Skocz do zawartości

ADBL Bubble Maker


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można dodawać go do podrasowania piany aktywnej.

Bo dodany do szamponu robi robotę, piana większa, bąble jakieś większe i spieniony szampon w wiadrze utrzymywał mi pianę w zostawionym wiadrze ponad godzinę. Co oni tam dodali żelatynę😀

Co do rdzy nalotu itp, nie mam pojęcia czy to działa czy nie. Muszę dobrze zaobserwować. Po myciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qlimaxss napisał:

@V1RU$  Parę razy użyłem z piana mam wrażenie ze była taka bardziej sucha i trzeba było szybciej spłukiwać aby nie zaschła.

Myłem przy 15st na dworze i nic takiego się nie działo. Może to zależne od temperatury.

Sory - nie doczytałem piszesz o pianie.

A ja o szamponie.

Ale zrobię próbę i tak 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie już minęło sporo czasu od premiery Bubble maker. Czy może ktoś powiedzieć czy szampon z tym dodatkiem łatwo się spłukuje z lakieru i czy nie "zapycha" lsp. Bo jak wiemy niektóre mocno dokoksowane szampony mogą się ciężko wypłukiwać albo zaburzać samo kropelkowanie na jakiś czas po myciu.

Myśle jako zimowy set używać właśnie SG citrus + Bubble maker w opryskiwaczu na szybkie akcje na bezdotyku. Jak wiemy citrus fajnie odtyka ale jak będzie z dodatkiem Bubble maker? Mam nadzieje że za dwa tygodnie uda mi się przetestować ten mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gardor Ponieważ Citrus oil ma swoją formułę chemiczną a BM ma swoją formułę a w chemii to różnie bywa.  BM został stworzony do użycia z rozcieńczonym szamponem i w sumie nie wiadomo czy @ADBLtestował go z pianami innych producentów. Ale przy najbliższej okazji sprawdzę Citrusa z i bez BM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gardor Jak tak samo jak koledzy niżej nie zauważyłem żadnych problemów. Jedynie dziwnie piana siedzi tak przyklejone w gorący dzień nie ma co bubble dolewać bo może przyschnąć😔. Ale przy szamponach jest takie fajne uczucie . Czuć dokładnie ze zmiękcza wodę. Mega się tym efektem jaram😂. BM testowałem z różnymi szamponami DG 901, GoodStuff ciasteczkowy. I jeszcze innymi.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderator
8 minut temu, david2888 napisał:

Odkop 🙂 Ktoś jeszcze używam BM ?? Jakieś nowe wnioski? Doświadczenia 😉 mam jeszcze z połowę butelki 250ml i nie wiem, czy sprzedać czy używać 😛 

Ja używam głównie w tym okresie zimowym :) Dolewam do pianownicy ręcznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, david2888 napisał:

@Domel Czyli nie do mycia ręcznego z szamponem tylko do prewashu 🙂 do pianownicy 🙂 

I tu i tu lej 🙂 Ja głównie do pianownicy 🙂 Nawet nie odmierzam - na oko jedno ściśniecie butelki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
31 minut temu, david2888 napisał:

Jakieś nowe wnioski? Doświadczenia 😉

Uważam, na podstawie moich testów - że produkt działa i wolę mieć w moich szczelinach Fordowskich resztki wody z BM niż samą wodę, która rozpocznie proces korozji. Także BM dla mnie - Fordziarza - to produkt numero uno na sezon jesien, zima, wczesna zimna wiosna.

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, david2888 napisał:

Muszę go poszukać na półce 😛 gdzieś tam się zapodział 😄 czas odkurzyć 😄 

Też używam jak nie zapominam.

Robi robotę - bo przykładem Domela moczyłem brzeszczot w tym specyfiku.

Też leję na przysłowiowe oKo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i namówili. W sumie czemu nie polepszać właściwości szamponu czy piany, potestujemy - zobaczymy 🙂  Jak @Domel powiedział lepiej żeby woda w szczelinach miała inhibitory niż nie. Sprzedawca w sklepie sam zaproponował 30 zł za butelkę, bo jednak słabo idzie. Mam jednak zdać relację po czasie z moich odczuć 🙂 IMG-1056.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
24 minuty temu, ADBL napisał:

Śpieszcie się kupować BM - być może ten produkt wypadnie z naszej gamy w kolejnym sezonie. Niestety doceniają go głównie pasjonaci tacy jak Wy.

No to 5 litrów trzeba zakupić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ADBL napisał:

Śpieszcie się kupować BM - być może ten produkt wypadnie z naszej gamy w kolejnym sezonie. Niestety doceniają go głównie pasjonaci tacy jak Wy.

Dzięki panowie za info. Ja mam i sobie chwalę, jesień zima leję zawsze, lato co 2-3 mycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.