Skocz do zawartości

Good Stuff Bumblebee Shampoo


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy szampon jakiegos renomowanego producenta i musze przyznac ze jest świetny. Razem z rękawicą ADBL mycie to czysta przyjemność. Zapach jak dla mnie mocno wyczuwalny nawet podczas samego mycia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adaszek96 No niestety nie. Mam Mainz Passion i wg opisu powinien być neutralny. Natomiast parę razy zdarzyło mi się ściągnąć ADBL SSW z połowy dachu, zanim rękawica zaciągnęła więcej wody.  na drugiej połowie już tego problemu nie było. Kończy mi się, więc szukam czegoś nowego. Poza tym, rok czasu jeden szampon, strasznie mi się znudził.

Soft oficjalnie pokazuje że można ich szamponem myć w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YOBACK Nie był świeży, miał jakieś 3 miesiące. Auto parkowane pod lipą więc najpierw poszedł SG Citrus, płukanie, znów Citrus ale dotykowo i spłukanie, lakier już bez soków z drzew całkiem ładnie kropelkował. Chwila przerwy na mycie kół i poszła rękawica z szamponem. Po spłukaniu, na połowie dachu od której zacząłem, nie było już nic. Zwaliłem to mało świeże LSP. Potem podobną sytuację miałem z CleanTech Premium Liquid Wax, tylko że było bez Citrusa. Ale sprawdzę to jeszcze raz, tak na wszelki wypadek.

A rękawicę mam taką 😁:

 

m_123871_29229.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przetestowałem szampon i mogę stwierdzić że nadaje się do mycia po japońsku. Nie podjada wosków jak poprzednicy. Ale albo muszę zmienić rękawice albo obniżyć wymagania co do poślizgu. Jeśli chodzi o zapach to myjąc na 2 wiadra zapachu za bardzo nie poczułem mimo poprawnej ilości. Po japońsku czuć bardziej ale minus taki, że jak wracam z myjki to dostaję opierdziel od dziewczyny, że jadłem jakieś ciastka bo palce mi pachną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.