Jump to content

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czyste szyby, łatwe domywanie, lepsza widoczność, kropelki , bezpieczeństwo !

To lista wybranych osób: @Swift @paperson @Strus @Fitte   Prosimy o dane do wysyłki z telefonem na PW    

@integrale produkty testowe już u mnie 

Posted Images

Za to że sam użytkuje i bardzo dobrze się sprawdza w każdych warunkach, a dodatkowo moi znajomi, którzy mają szyby zabezpieczone NW bardzo sobie produkty tego typu chwalą oraz wpadają co sezon na zabezpieczenia :)

Lubie za mega odprowadzanie wody, duuzo lepszą przejrzystość podczas deszczu i sam fakt pięknych kropelek ;)
Nie raz się już spotkałem z tekstem od pasażera..Grzechu coś masz chyba nie halo z przednią szyba bo woda zapier...dziela jakby szybciej  ;D

Kiedy wracasz do domu po gorszym dniu i okazuje się, że trzeba jednak jechać spowrotem do zakorkowanego miasta, w którym przejazd zamykają co 15 minut, a tory kolejowe biegną przez sam środek tej cudownej miejscowości.

Zabierasz ze sobą małe dziecko, które też ma gorszy dzień i zaczyna swoje "grymasy".

Jakby tego było mało - zaczyna lać jak nigdy wczesniej, a ty pokazujesz dziecku jak krople dzięki niewidzialnej wycieraczce pięknie spływają z szyb już przy niewielkiej prędkości, a ono w tej sytuacji, cieszy się jakby to była magia. A ty masz lepszą widoczność dzięki czemu czujesz się bezpieczniej.

Dzięki NW nawet najgorszy, najbardziej deszczowy dzień staje się tym "słonecznym".

Niewidzialną wycieraczkę uwielbiam za to, że o każdej porze roku sprawdza się.

Zimą łatwiej oczyścić zaszronione szyby.

Wiosną / jesienią w wilgotne poranki gdy szyby zaparowane woda skrapla się i znika za raz po ruszeniu.

A latem i przez cały rok gdy pada deszcz poprawia się widoczność i bezpieczeństwo, zwłaszcza gdy dziewczyna lepiej widzi przez szyby np. ciuchy, torebki, buty na wystawach sklepowych, jej poprawia się humor, a ja się czuję bezpieczniej :)

Jak byłem mniejszy zawsze marzyłem o podróży w kosmosie jak w starwarsie :D (mega prędkość i mijając gwiazdy jak opętany :) - takie marzenie 5 latka :D ) i nie zapomnę jak pierwszy raz kilka lat temu smigalem w deszczu i zobaczyłem te uciekające kropelki to momentalnie poczułem że marzenie z dzieciństwa się spełniło :) głupio trochę to brzmi wiem ale takie było moje pierwsze skojarzenie :)

I dlatego też jazda w deszczu daje mi dalej sporo przyjemnosci :)

Za co lubię i dlaczego warto używać niewidzialnych wycieraczek? To proste! Jak każdy autodbacz, robię czasem fuchy rodzinie, znajomym i znajomym znajomych. Oczywiście zwykle to gównowozy, które nie mają wiele wspólnego z procedurami, które wykonujemy na naszych samochodach. Ot, czasem umyte, bo przecież nie ma w tym żadnej filozofii. A glinka zwykle niesie bolesną odpowiedź, że brak filozofii w tym zakresie jest... delikatnym kłamstwem. ;)

No ale szampony, woski, płyny do mycia felg, do szyb - to są rzeczy, o których każdy słyszał, nawet największy laik. Ot, przewijają się gdzieś tam zawsze - w telewizorze, na ulicy, w sklepie. Dlatego ich zastosowanie nie wzbudza u nikogo sensacji - w przeciwieństwie do niewidzialnych wycieraczek! Daję słowo, każdy, komu pierwszy raz to pokazałem, widział to również pierwszy raz i był zaszokowany po zastosowaniu, że takie rzeczy mogą być. Więcej, nawet mój dziadek, który jest dość sceptycznie nastawiony do mojego hobby (- Ty go kiedyś przedrzesz tym myciem!), wykazał widoczne zadowolenie po ujrzeniu efektów NW na swoim Citroenie. Dlatego odpowiedź brzmi: lubię, stosuję i sądzę, że warto stosować, bo to taka kropka nad i, która wyróżnia porządnie wykonaną robotę od amatorszczyzny. :)

Warto stosować podczas poruszania się po mieście zabytkowym i odrestaurowanym autem to nie zapier***amy tylko poruszamy się z gracją by każdy mógł dostrzec naszego pieszczocha i nasz dobry gust. Dzięki NW w czasie przejścia opadów (bo nie jeździmy w ulewę) ludzie będą mogli zauważyć w środku nas. Samochód (każdy nie tylko zabytkowy) to taka nasza wizytówka i co z tego że ktoś zobaczy nasz samochód a nie zobaczy nas bo szyby będą ufajdane lub będzie tafla wody to tak jak by dać komuś wizytówkę z nieczytelnym naszymi danymi.

NW lubię za to że szyby jak by mniej się brudzą i dużo łatwiej doczyścić oraz za kropelki:mrgreen: 

• 2 weeks later...

Ja niewidzialną wycieraczkę wielbię za to, że jak już złapie mróz i trzeba będzie skrobać szybę, bo tafla lodu będzie za gruba, żeby nawet najlepszy odmrażacz sobie z nią poradzi, to dzięki NW skrobanie szyb staje się dziecinnie łatwe, bo lód nie trzyma się szyby :D Niedawno się o tym srogo przekonałem, bo niestety, ale moja murska zamiast skrobać szybę to ślizgała się po niej jak łyżwiarz po lodowisku. Na moje szczęście warstwa lodu była na tyle znośna że odmrażacz sobie z nią poradził. Od razu przypomniała mi się sytuacja z poprzedniego roku, kiedy to z umyślnym zamiarem kierowania pojazdem ujrzałem widok ponad centymetrowej warstwy lodu na cały aucie :/. Już samo dostanie się do auta było nie lada wyzwaniem, więc jak przyszło do skrobania tej tafli z szyb byłem załamany. Jak się później okazało wystarczyło tylko się podkuć do szkła, a dalej już odchodziło to płatami. To ta największa zaleta stosowania niewidzialnej wycieraczki w moim przypadku. Pozostałe, wiadomo, pozwolę sobie wypunktować:

1. Szybkie i skuteczne odprowadzanie wody z szyb czy to podczas mycia czy jazdy

2. Kropelkowanie - to na co każdy "zarażony" zwraca uwagę :P Ładnie to współgra z pozostałymi zabezpieczeniami na aucie - lakieru, plastików, gum  itp.

3. Mniejsze zużycie szyby przez rzadsze używanie wycieraczek

4. Słabsze przywieranie niepożądanych substancji do powierzchni szkła (brud, błoto, szron/lód, soki z drzew, ptasie kleksy itd.)

5. Widok uciekających kropelek, które robi wrażenie na każdym :)

Podsumowując, niewidzialna wycieraczka nie tylko polepsza ogólny wygląd auta, ale i zwiększa też nasze bezpieczeństwo 8-)

W dniu 18.12.2017 o 02:29, S3ci0r napisał:

Ja niewidzialną wycieraczkę wielbię za to, że jak już złapie mróz i trzeba będzie skrobać szybę, bo tafla lodu będzie za gruba, żeby nawet najlepszy odmrażacz sobie z nią poradzi, to dzięki NW skrobanie szyb staje się dziecinnie łatwe, bo lód nie trzyma się szyby :D Niedawno się o tym srogo przekonałem, bo niestety, ale moja murska zamiast skrobać szybę to ślizgała się po niej jak łyżwiarz po lodowisku. Na moje szczęście warstwa lodu była na tyle znośna że odmrażacz sobie z nią poradził. Od razu przypomniała mi się sytuacja z poprzedniego roku, kiedy to z umyślnym zamiarem kierowania pojazdem ujrzałem widok ponad centymetrowej warstwy lodu na cały aucie :/. Już samo dostanie się do auta było nie lada wyzwaniem, więc jak przyszło do skrobania tej tafli z szyb byłem załamany. Jak się później okazało wystarczyło tylko się podkuć do szkła, a dalej już odchodziło to płatami. To ta największa zaleta stosowania niewidzialnej wycieraczki w moim przypadku. Pozostałe, wiadomo, pozwolę sobie wypunktować:

1. Szybkie i skuteczne odprowadzanie wody z szyb czy to podczas mycia czy jazdy

2. Kropelkowanie - to na co każdy "zarażony" zwraca uwagę :P Ładnie to współgra z pozostałymi zabezpieczeniami na aucie - lakieru, plastików, gum  itp.

3. Mniejsze zużycie szyby przez rzadsze używanie wycieraczek

4. Słabsze przywieranie niepożądanych substancji do powierzchni szkła (brud, błoto, szron/lód, soki z drzew, ptasie kleksy itd.)

5. Widok uciekających kropelek, które robi wrażenie na każdym :)

Podsumowując, niewidzialna wycieraczka nie tylko polepsza ogólny wygląd auta, ale i zwiększa też nasze bezpieczeństwo 8-)

Nagrodę zgarnia S3ci0r

Odezwij się na PW

@paperson no trochę tak, już miałem iść spać ale nagle dostałem natchnienia twórczego no i się polała wena twórcza :D

ale tak szczerze, to jak przeczytałem post @Fyox to byłem pewien że to on zgarnie nagrodę, bo ta wypowiedź była inna niż wszystkie inne (nawet te przyszłe), ale stwierdziłem że spróbuję ze swoją historią + ogólne cechy no i jak widać się udało :D

coś szczęście w tym roku mi dopisuje do wygrywania konkursów :cool: najpierw mikołajkowe prezenty od @mx_nowicki a teraz ten konkurs :biggrin: a jeszcze teraz sprawdzałem wynik konkursu u @Maxifi i wylosowany został numerek o 1 mniejszy od mojego :P tak blisko było hattricka konkursowego :happy: bywa! ale i tak się bardzo cieszę z wygranej :biggrin:

@integrale dziękuję za wybranie mojej odpowiedzi  ;)

• 11 months later...

Przed Wami kolejne rozdanie.

Tym razem mamy do dyspozycji aż 4 zestawy Prostaff złożone z:

Chętne osoby do przetestowania i podzielenia się rzeczową opinią popartą fotorelacją prosimy o zgłaszanie się w tym temacie.

Mile widziane osoby aktywnie biorące udział w życiu forum oraz przynajmniej rocznym stażem.

Oczekujemy publikacji testu do 3 tygodni od otrzymania przesyłki.

Jednocześnie informujemy, że nie będziemy brać pod uwagę zgłoszeń od osób, które nie wywiązały się z wcześniejszych akcji testowych.

1433268643_prostaffjpg.jpg.bf814ab0f83822975355cff313a29d15.jpg

Zapraszamy !!!

1. tazman. Bardzo chętnie przetestuję

2. Grzechu23. Również mogę sprawdzić taki zestaw

3. keza. też chętnie sprawdzę Wasz produkt.

4. Swift. Chętnie sprawdzę. Mam teraz dużo wolnego czasu. 

1. tazman. Bardzo chętnie przetestuję

2. Grzechu23. Również mogę sprawdzić taki zestaw

3. keza. też chętnie sprawdzę Wasz produkt.

4. Swift. Chętnie sprawdzę. Mam teraz dużo wolnego czasu. 

5. paperson - zrobię test na "5" :-D