Skocz do zawartości

Good Stuff Bumblebee Shampoo


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj udało mi się po miesiącu dotknąć autko na dwa wiaderka i ponownie naleciało mnie na szampon @Good Stuff
Potwierdzam to co napisałem wyżej i załączam fotki mega fajnej, gęstej, zbitej piany która siedzi na aucie jak zła :) Dawka 30 ml na 8l wody

DSC_0013.jpg

DSC_0014.jpg

DSC_0015.jpg

DSC_0016.jpg

DSC_0017.jpg

DSC_0018.jpg

 

  • Lubię to 1
  • Super 2
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kusiu rękawica to niezniszczalny wełniak z alliexpress za całe 7 zł. Wziąłem takie 2 sztuki w tamtym roku ,sceptycznie nastawiony ze pewnie rozleci się po kilku miesiącach.

Do tej pory męczę to pierwszą i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony ze nie widać po niej najmniejszych śladów zużycia. Bardzo fajnie mi się z nią pracuje. Super delikatne włosie.  Druga nówka lezy w garażu ;)

https://pl.aliexpress.com/item/Wool-Car-Wash-Glove-Car-Cleaning-Brush-Car-Motorcycle-Washer-Car-Care-Cleaning-Brushes/32600189151.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6mxDAf

A temperatura u mnie w weekend była +5 więc na mycie wiaderkowe jeszcze spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało okazje jakiś czas temu testować ten szampon, jest niezły. Pieni się, długo piana siedzi na lakierze, śliskość na dobrym poziomie, ale szkoda ze zapach słabo wyczuwalny podczas pracy.

A co do rekawicy jak ktoś chce dorzucić pare pesos, dolarów, franków, funtów czy euro to ja od jakiegoś czasu mam podróbe gyeona :D
https://pl.aliexpress.com/item/Maksymalna-Lucullan-Absorbuj-ce-R-kawiczki-Wysokiej-g-sto-ci-Premium-Car-Wash-Mitt-Mikrofibry-Detailing/32850350743.html?spm=a2g17.10010108.100008.1.418e21edIYWxdQ&traffic_analysisId=recommend_2056_null_null_null&scm=1007.13438.91317.0&pvid=46d5604d-55cc-4b16-850f-348057c31bd7&tpp=1
I nie jest mi z tym źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś wleciała zarówno rękawica z polecenia kolegi @Grzechu23 jak i 1L szamponu ;) Narobiliście smaka testami :) Zobaczymy co to warte. Jak na razie mój faworyt to Shampoo od ADBL ;) . Jak tylko dojdzie Bumblebee wrzucę mały test ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2018 o 00:05, xMarcin95x napisał:

Dziś wleciała zarówno rękawica z polecenia kolegi @Grzechu23 jak i 1L szamponu ;) Narobiliście smaka testami :) Zobaczymy co to warte. Jak na razie mój faworyt to Shampoo od ADBL ;) . Jak tylko dojdzie Bumblebee wrzucę mały test ;) 

Czekam na porównanie szamponu z ADBL Shampoo! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem ten szampon z ciekawości, bo skończyłem butlę Unique Poseidon i Shiny Garage Sleek&Bubbly. Szczerze mówiąc to zawiodłem się, domywanie średnie, zapach w miarę fajny, ale słabo wyczuwalny w trakcie mycia, piany mało w porównaniu do wyżej wymienionych. To już mój trzeci produkt od Good Stuff, chciałem się przekonać, ale niczym się niestety nie wyróżniają. Czasami mam wrażenie, że testuję tylko po to żeby wracać do sprawdzonej klasyki, której używam dłuższy czas 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdanek na tym ten detailing polega 🙂 daj dziadkowi lub tacie spróbować np innej pianki do golenia niż tej co używa do tej pory (dla przykładu jak dziadek/tata używa jeszcze kremu do golenia i pędzla do rozprowadzenia) to mino ze będzie to coś nowego, to wróci do starych nawyków i sprawdzonych produktów 🙂 jak to mówią, starych drzew się nie przesadza 😄 ja np używam starego AutoBrite Velvet i dla mnie mimo tylu innych, ciekawych nowości. Zawsze wracam do niego. To chyba już taka natura. QDkow tez już przetestowałem kilkanaście, a wracam ciagle do mojej ulubionej Presty Spray’n Shine. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zdanek napisał:

Kupiłem ten szampon z ciekawości, bo skończyłem butlę Unique Poseidon i Shiny Garage Sleek&Bubbly. Szczerze mówiąc to zawiodłem się, domywanie średnie, zapach w miarę fajny, ale słabo wyczuwalny w trakcie mycia, piany mało w porównaniu do wyżej wymienionych. To już mój trzeci produkt od Good Stuff, chciałem się przekonać, ale niczym się niestety nie wyróżniają. Czasami mam wrażenie, że testuję tylko po to żeby wracać do sprawdzonej klasyki, której używam dłuższy czas 🙂

To zupełnie jak u mnie, na forum takie zachwyty to wziąłem buteleczkę, wcześniej miałem jakiegoś budżetowego Nigrina, se myślę "ale mu teraz zapodam mycie, TAKIM szamponem" i hm... Podczas mycia nie pachniał wcale (aż się na forum dopytywałem i napisali, że to trzeba wąchać z butelki) domywał gorzej od Nigrina, piany tyle co nic... Trzeba będzie wymyślić coś innego, BTW testami jednostkowymi na forum to chyba nie ma co się kierować, no bo jak ci dadzą za darmo to co napiszesz, że jest po wuju? Napiszesz że myje (samą wodą też umyjesz) że pachnie (spod korka) i że się pieni (w pianownicy) i tyle. Ja teraz bardziej się skupiam na testach kilku produktów różnych firm na raz albo na zdjęciach 50/50 o tu np kolega fajny teścik dał:

Niby test TENZI a ja już wiem, że sobie kupię Shiny Garage Apple Dressing 😉 I na tym to powinno polegać, bo mógł też zrobić foto deski, napisać "popsikałem tenzi i jest fajnie" 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 minuty temu, Speedo napisał:

domywał gorzej od Nigrina

Z całym szacunkiem ale zdefiniuj proszę domywanie.

Zostawiał Ci filtr brudu ? Czego i jak Ci nie domył ? Jak myłeś, że nie domył ? W gruncie rzeczy to TYLKO szampon a nie magiczna gąbka 😉

Jak mocno brudne auto myłeś ? To jest szampon neutralny do regularnego mycia a nie zasada czy kwas do szczurów 😉

23 minuty temu, Speedo napisał:

piany tyle co nic...

dziwne,że wszyscy mają obfitą pianę a ty nie 😉

Chyba coś źle robisz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Chyba jednak dobrze, bo próbowałem różnych ilości na 10l wody, woda ciepła i zimna. Z innymi nie mam tego problemu. Po prostu średni produkt, nie ma się czym podniecać, jak ostatnio większością polskich nowości 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś może mycia tym szamponem po japońsku? Nie mogę znaleźć takiego szamponu, który by nie podżerał wosku w takim użytkowaniu.

A to nie jest tak że większość szamponów, które deklarują neutralność są neutralne już w koncentracie ? Oczywiście mam na myśli tylko szampony.

Miałem okazję myć po japońsku gąbką z Soft99 i ich neutral shampoo creamy. Super poślizg, dużo piany na lakierze no i oczywiście ma być neutralnie więc szampon też musi być neutralny już prosto z butli. Minusem jest napewno ekonomia bo jednak tego szamponu idzie więcej niż przy standardowym myciu i jeszcze jeden - mycie gąbką, która jednak mnie nie do końca przekonała. Choć jest bardzo miękką to jednak jest większe ryzyko zarysowania niż przy wełniakach czy mikrofibrach.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.