Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Mateusz65 napisał:

Może ktoś z forum robił lub ma pojęć jak zmienić kolor emblematów audi na inny kolor ? Czymś ten chrom da się zedrzeć żeby na nowo to pomalować ? Tak samo tyczy się znaczków w Toyotach i VW 😕 Szukam czegoś sprawdzonego i odpoprnego w mairę na chemię czy takie tam tego typu rzeczy. 

plasti dip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mateusz65 napisał:

@paperson @Gozdziu23 Właśnie to mam caly czas na głowie, lecz czy akurat to jest wytrzymałe ? czy trzeba malowac co dwa lata ? 

Moje zimowe kola mimo ze sie porysowaly to maja 3 lata i plasti dip pierunsko sie trzymie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś z Was fluid Pen do zaprawki ale ten mniejszy z końcówką 0,3 mm ? Używałem zawsze tego większego i było ok. Dzisiaj otworzylem ten mniejszy, jak zawsze wpuściłem parę kropel lakieru ale za cholerę nie chciało iść przez ten łepek....
Lakier za gęsty czy jak...

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu zakupiłem lakier i ten Pen fluid 0,3. Dzisiaj dopiero go otworzylem. Nie wiem czy to wina gęstości lekieru.. Ale Lakier to lakier... Nigdy z tym 0,5 nie miałem problemów ale tym 0,3 trochę się zdenerwowałem. Zakropilem fluid Pen a tu d..a. Stukają pukają wpuść Panienko i nic

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 przypomnij wieczorem to sprawdzę i prześlę zdjęcia 

śrubka  M4, jak będziesz zamawiał mniejsze BP to ja brałem w SCS pasują idealnie tylko klej od rzepu kiepski😐. dodatkowo zamówiłem na Ali wersję do dremelka i przerobiłem na śrubkę  jest super 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sklep czesciauto24? Potrzebuje sprężarki klimatyzacji, a tam widzę w dosyć normalnej cenie 9stow tylko nie można płacić za pobraniem..Najbezbieczniej paypal?
Zamawiałem tam przepływomierz bo był w dobrej cenie. Części idą z magazynów w Niemczech chyba bezpośrednio od producentów. Wszystko było okej jak zamawiałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sklep czesciauto24? Potrzebuje sprężarki klimatyzacji, a tam widzę w dosyć normalnej cenie 9stow tylko nie można płacić za pobraniem..Najbezbieczniej paypal?

Najbezpieczniej karta kredytowa - poczytaj o chargeback


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkeolowy ja też tam kupowałem wszystko ok, części faktycznie wysyłane z Niemiec ( ja otrzymałem przesyłkę  z Berlina) kupowałem klocki hamulcowe ATE wg mnie oryginały. Płaciłem kartą zero problemów z realizacją zamówienia.  

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, looki12 napisał:

@Tomas22 przypomnij wieczorem to sprawdzę i prześlę zdjęcia 

śrubka  M4, jak będziesz zamawiał mniejsze BP to ja brałem w SCS pasują idealnie tylko klej od rzepu kiepski😐. dodatkowo zamówiłem na Ali wersję do dremelka i przerobiłem na śrubkę  jest super 😉

Świetnie 🙂 mam w planach zamówić przedluzki do niego na życzenie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, astra_garage napisał:

Używa ktoś Rupes Rotary Coarse?

 

Jak wypada w porównaniu do KochChemie H8.02/ Sonax CutMax lub innych? 

Mam. Wolę ciąć kochem. Mogę oddać za symboliczne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, astra_garage napisał:

Używa ktoś Rupes Rotary Coarse?

 

Jak wypada w porównaniu do KochChemie H8.02/ Sonax CutMax lub innych? 

Na niektórych twardych lakierach można pracować dłużej i na wyższej temperaturze rupesem, łatwiejsze docieranie, mniejsza szansa zbicia pasty, więc i wolniejsze zapchanie pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.