Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Gtechniq G1 - nakładać jak na filmu instruktażowym - połowa szyby, dodać preparatu i druga połowa (to 1 warstwa) czy podzielić szybę na kawałki po 1/4 i tak lecieć? W "Jak stosować" jest mowa o polerowaniu 1/4 szyby - polerowaniu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Pianę Aktywną Kenotek Globo 3600. Posiada ktoś może taką pianę? Jaki roztwór rozrobić aby był w porządku i aby nie zjadł wosku Soft99 Fusso z tego co wiem jest to chyba dość mocna pijana i czy wgl nada się do mycia gdzie położony jest wosk ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, maszyna głównie do wykończenia lakieru po rotacji, ale czasem równeż do korekt mieciuśich lakierów i one stepów, co wybrać ?
Makita po6000c czy shinemaster-a o skoku 21 ? chyba że coś innego do 1500zł
Do wykończenia to raczej skok 8mm lub 15mm ile zwolenników tyłu przeciwników. Krauss S8

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sT3VE napisał:

Gtechniq G1 - nakładać jak na filmu instruktażowym - połowa szyby, dodać preparatu i druga połowa (to 1 warstwa) czy podzielić szybę na kawałki po 1/4 i tak lecieć? W "Jak stosować" jest mowa o polerowaniu 1/4 szyby - polerowaniu :o

Ja na przednią szybę nakładam 3 warstwy w odstępach 10 minut a po ostatniej warstwie czekam 15-20 minut i przecieram G2 oraz ściereczkami do szyb. Możesz pomóc sobie IPĄ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KrzysztofM napisał:

Do wykończenia to raczej skok 8mm lub 15mm ile zwolenników tyłu przeciwników. Krauss S8

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

8mm mam w vanderce, i ciekawi mnie czy to 8mm w krausie przykładowo, to jest coś więcej czy to jeden ptok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8mm mam w vanderce, i ciekawi mnie czy to 8mm w krausie przykładowo, to jest coś więcej czy to jeden ptok
8mm to 8 różnica pomiędzy tymi maszynami to moc i firma I pewnie inna masa parametrów Tylko nie rozumiem jak masz to szukasz nowej?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KrzysztofM napisał:

8mm to 8 różnica pomiędzy tymi maszynami to moc i firma I pewnie inna masa parametrów Tylko nie rozumiem jak masz to szukasz nowej?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Powiem ci, ze to 8mm w vanderce to nadaje się do cleanerów, wosków glazów takich głupot żeby zabierać się tym na wykończenie lakier, to wole wziąśc rotacje ;)
Wiadomo, że rotacją zrobi sie wykończenie jednak czasami zajmuje to troche dłużej i czasami można się na męczyć, więc powoli skłaniam się do kupna maszyny typowo do czynu wykończenia, aby sobie tą zabawę przyspieszyć i umilić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam spróbować Waxaddict Multi Purpose Dressing (żółty) lub Interior Dressing (lekko czerwony).

Pierwszy nieco bardziej przyciemnia i lekko pachnie ciasteczkami, drugi gumą balonową - oba w efekcie końcowym dają bardzo eleganckie, nieświecące wykończenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.