Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Marcin Gugu33 napisał:

Ok a Fusso 12mth black kupiłem do czerwonego Audi- tak gdzies wyczytałem- dobrze?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Lakier Ci sie zmarszczy...🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 7.07.2018 o 13:20, Majkelu napisał:

Czy TENZI RĘCZNIK POLERSKI z mikrofibry 38x38cm nada się do przepolerowania QD?

I czy TENZI Detailer CZYSTA FELGA CZYŚCI BRUD I OSAD (nie krwawa felga) nada się do czyszczenia opon? Bo takie info widnieje chyba na butelce.

Dwa razy zdecydowanie tak 🙂

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RafalB napisał:

Sam kiedyś zadawałem podobne pytania emoji6.png
Smaruj bez obaw. Poczytaj trochę o aplikacji bo to wymagający wosk.

Czego się obawiać? To nie UNCr, że jak ktoś nie ma cierpliwości, to przy mazach może co najwyżej zapłakać i próbować go ściągać 😉 Jak Marcin będzie smarował tym woskiem po aucie jak masłem po kanapce, to sam się przekona, że nie warto. Ale nic nie popsuje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Madri napisał:

Czy Dodo Juice Lime Prime ma konsystencje bardziej wodnistą czy jest gęste jak pasta do polerowania. Pytam bo zakupiłem ale dziwi mnie że jest takie bardziej wodniste.

raczej wodnistą, ale bez przesady. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się ała na dachu przy relingi. Doradzicie jak to ugryźć? Będzie trzeba pewnie relingi ściągnąć czyli cała podsufitke w środku. 

Czy zostawić bo jak to mówią, guano nie śmierdzi dopóki się go nie rozkopie xD

IMG_20180614_154909.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ghost napisał:

cleaner -  gąbka obszyta mikrofibrą / tricolor / piankowe słoneczka - zdania są podzielone ja korzystam z pierwszych dwóch, co kto lubi.

Pierwszym nie potrafię pracować. Wg mnie ciągnie za dużo produktu. Ja do cleanera używam Royal Pads Cleaner Aplicator. Fajnie się sprawdza bo jest dość twardawy (jak tricolor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szpyrek napisał:

Zrobiło się ała na dachu przy relingi. Doradzicie jak to ugryźć? Będzie trzeba pewnie relingi ściągnąć czyli cała podsufitke w środku. 

Czy zostawić bo jak to mówią, guano nie śmierdzi dopóki się go nie rozkopie xD

Ja bym to rozszlifował bez ściągania, zabezpieczył (np. Miparoxem) i tyle. I tak Ci nikt nie będzie tego oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2018 o 23:48, misz.czu napisał:

Czy jestem w stanie wypolerować cały samochód jednym zestawem padów?

jesteś, wiem z własnego doświadczenia z tym że ja robiłem to etapami, po 2-3 elementy dziennie, ale koniecznie kompresorek do czyszczenia futra/mf/gąbek, nie wyobrażam sobie czyszczenia tylko samą szczoteczką, jest po prostu przepaść pomiędzy tymi metodami. cutting jechałem futrem + cutmax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.