Skocz do zawartości

ADBL Frost Eater


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

ADBL-wizualizacja-frost-eater_01-1024x99

Opis Producenta

Cytat

ADBL FROST EATER

HIGH SPEED DEICER

Odmrażacz. Usuwa lód i szron. Błyskawiczny w działaniu, przez co pozwala zaoszczędzić czas. Bezpieczny dla elementów szklanych, lakierowanych czy wykonanych z gumy lub plastiku. Nadaje się do odmrażania szyb, lusterek oraz zamków. Zapobiega powstawaniu rys. Skuteczny nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych – działa do -60°C. Nie zamarza, zapewniając dobrą widoczność oraz bezpieczną jazdę.

Sposób użycia:

Gotowy do użycia.

Spryskaj powierzchnię.

Odczekaj 1-2 minuty.

Usuń produkt przy użyciu wycieraczek lub ręcznika z mikrofibry.

Dodatkowe wskazówki:

ADBL FROST EATER jest bardzo wydajny – stosuj 1-2 natryśnięcia na m2.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Chronić przed światłem słonecznym.

 

Na dworze temperatura -1*C ale na szybach całkiem skrobalna powłoka szronu.

Kilka psików i wszystko topnieje. Na szybie zostaje jakby delikatna oliwa.

Przy takich temperaturach produkt działa wyśmienicie. Zobaczymy przy większych.

Dodatkowym atutem jest fenomenalny zapach - szczególnie jeśli mają go używać przewrażliwione zapachowo żonki ;)

Produkt na duży plus. Polecam !

 

 

ps. jedynym minusem jakim znalazłem to wsysające butelki ;) ale wierzę, że wkrótce z nowymi opakowaniami te problemy się skończą ;)

 

2017-12-02_08.09.24.jpg
2017-12-02_08.09.27.jpg
2017-12-02_08.09.34.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Fredi88 napisał:

Wciśnij atomizer do końca... Bo chyba na filmiku delikatnie psikasz. On odpowietrza butelkę po dociśnięciu do końca :)

tak. zgadza się. ale nie będziemy drążyć tego tematu, wałkowanego milion razy juz. Jeden psika delikatnie inny do oporu ;) Czekamy na nowe butelki, które spełnią wszystkie wymagania :)

Skupmy się na działaniu Frost'a :)

Jestem ciekaw jak inne żonki zareagują na jego zapach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Fredi88 napisał:

@psemo w temacie pytań do @ADBL była wzmianka na ten temat ;) choć jak dla mnie też mało istotna opcja przy cenie 15zł/0.5l

Skoro jest taka możliwość to zawsze warto sprawdzić jego działanie przy rozcieńczeniu. Według producenta 1-2 psiknięcia powinny wystarczyć na pokrycie 1 m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Góruś napisał:

Produkt jest ok ale wciąga butelkę i dodatkowo leci z atomizera. ;)

Dlatego mimo szczerych chęci pozostanę przy "marketowym" Sonaksie za 10 zł za 750 ml, z wyśmienitym, mgłowym atomizerem i doskonałą, niewciągającą się butelką. :)

  • Lubię to 5
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Na dworze temperatura -1*C ale na szybach całkiem skrobalna powłoka szronu.
Kilka psików i wszystko topnieje. Na szybie zostaje jakby delikatna oliwa.
Przy takich temperaturach produkt działa wyśmienicie. Zobaczymy przy większych.
Dodatkowym atutem jest fenomenalny zapach - szczególnie jeśli mają go używać przewrażliwione zapachowo żonki
Produkt na duży plus. Polecam !  


Man, podgrzewana szyba w Focusie, a ty bawisz się Frost Eater'em? Do czego to już doszło?
Dzięki za tescik. FE dodany do koszyka - właśnie dla żonki
Btw, ten gadżet z focusa, to coś za czym najbardziej tęsknię kulając się Pugiem.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, CoolBreeze napisał:

Man, podgrzewana szyba w Focusie

:D chyba szybciej wychodzi psikanie i odjechanie z parkingu niż czekanie na nagrzanie ;) W zasadzie nie mialem okazji jeszcze testować tej szyby ale żonka mowi, że działa ;)

Dopiero początek mrozów. Wszystko przed nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 godzin temu, ad.am napisał:

@Domel zakładajac taki niewielki mróz jak pokazałeś na filmie jak uważasz,na ile użyć starczy te 500 ml?

ciężko stwierdzić, od miesiąca mam Detailer's Magic Frost Magic i zużyłem dopiero 1/5. Na miesiąc powinno spokojnie starczyć przy codziennym psikaniu i mocnym mrozie i szronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie paradoksem jest to że ten co chwali @david2888 ze nie leje to mój właśnie leje przy użyciu😀. A ten nowy w Froscie nie☺. Nawet sprawdziłem od razu po poście david2888 specjalnie bez rękawiczek. I też było ok i może po prostu wadliwy ci się trafił😊

A żeby nie było tylko o automizerach To @ADBL Frost mega pachnie takiego odmrażacza szukałem ☺. W dodatku jakoś mniej parują szyby w środki. Już w firmie zbieram zamówienia na frosta, mam juz ponad 10 chętnych☺😀. Tak zapach podpasował😀😃.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja frosta jeszcze nie mam ale potwierdzam problem z atomizerami. Na 3 które mam 2 leją mi po palcach... Wszystkie są z naklejkami więc pewnie nie ma to znaczenia. Szkoda że dobre atomizery (v2) z możliwością regulacji zastąpione zostały tymi które dają za dużo produktu i są wadliwe. Starych mam chyba z 15 sztuk i wszystkie dzialają bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.