Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

nada się o ile jest cieniutki. Ale używaj lepiej płatków kosmetycznych.
Płatki są za małe i nieporeczne chyba że masz specjalne dla niemowląt. Namachasz się co niemiara w dodatku mogą się siepac szyba może mieć ubytki.
Jeżeli jesteś w stanie znaleźć w domu ściereczkę od czyszczenia okularów taka cieniutka mikrofibra bierzesz gabke od mycia naczyń owijasz i lejesz kilka kropel i atak.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruuuum właśnie klejona. Od strony tapicerki suche ale gąbka ostro mokra. Wyciągałem wodę odkurzaczem i ręcznie ale ciągle się leje z tego. Popryskalem Tersusem PR101 pleśn ale tylko trochę zeszło. Nie chce aby to wiecej się rozchodziło po materiale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuję pomocy/porady, więc liczę na Was :)

Potrzebuję kupić swoją pierwszą DA w życiu :P Czy do polerki Krauss S8 można założyć z powodzeniem talerz o średnicy 75mm? Ktoś ma tą polerkę i może ją zrecenzować? :) Z początku myślałem nad Kraussem DB 5800S ale po promocji na CG.eu zgłupiałem :P W ogóle jakie są rożnice pomiędzy tymi modelami? Bardzo proszę o pomoc ;) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuję pomocy/porady, więc liczę na Was
Potrzebuję kupić swoją pierwszą DA w życiu Czy do polerki Krauss S8 można założyć z powodzeniem talerz o średnicy 75mm? Ktoś ma tą polerkę i może ją zrecenzować? Z początku myślałem nad Kraussem DB 5800S ale po promocji na CG.eu zgłupiałem W ogóle jakie są rożnice pomiędzy tymi modelami? Bardzo proszę o pomoc Pozdro!
Tak możesz na chg.eu możesz wybrać jako gratis bp 75mm. Parametry są te same różnica chyba w długości kabla oraz sposobie włączenia. Ja zakupiłem i daje radę. Kończę teraz pierwszy finisz ta Da i super sprawa. Cena powala to fakt pomijam że na rotacji praca jest bardziej kulturalna na 75 są troszeczkę większe bicia ale idzie się przełączyć.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było u mechanika, nie wiem dlaczego ale przetarli mi jakąś szmatą przedni błotnik do połowy i miejscami przedni zderzak, auto było brudne, patrzyłem pod ledem no i są koliste ryski, a kuźwa w lipcu robiłem korektę. :evil: :evil: Możliwe, żeby te ryski były na warstwie powłoki czy nie ma takiej opcji i są na lakierze? :o Przelecę auto finiszem w przyszłym roku, ale i tak się wkurzyłem, że jednym przetarciem zniszczyli moją ciężką pracę. Dobrze, że całego auta mi tak nie urządzili bo bym zatłukł :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21692]KrzysztofM[/mention] woski naturalne owszem, ręką można aplikować. Colli natomiast bym nie polecał. Przyjemność wątpliwa, a i przy wrażliwej skórze alergia może wyskoczyć .
Podałem tylko jako przykład ponieważ generalnie przyjemność wątpliwa natomiast w tym przypadku kolega ma szansę sensorycznie zbadać wosk. Ale dla testów kladlem coli jestem alergikiem i spoko nic mi się nie stało poza komfortem pracy hee

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maro112 napisał:

Czy aplikator gąbkowy nadaje się do nakładania rainX?

Mój borze, rady tutaj jakbyś co najmniej powłokę za 5 worków cebuli nakładał. :D

Spokojnie się nada aplikator, również nada się zwyczajna fibra, po prostu smaruj i się nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu robiłem dekontaminacje. Prockbort / ADBL Nattle Squeze/ SG D-Tox lecz nie zdążyłem wyglinkowac . Auto jezdzone przez tydzień . Wystarczy ze dzisiaj umyje na 2 wiadra i moge glinkowac. Kropla szamponu na 500ml wody wystarczy do poślizgu glinki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dawid123l1 napisał:

 Wystarczy ze dzisiaj umyje na 2 wiadra i moge glinkowac. Kropla szamponu na 500ml wody wystarczy do poślizgu glinki. 

Co do glinkowania - tak, a czy taki poślizg wystarczy, to sam musisz ocenić po tym, jak glinka będzie Ci się ślizgać po lakierze.

10 godzin temu, KrzysztofM napisał:

Płatki są za małe i nieporeczne chyba że masz specjalne dla niemowląt. Namachasz się co niemiara w dodatku mogą się siepac szyba może mieć ubytki.

Pierwsze słyszę :D Przecież RainXa ślepy by zauważył przed dotarciem, więc jak się gdzieś nie zrobi, to można dołożyć. :D A na plus płatków to, że nieraz uszczelki puszczają syf, więc można wywalić i po kłopocie, a aplikatora szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Fredi88 napisał:

Co to za produkt? Nie znam :o

Beetle Juice sorki ale na szybko pisze :) Akurat psikne to jeszcze raz . Po glinkowaniu umyciu i osuszeniu i  przetarciu IPA kładę fusso powiedzmy okolo 15. Czy wieczorem mogę już autkiem jeździć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę Przecież RainXa ślepy by zauważył przed dotarciem, więc jak się gdzieś nie zrobi, to można dołożyć. A na plus płatków to, że nieraz uszczelki puszczają syf, więc można wywalić i po kłopocie, a aplikatora szkoda.
Nie chodzi o dotarcie ale aplikowanie płatek ma średnicę nie wiem 50mm i trzymanie go dwoma palcami lub nie wiem jeszcze jak opisać:) jest nieporeczne i czasochłonne patrząc na moje auto wszystkie szyby plus szyber szklany pół dnia bym wcieral. Może mam słabą technikę lub za duża paluchy natomiast nie neguje że się nie da

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KrzysztofM napisał:

płatek ma średnicę nie wiem 50mm i trzymanie go dwoma palcami lub nie wiem jeszcze jak opisać:) jest nieporeczne i czasochłonne patrząc na moje auto wszystkie szyby plus szyber szklany pół dnia bym wcieral.

Wystarczy kupić płatki dla dzieci... są duże prostokątne (wymiar ok 9x11cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupić płatki dla dzieci... są duże prostokątne (wymiar ok 9x11cm).
Tak pisałem o nich kilka postów wyżej:)
Podsumowując ile ludzi tyle sposobów

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KapselK napisał:

Auto było u mechanika, nie wiem dlaczego ale przetarli mi jakąś szmatą przedni błotnik do połowy i miejscami przedni zderzak, auto było brudne, patrzyłem pod ledem no i są koliste ryski, a kuźwa w lipcu robiłem korektę. :evil: :evil: Możliwe, żeby te ryski były na warstwie powłoki czy nie ma takiej opcji i są na lakierze? :o Przelecę auto finiszem w przyszłym roku, ale i tak się wkurzyłem, że jednym przetarciem zniszczyli moją ciężką pracę. Dobrze, że całego auta mi tak nie urządzili bo bym zatłukł :!:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję przygotować auta do zimy w następny weekend i mam pytanie:
Cleaner (zapewne Shiny Garage Paint Cleaner+, bo mam trochę holsów) mam nakładać miękkim padem wykańczającym? A mleczko do szyb AUTOGLYM Car glass polish jakim padem? Twardszym, w końcu to szyba, nic się jej nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gold_Car napisał:

Panowie czym szybko usunąć świeży fk1000 + bsd muszę oddać felge do poprawy. Nie mam da ani rotacji ....67af0b122b17f3ab15df366378a53363.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Silne stężenie płynu do mycia naczyń . Tak po tanimu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KapselK napisał:

@Berd CarPro UK siedzi. 

No to kwarcówkę masz na lakierze. Tak jak pisałem ja spróbowałbym CarPro Essence plus

5 minut temu, Fredi88 napisał:

Zapomnij, że zejdzie za 1 czy 2 razem :/

 

Myślisz?

To przed płynem do mycia naczyń spryskać dziada preparatem do felg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.