Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Tyberiusz napisał:

W sklepie gdzie kupiłeś, chyba że w karcie gwarancyjnej masz opisany proces składania reklamacji.

Karta gwarancyjna? Bzdura. Tylko i wyłącznie rękojmia wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które fusso na czarnym metaliku Opla zrobi efekt wow i mega krople? Na trwałości mi nie zależy więc od razu odrzucam 12months.

1.Kiwami Extreme Gloss Wax Black

2.Water Block Wax Gloss Type Dark & Metallic

3.Mirror Shine Wax Dark

4. King of Gloss Black & Dark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BarteQk napisał:

Które fusso na czarnym metaliku Opla zrobi efekt wow i mega krople? Na trwałości mi nie zależy więc od razu odrzucam 12months.

1.Kiwami Extreme Gloss Wax Black

2.Water Block Wax Gloss Type Dark & Metallic

3.Mirror Shine Wax Dark

4. King of Gloss Black & Dark

Wybralbym water blocka ale na jakims efektownym cleanerze np.PA skoro na trwalosci Ci nie zalezy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, menior napisał:

Wybralbym water blocka ale na jakims efektownym cleanerze np.PA skoro na trwalosci Ci nie zalezy 

Też z powyższych wybrałbym łater bloka, ewentualnie kiwami.

Krople będą świetne, trwałość około 3 miesiące.

 

@BarteQk W podobnej cenie masz testery produktów trochę wyższych lotów, ale krople mogą być gorsze przy niektórych

Valet Pro Beading Marvellous 

Bilt Hamber Finis, 

Dodo Juice Supernatural Hybrid,

Angelwax Body lub Desirable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BarteQk napisał:

Które fusso na czarnym metaliku Opla zrobi efekt wow i mega krople? Na trwałości mi nie zależy więc od razu odrzucam 12months.

1.Kiwami Extreme Gloss Wax Black

2.Water Block Wax Gloss Type Dark & Metallic

3.Mirror Shine Wax Dark

4. King of Gloss Black & Dark

Pytasz które fusso a podajesz woski które fusso nie są :-D

Fusso to fusso... a kiwami czy king of gloss to inne woski. To tak jakbyś spytał który Kadett lepszy Omega czy Vectra. 

Kiwami mogę polecić. Innych nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w temacie fuso. Konczy sie puszka co wziąć o podobnej trwalosci, ale moze o nieco lepszym looku?

Czy moze kolejna puszka fuso?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa , to zobacz maszyny Krausa , Boscha, Makity, Pioneera , Onkyo  itd . czy u nas działa ta europejska gwarancja 😉 

Panowie gwarancja do dobrowolne świadczenie producenta w takiej formie i zapisie jaką tylko sobie wymyśli gwarant , dopiero  tzw. rękojmia jest ustawowym narzędziem które chroni konsumenta . Żaden zdroworozsądkowy sprzedawca przy zgłoszeniu jakiejkolwiek "awarii towaru" u niego zakupionego dobrowolnie nie spisze reklamacji z tytułu rękojmi lecz od razu wypisuje naprawę gwarancyjną i tym samym zwala odpowiedzialność na producenta 😉  Dopiero na wyraźne nasze stwierdzenie , ba nawet czasem trzeba mu to z 3x to powtórzyć i sprawdzić przy swoim podpisie z wielką łaską wypisze papiery do rękojmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pianownice marolex axel 3000 i mam pytanie jakie stezenie robicie z ADBL YETI zeby to ladnie pieniło i z ktora koncowka? Bo ja robie 50 ml na 1-1.5L wody i tak srednio jestem zadowolony. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kepa416 napisał:

Witam posiadam cleaner od SG i wosk soft99 czy używać ipy 100% po clenerze przed woskiem czy mniejsze stężenie czy w ogóle ?

 

 

Zależy który wosk. Jeśli Fusso (choć on jest opisany jako "coat", a nie "wax") to tak -> cleanerem oczyszczasz lakier, potem IPA, na koniec fusso. Jeśli aplikujesz pierwszy raz to poczytaj jak go nakładać w odpowiednim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Birkhof napisał:

Zależy który wosk. Jeśli Fusso (choć on jest opisany jako "coat", a nie "wax") to tak -> cleanerem oczyszczasz lakier, potem IPA, na koniec fusso. Jeśli aplikujesz pierwszy raz to poczytaj jak go nakładać w odpowiednim wątku.

Nie ma znaczenia jak opisany jest. Soft99 uważa fusso jako wosk syntetyczny.

Ktoś używa tornadora z podłączeniem do odkurzacza? Jakieś opinie?

Mam zwykłego i nie wyobrażam sobie pracy bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Zdroja0 napisał:

Nie ma znaczenia jak opisany jest. Soft99 uważa fusso jako wosk syntetyczny.

Dziwne... bo na naszym forum sami przedstawiciele piszą tak:

Fusso Coat, choć ma formę klasycznego wosku, traktujemy jak powłokę, co zresztą jest zakodowane w nazwie. Wszystko to ze względu na jego właściwości i ochronę, którą zapewnia. Uznajemy, że jednymi z głównych czynników definiujących "powłoki" są właśnie trwałość i ochrona, a w tych kategoriach Fusso Coat potrafi osiągać wyniki zarezerwowane dla "buteleczek", jak to wyżej określono i dlatego widzimy dla niego miejsce w tym szeregu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

Dziwne... bo na naszym forum sami przedstawiciele piszą tak:

Fusso Coat, choć ma formę klasycznego wosku, traktujemy jak powłokę, co zresztą jest zakodowane w nazwie. Wszystko to ze względu na jego właściwości i ochronę, którą zapewnia. Uznajemy, że jednymi z głównych czynników definiujących "powłoki" są właśnie trwałość i ochrona, a w tych kategoriach Fusso Coat potrafi osiągać wyniki zarezerwowane dla "buteleczek", jak to wyżej określono i dlatego widzimy dla niego miejsce w tym szeregu.

http://i68.tinypic.com/18c8rr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.