Skocz do zawartości

MONSTER Drying Towel


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie!

Po mega odbiorze naszych poprzednich prezentacji produktowych przyszedł czas na kolejną :)

Pokazaliśmy Wam już naszą BESTIĘ ręcznik bardzo delikatny o mega gramaturze 1200gsm/m2.

W naszej ofercie będzie jeszcze jeden ręcznik do osuszania. Zupełnie inny niż BESTIA jednak bardzo dobrze znany na rynku.

Dostał od nas nazwę MONSTER bo to co robi podczas osuszania auta to poezja :)

Spory rozmiar 90x74 cm, mikrofibra tzw. Twisted Peale. Przez wielu ręczniki tego typu nazywane są "SILK"

Sam ręcznik mimo to ,że jest jednostronny potrafi bezproblemowo osuszyć auto. Niewątpliwym atutem jest jego "lekkość" i to ,że bardzo szybko wysycha.

Naszym zdaniem tego typu ręczniki to jedne z najlepszych do osuszania auta.

Jak myślicie dobry krok? :) 

Twisted pile drying towel#1.jpg

Twisted pile drying towels#3.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Good Stuff napisał:

Niewątpliwym atutem jest jego "lekkość" i to ,że bardzo szybko wysycha.

To na pewno cecha na PLUS. Ręczniki, których obecnie używam, świetnie osuszają, ale...

13 minut temu, Good Stuff napisał:

Jak myślicie dobry krok? :) 

Myślę, że tak. Zwłaszcza, że pewien Silk zbiera dobre opinie. Będzie można przebierać w ofertach :)

Premiera na nowy sezon, ma się rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff Panowie teraz?! jak ja miesiąc temu kupiłem sławnego Silk'a .... ehhh... teraz mi szkoda :( .... Widzicie gdybyście dali listę co będziecie wprowadzać to bym poczekał,a tak to po ptokach :( 

Ale za rok, dwa może dokupię drugi od Was ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel kto jak kto ale Wojtek Ty dasz radę! :D 

@Patryk14 :biggrin:

@keza Tego chcielibyśmy uniknąć :D 

@kursien Trochę w tym racji ale nie chcieliśmy przedstawiać oficjalnie produktu, który albo jest w planach lub w trakcie negocjacji. Dlatego prezentujemy na tą chwilę wszystkie rzeczy, które albo są w drodze do nas albo mamy na miejscu :) Ręczników starczy dla wszystkich. A trzeba dodać ,że będzie miał najlepszą cenę wsród tego typu produktów :) 

 

A i jeszcze jedna sprawa, planujemy zrobić coś nowego. Chcemy przekazać produkty Work Stuff testerom. Szczególnie tym , którzy mają podobne produkty i będą mogli zestawić je z naszymi. Może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff Jak najbardziej rozumiem, lepiej pochwalić się czymś co wejdzie powiedzmy za dwa-trzy miesiące niż kazać nam czekać pół roku i wciąż cisza (szczotka do felg ADBL)
Szczerze powiem, że jak na wiosnę będzie już cały Wasz towar dostępny to pierwsze wiosenne zakupy będą bardzo przyjemne i drogie :-] czas odkładać do skarbonki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2017 o 12:33, Good Stuff napisał:

@Domel Tak to jest dokładnie taki ręcznik :) 

Mam Silka i sobie chwalę. Ciekawe jaki ten będzie. Kurde na rękawicę też czekam i Bumbla :) też chyba wezmę. Rok 2018 zacznę od rozbicia świnki skarbonki mojej córki. Może się nie połapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar kupić jakiś nowy ręcznik bo tradycyjny Fluffy po paru miesiącach nie daje rady osuszyć auta.. mam drugi podobny z żółtym obszyciem, jest trochę lepszy ale jednak czas zainwestować w coś lepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Malinek napisał:

Też mam zamiar kupić jakiś nowy ręcznik bo tradycyjny Fluffy po paru miesiącach nie daje rady osuszyć auta.. mam drugi podobny z żółtym obszyciem, jest trochę lepszy ale jednak czas zainwestować w coś lepszego ;)

mój fluffy ma taki sam problem i miałem na wiosnę kupić właśnie gyeona, ale skoro mogę mieć ten sam produkt taniej i od naszego rodzimego producenta, to wybór jest oczywisty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@czyzu6491 :D

@Malinek @kamykmm Panowie ,żaden ręcznik nie jest wieczny chociaż trzeba przyznać ,że przy odpowiedniej pielęgnacji tego typu ręcznik potrafi sporo posłużyć. My u siebie mamy jednego czterolatka i jeszcze daje radę :) Nasz ręcznik będzie przynajmniej 30zł tańszy a proponujemy to samo w innych barwach :)

Na pewno rozdamy coś na forum żeby można było je bezpośrednio porównać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Malinek napisał:

Też mam zamiar kupić jakiś nowy ręcznik bo tradycyjny Fluffy po paru miesiącach nie daje rady osuszyć auta.. mam drugi podobny z żółtym obszyciem, jest trochę lepszy ale jednak czas zainwestować w coś lepszego ;)

Jakiego masz? Ja mam polskiego, firmy Kama. Użyty przez rok dobre kilkadziesiąt razy, z siedemdziesiąt na pewno. Owszem, włókna zesztywniały, ale ciągnie wodę lepiej niż nowy :) Piorę w białym jeleniu (w żelu do tkanin kolorowych), a do płukania leję ocet do maksimum. Choć przyznaję, że nieco krócej używam mikrofibry ADBL Puffy, która jest pluszowa, piorę jednakowo i ona wciąż jest puszysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126, jeden to popularny Fluffy z czerwonym obszyciem bodajże od SG, a drugi nie mam pojęcia jaka firma. Jest ciemniejszy od tego z SG i ma żółte obszycie. Na forum na pewno się przewijał. Z tych dwóch właśnie ten drugi dużo lepiej sobie radzi. Od SG został na wnęki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Good Stuff napisał:

@czyzu6491 :D

@Malinek @kamykmm Panowie ,żaden ręcznik nie jest wieczny chociaż trzeba przyznać ,że przy odpowiedniej pielęgnacji tego typu ręcznik potrafi sporo posłużyć. My u siebie mamy jednego czterolatka i jeszcze daje radę :) Nasz ręcznik będzie przynajmniej 30zł tańszy a proponujemy to samo w innych barwach :)

Na pewno rozdamy coś na forum żeby można było je bezpośrednio porównać :) 

pewnie że nie jest wieczny, ale mój kupiony na początku sezonu, obecnie sprawia mi problem osuszyć całego sedana średniej wielkości :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Okolice 69-65zl Tanio nie jest, ale stawiamy na jakość! Proszę o informację ręcznik radzi sobie podobnie jak GYEON Q2M Silk Dryer? Oraz jak znosi pranie i w czym go najlepiej prać?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Work Stuff mówił, że to bliźniak tylko lekko tańszy :good:  Mając Silka to za szybko nie kupię Monstera - cena fajna, ale dwa mi na tą chwilę niepotrzebne :P  

@kusiu Skoro polecają wyprać przed pierwszym praniem to chyba dobrze znosi pranie ( oczywiście trzeba pamiętać o dobrym do tego płynie i kropla octu nie zaszkodzi ;) ) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.