Skocz do zawartości

ADBL Frost Eater


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie czy ten produkt nie będzie zostawiał tłustego nalotu po zaaplikowaniu na zamarznięta i nie całkiem czystą szybę. Miałem nieprzyjemność spotkać się z takim incydentem przy innych tańszych produktach. Przykładowo psikam na boczne szyby i rozmroziły się fajne ale okropne tłuste zacieki spływające wręcz na lakier mnie mega odpychają :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 2.12.2017 o 09:07, Domel napisał:

ADBL FROST EATER jest bardzo wydajny – stosuj 1-2 natryśnięcia na m2.

Proszę o przetestowanie środka wg zalecanego zużycia producenta ;)

Skoro mają wystarczyć 2 natryśnięcia na m2, to na przednią szybę powinny starczyć max 4.... A Ty w filmiku psikasz około 35 razy i to chyba na pół szyby :D

Przy takim podejściu do zalecanych ilości użycia produktu, to np. nawet najgorszy szampon będzie działał, bo go wlejemy 20x więcej od zaleceń producenta.

Interesuje mnie czy rzeczywiście produkt jest skuteczny w zalecanej ilości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gardor napisał:

Ciekawi mnie czy ten produkt nie będzie zostawiał tłustego nalotu po zaaplikowaniu na zamarznięta i nie całkiem czystą szybę. Miałem nieprzyjemność spotkać się z takim incydentem przy innych tańszych produktach. Przykładowo psikam na boczne szyby i rozmroziły się fajne ale okropne tłuste zacieki spływające wręcz na lakier mnie mega odpychają :( 

Chyba każdy zostawia mniej lub więcej tego tłustego nalotu. 3-4 lata temu stosowałem najtańsze marketówy i ten lidlowski to jest dramat. Lepszy był odmrażacz  z hofera/aldi. Ale ostatnie 2 zimy katuję (u mnie) sporo droższego sonaxa i jest najlepszy z nich wszystkich. Tak czy siak lekkie tłuste zacieki na szybach pozostają. Plus taki że schodzą nawet na bezdotyku i nie zostawiają kuku na lakierze. Na tą zimę zakupione frosty DM i ADBL, oraz próbka od Tenzi więc porównam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rychu napisał:

Interesuje mnie czy rzeczywiście produkt jest skuteczny w zalecanej ilości?

Mogliby jeszcze napisać: przed odmrażaniem zalecany trening z colsztokiem w celu określenia wymiarów szyby oraz przeliczenie liczby psiknięć potrzebnych na odmrożenie tej konkretnej szyby. :lol:

A właściwie to powinno być: :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
36 minut temu, rychu napisał:

Proszę o przetestowanie środka wg zalecanego zużycia producenta ;)

Skoro mają wystarczyć 2 natryśnięcia na m2, to na przednią szybę powinny starczyć max 4.... A Ty w filmiku psikasz około 35 razy i to chyba na pół szyby :D

Przy takim podejściu do zalecanych ilości użycia produktu, to np. nawet najgorszy szampon będzie działał, bo go wlejemy 20x więcej od zaleceń producenta.

Interesuje mnie czy rzeczywiście produkt jest skuteczny w zalecanej ilości?

a213.jpeg

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy -6 jakiegoś szału ten odmrażacz nie robi, fakt działa ale trochę mu to zajmuje porównując do niebieskiego sonaxa, zapach jest spoko nie wali jak spod taniego monopolowego o godzinie 20 w piątek ;) faktycznie jest lekka nuta irlandzkiego drinku i tu należy się plus :)
Te psiakcze Adbl-a takie są i trzeba sie przyzwyczaić. Przy mocniejszych produktach się po prostu psuja, taki odmrażacz, qd czy ssw to mi tak strasznie nie przeszkadza choć szkoda produktu, ale kiedy na palce leje się vampire oddając cała swoją woń w palce po czym domycie tego osadu jak i smrodu to wyzwanie, nawet przy pastach BHP no to cóż...  Jak to mówił Liroy "Jak tu się nie wku**ić" , dobrze że zawsze zostają atomizery po firmach, które zadbały o jakość swoich opryskiwaczy, pierwsze dawne dawne atomizery chyba były najlepsze :)

Trochę to ironiczne i zabawne gdy firma, która ogarnia swoje furki na promocje na zlotach i w komentarzach lekko szydzi z drugiej konkurencyjnej polskiej topowej firmy gdy ludzie subiektywnie porównują i oceniają oklejenia owych zlotowych pojazdów, firma która wypuszcza na zimę tyle nowości, ze szok, nie może ogarnąć butelek oraz atomizerów na poprawne, gdzie firma konkurencyjna tego problemu nie ma :)

Fanboyem shiny-ego nie jestem. bez ssw ( rewelacyjne docieranie na mokro )i vampire liquida żyć nie mogę, oceniam subiektywnie, że adbl z całym szacunkiem trochę zachłysnął się swoim famem i w sumie bezkonkurencyjnością.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamontowałem do Frosta, drugi taki sam atomizer, co dostałem do Black Water. Niestety nie miałem jak przestestować Frosta, ale psikłem 2-3 razy w eter i nic nie lało mi po palacach. Zapach Frosta przyznam dość specyficzny, nie czuć aż tak spirytusu, ale lekka woń alkoholu jest. Uzupełnię recenzję jak będę miał okazję wypróbować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmiku jest stary atomizer, ja posiadam te nowe z Limited Edition IQD i tam nic nie cieknie wszystko dobrze się sprawuje, generalnie najlepsze atomizery jakie używam do różnych produktów już tak z przyzwyczajenia są to czerwone Canony jeszcze ani razu mnie nie zawiodły :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Treys napisał:

generalnie najlepsze atomizery jakie używam do różnych produktów już tak z przyzwyczajenia są to czerwone Canony jeszcze ani razu mnie nie zawiodły

Mam tak samo ;) również polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać sonax'a ale jako ze była dobra promocja to najnowszy Frost ADBL'a zakupiony.
Co moge powiedzieć..faktycznie zapach jest delikanie mówiąc... średni :/Czuć gdzieś daleko kokosa, ale alkohol? wyraźnie się przebija. Zobaczymy jak to bedzię podczas aplikacji ;) Czekamy na mróz
SAM6544JP_qxerxhh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2017 o 17:41, maciek-drummer napisał:

U mnie to samo. Wali spirytusem jak nie wiem ;) Z atomizerem tez mam problem bo leje. Dodam, że jest bez pomarańczowej naklejki.

Potwierdzam. Leje na łapy więcej niż na szybę i wali spirytusem. Pewnie się zaraz okaże że to my go źle używamy, bo produkt jest ok. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.