Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Gozdziu23 

piorę odkurzaczem. Wypłukuje RM 750. Napisałem do Maxifi być może testowali na materacach. Gorąca wodą aplikuje pre spray. Wiesz dzisaj spróbowałem sodą oczyszczoną, posypałem plamę i na to kilka łyżeczek gorącej wody (wrzątkiem) i pozostawiłem na 15 minut i trochę plama się zmniejszyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś próbował czyści, polerować szybki plastikowe od zegarów cleanerem Poorboy's World Professional Polish - prewax cleaner lekko ścierny 473ml?

Napisane jest, że do plastików, plexi... Redukuje rysy, czyści, poleruje.

Mam go na półce i nie wiem czy się nada czy kupić palst X.....

Dzięki za pomoc




Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4178]kolo100[/mention] mozesz go smiało uzyc 

Niestety cleaner nic nie dał. Zaaplikowałem na wacik kosmetyczny, rozprowadziłem a następnie suchym wacikiem wypracowałem...

Jeszcze więcej jakby tych rysek było...

Nie mam już pomysłu. Nie wiem może ten PlastX Mequirs pomoże w takiej sytuacji...

 

Pieprzone szybki w alfie... Samochód ma 11500km przejechane a szybki porysowane od samego patrzenia.

 

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4178]kolo100[/mention] ja atakuje maszyna wiec tez inaczej jak znasz kogos w okolicy niech ci da z 10 ml pasty finishowej i bedzie po temacie 
Te pastę finish ręcznie rozpracowuję? Maszynowo nie ma szans.
Jak ona się dokładnie nazywa co możesz polecić to może kupię bo komoletuję zamówienie w mrcleaner.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kolo100 napisał:

Te pastę finish ręcznie rozpracowuję? Maszynowo nie ma szans.
Jak ona się dokładnie nazywa co możesz polecić to może kupię bo komoletuję zamówienie w mrcleaner.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Finish to masz wszystkie pasty lekkoscierne jak meznerna 3000, koch antihologram, meg's 205, sonax zielony
Jak chcesz robić ręcznie to moim zdaniem kup sobie małego pada najmniejszego polishowego np , żółty royal, oraz jakas paste polish np sonax żółty, koch fern coś tam, menzerny nie polecam bo za tłusta :)

4 godziny temu, Maciejppl napisał:

ADBL Pre-spray Pro stosował ktoś ten pre-spray? Dobry jest czy polecacie jakiś inny? :)

pre spray adbl-a jest spoko ale strasznie się pieni bez płynu adbl-a do płukania nie podchodź bo zajedziesz maszyne, do pranai recznego całkiem oki, dla entuzjasty akurat :)

5 godzin temu, Balzac napisał:

@Gozdziu23 

piorę odkurzaczem. Wypłukuje RM 750. Napisałem do Maxifi być może testowali na materacach. Gorąca wodą aplikuje pre spray. Wiesz dzisaj spróbowałem sodą oczyszczoną, posypałem plamę i na to kilka łyżeczek gorącej wody (wrzątkiem) i pozostawiłem na 15 minut i trochę plama się zmniejszyła. 

spróbuj to maxifi powinno dać rade :), jak już próbujesz takich rzeczy jak soda spróbuj równeiż do płukania dodać octu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opiszcie proszę jak wygląda Wasz wyjazd na myjnię w celu dokładniejszego ogarnięcia auta. Zazwyczaj robiłem to u siebie, ale w taką pogodę nawet nie mam jak wody pociągnąć do myjki :/ 
Wiadomo, że część chemii rozrobię sobie w domu i zapakuję do auta, ale co na przykład z myciem na dwa wiadra ? Bierzecie wodę z domu czy może uzupełniacie wiadra na myjni ? Dotychczas na myjce tylko auto płukałem, a do Warszawy do studia też trochę nie po drodze jechać :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś w którejś relacji PSB @AreK używał jakiegoś wosku do zabezpieczania nadkoli. 

Ktoś ma pojęcie jak to się nazywało ? Może Ty Arku mi podpowiesz. Szukam patrzę i nic nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak przechowywać chemię aby nie wydzielała zapachu. Ostatnio zrobiłem moje pierwsze większe zakupy, zauważyłem że z Menzerna hcc 400 dosyć mocno ulatuje zapach, zafoliowalem strechem i jest ok, natomiast środek typu tar&glue remover Tak śmierdzi że brakuje mi pomysłów jak to zabezpieczyć. Cała piwnica zagazowana.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.