Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie. VW polo 2010rok- wie ktoś może dokładnie co to za tworzywo z którego wykonany jest kokpit? Wygląda z daleka jak plastik zwykły ale dusząc tworzywo palcami jest po prostu miękkie. W moim leonie jest typowy twardy plastik, dlatego jestem bardzo ciekawy. Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Swift napisał:

Posiada ktoś taką lance. Chcę wykorzystać ją do mycia podwozia. Można w niej regulować strumień albo ciśnienie? 

picture hosting

Ja mam taką: https://sklep.techkar.pl/lanca_przegubowa_bayo_techkar,3,3545,4151 - regulować można kąt nachylenia. Ciśnienie i jego kąt rozpraszania nieregulowalne (chociaż ciśnienie mam regulowane w lancy full control karchera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2018 o 17:56, SylPio napisał:

Używa ktoś z Was fluid Pen do zaprawki ale ten mniejszy z końcówką 0,3 mm ? Używałem zawsze tego większego i było ok. Dzisiaj otworzylem ten mniejszy, jak zawsze wpuściłem parę kropel lakieru ale za cholerę nie chciało iść przez ten łepek....
Lakier za gęsty czy jak...

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam 0,3mm mozesz sie poratowac -dodaj do farby troche rozcieńczalnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na relacjach czy filmikach na yt ( m.in. u mx nowcickiego gdzie usuwał morkę ) jak zaznaczyć na lakierze dane miejsce białym flamastrem "?" Czeka mnie na wiosnę usuwanie wtrąceń i morki a nie ukrywam, że lepiej by było pozaznaczać wszystko, tylko czym to zaznaczyć ? 😮 Lakiernikowi tego nie oddam, bo już widzę jak jest przepolerowana, że mam same hologramy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryyyk26 to podobny plastik, tyle że na gąbce. Modele z wyposażeniem wyższym niż podstawowe zazwyczaj mają taki w standardzie. Widocznie to vw polo jest właśnie w bogatszej wersji. Pielęgnacja miękkich czy twardych plastików niczym się nie różni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rafgix napisał:

@paperson ja bym tego nie polecał wydaje mi się, że przez taką gąbke mogą powstawać rysy....

Miałeś kiedyś gąbkę softa w rękach? zamówiłem swego czasu i uważam to za dobry zakup - mięciutka jak pluszaczek. Aplikatorem nakładasz wosk a vampira nie rozłożysz? Myślę, że kolega paperson nie mówił o zmywaku kuchennym 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Birkhof napisał:

Miałeś kiedyś gąbkę softa w rękach? zamówiłem swego czasu i uważam to za dobry zakup - mięciutka jak pluszaczek. Aplikatorem nakładasz wosk a vampira nie rozłożysz? Myślę, że kolega paperson nie mówił o zmywaku kuchennym 😉

Ja myślę, że tutaj chodzi koledze o kwestie rozcierania vamipra po lakierze, który jest zapuszczony.

 

Na takim chyba nikt bys się nie odważył rozporowadzać gąbką

8c018f18296f1610.jpg

Na tym lakierze dziala Good stuff jako drugie podejście. Pierwsze to był roton.

 

Uroki mieszkania koło odlewni...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, damiano2007 napisał:

Ja myślę, że tutaj chodzi koledze o kwestie rozcierania vamipra po lakierze, który jest zapuszczony.

Na takim chyba nikt bys się nie odważył rozporowadzać gąbką

Na tym lakierze dziala Good stuff jako drugie podejście. Pierwsze to był roton.

Uroki mieszkania koło odlewni...

Vampir jest gęsty i po prostu dobra ręka prowadzi go tak, żeby gąbka w zasadzie się nie stykała z lakierem. Rozcieranie =/= rozprowadzenie.
Chociaż tak już życiowo - jakbym widział, że tak krwawi to bym nie rozprowadzał nic, a po prostu przerzucił bym się na Korrosol'a, ew. na coś innego szybciej reagującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, pawelus668 napisał:

Znika mi szybko wosk na masce, dolne partie drzwi wszystko elegancko, przod zderzak grill bez zmian za to maska po 3 tygodniach juz nie ma Colli lub FK, czy to od goraca z silnika?

Oryginalny lakier? Na słońcu lakier potrafi złapać latem wyższą temperaturę niż od silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.