Skocz do zawartości

Work Stuff Detailing Brushes


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

@Strus u mnie też jest bardzo dobrze. często używam i są świetne, naprawdę. włosie dalej miękkie, nie zrobił się pióropusz od działania chemii, nie wypada. mam jedne takie pędzelki z allegro co kształtem przypominają te z adbl ale są żółte (pewnie wiecie, o jakie chodzi) - no syf tragiczny, ciągle lecą i nie nadają się do niczego - za dużo włosia wypada, by w środku używać bez toczenia piany, do mycia felg też dupa bo trzonek jest pusty w środku i zbiera się w nim woda przy płukaniu pędzla w wiadrze. co najwyżej się nadają do rzeczy typu czyszczenie zakamarków karoserii na zewnątrz lub np wnęk. o taki tragiczny produkt to dopiero by na grupach mieli ból dupska :D cena niby mniejsza ale i tak za taką "jakość" wolałbym dać mniej.
ostatnio wleciały do mnie dwa pędzelki z valet pro. podobne pod względem ergonomii (rączka identyczna, jeśli chodzi o kształt), jednak samo włosie dużo słabsze - dużo mniej delikatne w dotyku, grube  i krótsze. no i może to szczegół ale logo naniesione bardzo niechlujnie a w workstuffowych jest równo, wyraźnie i do tego jeszcze na to lakier poszedł. wg mnie to już coś mówi o tym, jak jeden i drugi producent przykłada się do tworzenia produktu.

ogólnie podtrzymuję swoją wcześniejszą opinię że w tym przedziale cenowym jest świetnie - nie wiem, czy znajdziecie coś lepszego.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@macmel podpisuje sie i fakt mam.nowe ValetPro i mimo ze nie uzywane to sam nadruk jest tragiczny. Niby to w niczym nie przeszkadza ale sam fakt ze cena X razy wieksza a wykonanie detali gorsze 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne pędzle które mogą obecnie konkurować z WS to pędzle Shiny Garage. Niestety są sporo droższe a właśnie takie detale jak lakierowane trzonki itp też na korzyść WS. Co nie zmienia faktu że jeśli ktoś je zamówił przed premierą WS to nie będzie zawiedziony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BiałyGTi napisał:
ValetPro i mimo ze nie uzywane to sam nadruk jest tragiczny. Niby to w niczym nie przeszkadza ale sam fakt ze cena X razy wieksza a wykonanie detali gorsze 

 

Czyli z tego co tak czytam ten typ tak ma niestety

Dzisiaj właśnie doszły mi 2 sztuki valetPro i myślałem że tylko u mnie nadruk jest tak kiepskiej jakości ale widzę że u każdego.

Lubię widzieć takie detale.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pędzle WS i wyglądają solidnie, bo pędzelek z ADBL posłużył mi raz do czyszczenia kokpitu APC i przeznaczyłem na nakładanie dressingu GS Mamba bo do wnętrza sę nie nadaje jak dla mnie, ale zamówię jeszcze z Shiny Garage na testy :) Ale póki co WS twierdzę że najlepsze jakie miałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, Alfa47 napisał:

zamówię jeszcze z Shiny Garage

Bardzo podobne chodz te z WS maja włosie delikatniejsze niz te z SG. Warto miec jedne jak i drugie kazdy znajdzie swoja czesc auta do pomerdania 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Good Stuff - mam pytanie. Jak przesadzam, to też napiszcie uczciwie. Od dłuższego czasu używam Wasze pędzle i uważałem je za Numer 1. Wszelkie inne poszły w odstawkę. Ale ostatnio kupując Wasze pędzle mam wrażenie, że albo mam pecha na daną sztukę albo zeszliście z jakością. W albinosie miałem od nowości pękniętą osłonę skuwkę i odpadła po jakimś czasie. Teraz kolejny albinos też podobnie, a czarny źle sklejony i jest spora szpara. Wasze pędzle gdzieś już widziałem u innego producenta Bosski i EliteDetailer też bazuje na tym patencie. Co mam p tym myśleć  ?

IMG_0923.JPG.29f461553728b31cfc9b0a128cd4c681.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@V1RU$@V1RU$ Napisz proszę PW, wymienimy te pędzelki. Jeżeli skuwka od nowości była pęknięta również masz prawo zgłosić to nam lub sklepowi w którym kupiłeś pędzelki. 

Wspomnę jeszcze raz NIE GRYZIEMY! 🙂 Jeżeli macie jakikolwiek problem/pytanie co do naszych produktów piszcie. 

Szpara przy tym pędzelku rzeczywiście duża, zdarzają się szpary szczególnie przy 40mm tutaj jest delikatny problem z idealnym spasowaniem. Natomiast w mniejszych zazwyczaj jest to bardzo ok.

 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej szybkiej reakcji to się nie spodziewałem. Kiedyś w pracy stary wyga mi powiedział, że jak producent podchodzi do tematu wychodzi przy reklamacjach gwarancyjnych. No i tu WS spisuje się na medal. Reakcja natychmiastowa. Dziękuję za gratis'a.

IMG_20190412_192229.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff I to jest właśnie to. Jesteście jedną naprawdę z nielicznych firm która w tak bardzo profesjonalny sposób podchodzi do klienta.
Nie ważne czy uszkodzony pędzel za 10zł czy coś droższego, ale momentalnie jest załatwiona sprawa i odbija się to na szczęście głośnym echem wśród ludzi. Ja osobiście problemów nie miałem z waszymi produktami ale dzięki temu że ludzie dodają takie komentarze, chętnie polecam Was innym osobom, bo wiem że nikogo na minę nie wsadzę.
Obyście tylko nie zmienili nigdy Waszego podejścia do klienta. Czekamy na kolejne dobre produkty.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

@Good Stuff tak mi się nasunęło oglądając filmik... Moglibyście pomyśleć nad jakimiś szczotkami do mycia opon. Coś między mothersem detail brush a muc off detailing brush. Taka tam tylko podpowiedź na przyszłość. Grunt żeby włosie było twarde do czochrania opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chyba mam pecha. W czarnym pedzelku wypadko kilka wlosi po pracy z d-toxem. Dzisiaj zauważyłem, że obudowa w albinosie jest popekana w 3 miejscach. Czy tak było od nowości to szczerze nie wiem, bo nie oglądam każdego z produktów po kupnie. Z góry zaznaczam, że pędzelek napewno nigdzie nie upadł. Przetrzymuje je w zamkniętym pudełku, od dołu i góry 2 fibryIMG_20190627_224150.jpg.a16b32f8356da1239127f4e3e462ec3b.jpg

IMG_20190627_224138.jpg

IMG_20190627_224202.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.