Skocz do zawartości

Prośba o pomoc - zaangażowany początkujący


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Przeglądam forum od jakiegos czasu ale teraz postanowiłem sie zalogowac i podpytac bardziej doświadczonych.

 

A więc moja sytuacja ma się tak że opiekuję sie swoim starszym samochodem oraz pojazdem taty.

 

Postanowiłem wypolerować kilkumiesięczne Audi z perłowym czarnym lekierem zwykłą pastą polerską i niestety powychodziły dziwne hologramy i niedoskonałości po paście ktore widac w sloncu i nie tylko.

 

Kupiłem juz maszyne polerską i teraz chciałbym by lakier wyglądał naprawde pieknie.

Słyszałem dobre opinie o kosmetykach Scholl s10, s17, s40 oraz wosku w06.

Jest to dobry zestaw czy lepiej kupic cos innego no i jak wyglada sytuacja z padami polerskimi? czy do tego swiezego lakieru najlepszy bedzie delikatny pad czy nieco twardszy?

 

Gdy zakupie jakies dobre pasty i woski jak je nakładać?

 

Czekam z nadzieją i niecierpliwością na podpowiedzi i rady.

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo wiele dobrych past, nie tylko scholl - z nim akurat nie miałem doświadczenia. ciekawą opcją są pasty Poorboy's World z serii SSR. Można je śmiało stosować na gąbkach 3M(baaardzo dobre). Rozważ takie rozwiązanie. Niezłym uniwertsalnym produktem na delikatne zniszczenia jakimi są hologramy jest też pasta 3M z żółtym korkiem - Extrafine, ale ona jest dostępna tylko w litrowych opakowaniach. Zaletą Poorboya jest cena i nieduże opakowanie.

Na początek przygody z polerowaniem zdecydowanie miękka gąbka - np. niebieska/czarna 3M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz.

wlasnie przeglądam produkty poorboy's, są ciekawe.

 

Myśle o produkcie Poorboy's ssr1 do usuwania holoramów ale niechciałbym skonczyc tylko na tym, chciałbym nadac czarnej perle głębokiego i błyszczącego koloru.

Czy myslisz że do tego mogłbym użyć jeszcze

 

Poorboy's Black Hole Show Glaze by czarny stał się widoczny

i do tego mogłbym zakonczyc proces EX-P Sealant?

 

może jednak obejdzie się bez jakiegos ze srodków? do tego zakupie dwa pady 3m tak jak pisałes niebieska i czarna.

 

prosze o kolejna podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już trzy produkty Poorboy's :)

 

1. POORBOY'S WORLD SSR 1

2. POORBOY'S WORLD BLACK HOLE

3. POORBOY'S WORLD EX-P SEALANT

 

będą polerowane na padach 3M

 

Za kilka dni jak przyjdzie cały osprzęt porobie kilka fotek przed i po pracach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.