Skocz do zawartości

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

AreK

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Strus napisał:

40 na 1,5l. Zaszalej i daj 80-90:)

Domywa z takim stężeniem ? Bo chce robić porównanie do Citrusa

@rygryss ty używasz tylko z PA ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Domywa z takim stężeniem ? Bo chce robić porównanie do Citrusa
[mention=16962]rygryss[/mention] ty używasz tylko z PA ?
Ja swego czasu robiłem porównanie Magi z Citrusem właśnie w takim stężeniu ( 40ml/1,5l) - to ze ściereczkami na Pugu.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok to walne sobie z 40ml na 1.5l.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , mam jeszcze takie głupie pytanie . Myjąc auto na dworze lecz resztę robiąc w ciepłym garażu ( 15 stopni ) opłaca się przeprowadzić korektę ? Otóż mam mętlik , ponieważ kolega zarzeka się że w zimie nie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, michlacz231 napisał:

Witam , mam jeszcze takie głupie pytanie . Myjąc auto na dworze lecz resztę robiąc w ciepłym garażu ( 15 stopni ) opłaca się przeprowadzić korektę ? Otóż mam mętlik , ponieważ kolega zarzeka się że w zimie nie .

Przy 15 stopniach możesz działać spokojnie.

Natomiast użytkując samochód do lata mogą pojawić się nowe ryski i swirle, będą znów widoczne gdy będzie piękna pogoda i słońce.

A teraz i tak nie nacieszysz się korektą bo samochód ciągle brudny w zimowym błocie pośniegowym. Dlatego więcej osób decyduje się na korektę latem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jaką zastosować folie ochronną przezroczysta na lakier ?
Chodzi mi dokładnie o zabezpieczenie elementów narazonych na piaskowanie przez wyrzut syfu z kół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie co do prania fibr. prane tak jak wiele osób sugeruje białym jeleniem hipoalergicznym. 40 stopni, program zwykły jak do syntetycznych. włókna gęstszych fibr się strasznie zlepiają. dodatkowo ostatnio dodałem octu do płukania bo podobno pomaga. u mnie nie pomogło. co może być przyczyną? mam twardą wodę, może to to?

znajomy z tego samego miasta pierze fibry w adbl micro wash i tak samo mu się zlepiają więc nie musicie mi sugerować tego produktu, bo to nie rozwiąże problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strzepujesz je po wyjęciu z pralki? Ewentualnie rozczesz je delikatnie i powinno być git

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rapmen93rozczesuję ale myślałem że może ktoś podpowie lepszy/szybszy sposób bo przy większej ilości fibr może się to zrobić nieco nużące ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie , jaki cleaner jest godny polecenia , czy raczej cleaner może być po prostu każdy? Rozumiem że benzyna ekstrakcyjna czy ipa nie zdadzą egzaminu jako cleaner ? 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, michlacz231 napisał:

Witam ponownie , jaki cleaner jest godny polecenia , czy raczej cleaner może być po prostu każdy? Rozumiem że benzyna ekstrakcyjna czy ipa nie zdadzą egzaminu jako cleaner ? 

1 pytanie jakoś idzie przeboleć ale za 2 to powinien być w regulaminie zapisany ban na forum :D

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cleaner może być Dodo Juice Lime Prime. IPA służy do wymywania resztek cleanera ewentualnie past polerskich przed aplikacją wosku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi