Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, aabbcc123 napisał:

@koder hamron za 380, wow, moze poczekaj na promocje... ja dalem 250zl...i mysle, ze tyle jest wart

Promocja 2 razy do roku maks.  z czego ostatnia skończyła się tydzień temu 🙄

Ludzie którzy mają Hamrona nie narzekają. Z polecanych jest Hamron potem długo nic i zaczynają się bass Polska, adbl, bodajże Yato, kraussu itp its 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lazzur napisał:

Czy do hamrona z juli sensowne jest dokupienie talerza mocujacego 5/16 70mm zeby uzywac tez malych padow, czy lepiej kupic masnera, przedluzki i talerz 70?

Ten harmon jest wyważony pod duży talerz, nie montuje się w nim innych.

Rotacja to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rakso147 napisał:

Mam polozony fusso coat, chce teraz zrobic polerke. Pytanie czy najpierw musze sie go pozbyc czy mozna polerowac na niego i pasta go sciagnie? Bo obawiam sie, ze moze sie cos mazac bez jego usuniecia.

Poleruj śmiało.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam polozony fusso coat, chce teraz zrobic polerke. Pytanie czy najpierw musze sie go pozbyc czy mozna polerowac na niego i pasta go sciagnie? Bo obawiam sie, ze moze sie cos mazac bez jego usuniecia.
Może być też tak, że polerka bedzie mniej skuteczna jeśli fusso jeszcze dobrze się trzyma tzn. dłużej zejdzie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystaliście z pasty Honey Combination 2 do korekty one step? Nie widzę praktycznie żadnych opinii na forum odnośnie tych past, polecono mi ją w sklepie + pad ADBL DA One step. Lakier na jakim chce pracować to Black Sapphire z palety BMW, czy ten zestaw jest w stanie ruszyć mikrorysy, swirle wyciągając przy tym ziarno i głębię lakieru, czy lepiej się w ogóle się nie bawić w one stepy. Będzie to moja pierwsza korekta maszyną DA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie technicznej - właściwie w obu autach dość słabo zwija mi się pas kierowcy. Wystrzelony napinacz wykluczam, w takim razie co? Wyczyscic je delikatnie, przesmarować czymś?

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja W sobotę czeka mnie dziewiczy rejs za Audi A6 znajomka.
W końcu trzeba te zakupy przetestować, ma on nadkola z tego ustrojstwa materiałowego i pytanie jak to czyścić. Mam tornadora z pojemnikiem na chemię może on??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie technicznej - właściwie w obu autach dość słabo zwija mi się pas kierowcy. Wystrzelony napinacz wykluczam, w takim razie co? Wyczyscic je delikatnie, przesmarować czymś?
 
Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Ja po porządnym wymyciu pasów i po wystudzeniu nakładam na nie dressing do plastików. Nadaje on im sliskosci i bardzo fajnie się zwijajal jak nowe. Na pasy nakładam dressing od rrc

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, #kris napisał:

Teraz ja emoji16.png W sobotę czeka mnie dziewiczy rejs za Audi A6 znajomka.
W końcu trzeba te zakupy przetestować, ma on nadkola z tego ustrojstwa materiałowego i pytanie jak to czyścić. Mam tornadora z pojemnikiem na chemię może on??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 


@rygryss w 7min zaczyna czyścić materiałowe nadkola, polecam cały filmik obejrzeć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.