Skocz do zawartości

Czy macie doświadczenia w stosowaniu HD Wax AG ?


Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli są na Forum użytkownicy, którzy mają jakieś spostrzeżenia po zastosowaniu HD Wax AG to wydaje mi się , że warto pociągnąć ten wątek. Ja zastosowałem go w tym roku na kilka aut i powiem szczerze przeszło najśmielsze moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to jest dobre pytanie. Podejrzewam, że gdyby je zadać Servismenowi AG to odpowie twierdząco. Bo przecież AG od początku roku ma swój HD Cleancer , Zresztą baardzo dobry, Wobec tego ja nie używałem przed aplikacją HD Waxa innego clinera. Myślę, że jak w wielu podobnych wypadkach ktoś kto ma np cliner DD (chyba się nie pogryzą ;) ) nie będzie kupował specjalnie AG. Nic mi nie wiadomo o op. testowych Trzeba jednak wiedzieć, że HD Wax to opakowanie 150ml. Wydaje się być wydajnym Zrobiem 6 aut i..końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG HD Wax był pierwszym z "niebudżetowych" wosków którego użyłem.

Wrażenia były pozytywne, ale dlatego że to był ten pierwszy raz i nie miałem

porównania a i też wyrobionego oka w ocenie.

Lakier był wyglinkowany i przeciągnięty, przed nałożeniem wosku, raz AG SRP.

W porównaniu do dwóch innych wosków, z tej półki cenowej, których używałem

czyli Colli 475 i Harly Wax, AG HD dawał porównywalny blask, ale był najbardziej

"plastikowy" w wyglądzie. Lepszy wet look i naturalny wygląd, w/g mnie, daje Harly Wax.

Co do trwałości się nie wypowiem, bo AG HD leżał na lakierze około miesiąca, i z tego

co pamiętam to cały czas fajnie kropelkował.

Lakier - czarna perła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.