Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, astra_garage napisał:

Ładna głębia na czarnym jak to po wosku ,naturalnym’..trochę ciągnie kurz.. miesiąc poleży np. na DJ LP.. 

Tak myślałem że to będzie średni wybór... Poszedłem do sklepu po Soft99 Authentic Premium jednak go nie było;/ 

Orientujecie się Ile wytrzyma kanapka BH + ten wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkeolowy

Przesunąć leda można?

Czy ta część odbijająca światło jest widoczna? Jak nie to można jakąkolwiek folie położyć (np do oklejania auta) lub pomalować a jak widać to nie mam pomysłu matowa folia nic nie da bo już nie będzie chromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, piotr@sta napisał:

bo już nie będzie chromu.

Nie musi być go widać, bo jest wysoko i nikt nie zobaczy co jest nad deszczówka. Ledy są w suficie podwieszanym, a deszczówka jest podtynkowa wiec nie ma możliwości nawet przesunąć ten kapelusz deszczówki. Może być mat, kwestia jaka folia najlepiej rozproszy światło/w najmniejszym stopniu je odbije 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkeolowy na pewno coś w kolorze czarnym najlepiej matowy np czarny matowy plastilak/plastidip lub czarna folia matowa folia do oklejania samochodów (w warunkach "drogowych" sobie radzi więc tu też powinna sobie poradzić) lub nieodwracalnie po prostu czarny spray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie :) Dotarły moje nowe felgi,są w świetnym stanie,jak nowe.Moje pytanie brzmi : Czym najlepiej myć,pielęgnować takie felgi? Wiem,że są z good stuff itp krwawiąca felga,adbl  ale czy na takie felgi bez żadnego osadu nalotu itp jest potrzebna taka..dość mocna chemia? Chciałbym zakupić taki preparat, który jest łagodny ale jednocześnie dobrze czyszczący :) 

31391254_1968940666513827_1470696045959708672_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryyyk26 napisał:

Chciałbym zakupić taki preparat, który jest łagodny ale jednocześnie dobrze czyszczący :) 

Polecam exede wheel cleaner. Jest co koncentrat wiec możesz użyć proporcji w zależności od zabrudzenia felgi. Do regularnej pielęgnacji zalecane 1:10 - 1:30 więc nawet przy proporcji 1:10 dostajesz 5 litrów gotowego środka za dwadzieścia kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile średnio mikrofibr potrzebnych jest do dotarcia powłoki? jaka gramatura - czy 320 wystarczy? ściereczki później do kosza lecą czy można je wyprać i do innych celów stosować? powłoka to 9H Mr.Fix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.