 19:41, SylPio napisał:

Jakis czas temu zakupiłem lakier i ten Pen fluid 0,3. Dzisiaj dopiero go otworzylem. Nie wiem czy to wina gęstości lekieru.. emoji848.png Ale Lakier to lakier... Nigdy z tym 0,5 nie miałem problemów ale tym 0,3 trochę się zdenerwowałem. Zakropilem fluid Pen a tu d..a. Stukają pukają wpuść Panienko i nicemoji53.png

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Posiadam 0.3 czesto mieszam baze z klarem, oprocz oryginanych lakierow bmw one wylewają się idealnie jako sama baza.
lakier a lakier to czesto bardzo duza roznica, roźcieńncz i bedzie ok 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.