Skocz do zawartości

Funky Witch Blue Blood Iron Remover


Funky Witch

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Jak słusznie koledzy zauważyli wprowadziłem pewien chaos w temacie "krwawiąca felga". Przepraszam i już naprawiam powstałą ku.pę :)

Szukam 4 osób do przeprowadzenia testu Funky Witch Blue Blood. Zasada jest prosta: 10 dni na test :D Listę chętnych zamykam we wtorek o 20:00.

Oto list przeniesiona z tematu "krwawiąca Felga":

1. Domel
2. CoolBreeze
3. paperson
4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.
5. Gesiu_15
6. Fyox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel
2. CoolBreeze
3. paperson
4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.
5. Gesiu_15
6. Fyox
7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel
2. CoolBreeze
3. paperson
4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.
5. Gesiu_15
6. Fyox
7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą
8. Patryk14 - akurat całego wcześniejszego irona zuzylem na swoje auto a znajdzie się kilka felg do odszczurzenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel

2. CoolBreeze

3. paperson

4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.

5. Gesiu_15

6. Fyox

7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą

8. Patryk14 - akurat całego wcześniejszego irona zuzylem na swoje auto a znajdzie się kilka felg do odszczurzenia.

9. Hammster - mam miejsce, chęci i produkty konkurencji do porównania.

 

Wysłane z mojego Black Berserkera S80 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel

2. CoolBreeze

3. paperson

4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.

5. Gesiu_15

6. Fyox

7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą

8. Patryk14 - akurat całego wcześniejszego irona zuzylem na swoje auto a znajdzie się kilka felg do odszczurzenia.

9. Hammster - mam miejsce, chęci i produkty konkurencji do porównania.

10.  eryk13 - a co mi  tam może akurat uda się coś przetestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel

2. CoolBreeze

3. paperson

4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.

5. Gesiu_15

6. Fyox

7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą

8. Patryk14 - akurat całego wcześniejszego irona zuzylem na swoje auto a znajdzie się kilka felg do odszczurzenia.

9. Hammster - mam miejsce, chęci i produkty konkurencji do porównania.

10.  eryk13 - a co mi  tam może akurat uda się coś przetestować 

11. czyzu6491 - białe felgi całą prawdę pokażą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel

2. CoolBreeze

3. paperson

4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.

5. Gesiu_15

6. Fyox

7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą

8. Patryk14 - akurat całego wcześniejszego irona zuzylem na swoje auto a znajdzie się kilka felg do odszczurzenia.

9. Hammster - mam miejsce, chęci i produkty konkurencji do porównania.

10.  eryk13 - a co mi  tam może akurat uda się coś przetestować 

11. czyzu6491 - białe felgi całą prawdę pokażą  

12. Malinek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel

2. CoolBreeze

3. paperson

4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.

5. Gesiu_15

6. Fyox

7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą

8. Patryk14 - akurat całego wcześniejszego irona zuzylem na swoje auto a znajdzie się kilka felg do odszczurzenia.

9. Hammster - mam miejsce, chęci i produkty konkurencji do porównania.

10.  eryk13 - a co mi  tam może akurat uda się coś przetestować 

11. czyzu6491 - białe felgi całą prawdę pokażą  

12. Malinek 

13. kamykmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel

2. CoolBreeze

3. paperson

4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.

5. Gesiu_15

6. Fyox

7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą

8. Patryk14 - akurat całego wcześniejszego irona zuzylem na swoje auto a znajdzie się kilka felg do odszczurzenia.

9. Hammster - mam miejsce, chęci i produkty konkurencji do porównania.

10.  eryk13 - a co mi  tam może akurat uda się coś przetestować 

11. czyzu6491 - białe felgi całą prawdę pokażą  

12. Malinek 

13. kamykmm

14. Grzechu23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel

2. CoolBreeze

3. paperson

4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.

5. Gesiu_15

6. Fyox

7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą

8. Patryk14 - akurat całego wcześniejszego irona zuzylem na swoje auto a znajdzie się kilka felg do odszczurzenia.

9. Hammster - mam miejsce, chęci i produkty konkurencji do porównania.

10.  eryk13 - a co mi  tam może akurat uda się coś przetestować 

11. czyzu6491 - białe felgi całą prawdę pokażą  

12. Malinek 

13. kamykmm

14. Grzechu23

15. pacholekck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Domel

2. CoolBreeze

3. paperson

4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.

5. Gesiu_15

6. Fyox

7. KapselK - letnie do ogarnięcia będą

8. Patryk14 - akurat całego wcześniejszego irona zuzylem na swoje auto a znajdzie się kilka felg do odszczurzenia.

9. Hammster - mam miejsce, chęci i produkty konkurencji do porównania.

10.  eryk13 - a co mi  tam może akurat uda się coś przetestować 

11. czyzu6491 - białe felgi całą prawdę pokażą  

12. Malinek 

13. kamykmm

14. Grzechu23

15. pacholekck

16. david2888 - letnie do ogarnięcia po sezonie. Nigdy nie poczuł deironia od środka, bo w takim stanie kupilem auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grabek246 napisał:

Coś jasny ten blue blood. Mój jest niebieski, jakaś zmiana?

Producent pisał że już nie będzie niebieski a biały przez co ma być tańszy :) Siła podobno ta sama w czyszczeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła dokładnie ta sama, barwnik nie wytrzymywał kontaktu z UV. Był testowany na promienie słoneczne ale (UWAGA) okazało się, że okno w biurze dostawcy jest z ochroną UV :D i jakoś się to okazało jak już poszła partia towaru.

Takie rzeczy tylko w Funky Witch :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy poszły wyjątkowo sprawnie więc zabieram się od razu za opisanie niebieskiej tzn białej wiedźmy ;)
Testerek przyszedł w ilości około 70-75ml a na podwójne bardzo obfite opryskanie felgi o dość niewdzięcznym kształcie zużyłem 40ml 
Felgi myte na zewnątrz przy temperaturze 6 ℃
xj1GiirJpC40bYQ7--AY4QO-uSWG8roLFefr0aag

 


Do testów postanowiłem poszukać konkurentów, wybrałem CarPro ironX(Lemon) oraz sprawdzony Vampire liquid od ADBL po wylewie :D

KiTq330yJgncpmeC5ot4YuujOw6Xj7-EG0qyYi0S

Zanim przejdę do testu właściwego zauważyłem bardzo przyjemną cechę irona od wiedźmy czyli najmniej drażniący zapach spośród całej trójki. Było to niewątpliwie zaskoczeniem ponieważ faworytem miał być ironX Lemon który rzekomo pachnie cytryną a w rzeczywistości śmierdzi jak normalna wersja tylko przebija sie gdzieś trochę chemicznej cytryny rodem z publicznej toalety :wacko:

No to zaczynamy :)
Kilka fotek stanu felg 
Nie myte 3 tygodnie i zrobione jakieś 700 km 

tA4ygjt7xd-GrVQGO9tYYkty9FlEbRmbqX9FXOoV

q1Q8sVZ-o_IzrifrpLJB0KrJl4A2XMfAea4wtaZ1

YuqRMzOJdzxvQRGqYWC-Nh4gd80QZsjUPil-CGZW

Zaczynamy od Funky Witch 
obfity oprysk całej felgi i tak wygląda sytuacja po 30 sekundach 

DiCcOVkruWwQxgVVW4H-U28NKfbIoVk5fBwEG7Sp

JpW21Q3yKf6I-W3T3tziJ5i8MwqHQrpThrC-tunZ

a tutaj po 3 minutach 

A_s6mYR6c2KCz0yI2XeXX51f16y6Y0jVLxgPnltB

hpxhgzJZ3liQdr3pOrmKib-kK0GKVysLys13YA8K

Teraz czas na lidera rynku: CarPro IronX

sBx_LUbG2xaqVN5dIRdRGySgPEvivQCQ_C6akWlR

TcJI848TwlpdjDnqnjM_sP08ivgegxNbfaFo4-ie

To co widać to obfite krwawienie już po 30 sekundach od opryskania felgi 

a Tak się ma sytuacja po 3 minutach 
tCBcuZgaufgsulNCEFvaZfFBfj_S-1vLN7QQOnzD

O4pa9roVy0sPfY9Cr4YdCEVo_OSfh3mkTxvTPjWn

No i ostatni konkurent: Vampire Liquid ADBL

30 sekund po nałożeniu również dość mocne krwawienie 

2Zx9y7nlHt-P4jtZHZlCG-QnsoLL9efA6Aod8b00

i po 3 minutach 

7eS7EYUP_SACF1s5aSdcaULsbZw582wMlorGljbc

BEzVq_5LYRdztBUdAQt8V1rd70l9dLyGcFfOsQup

Felgi płuczemy bez dotykania się pędzelkiem do felg a następnie po chwili aż felga przeschnie aplikujemy ponownie środek na każdą z felg 

Funky Witch - zero krwawienia i bardzo dobrze domyte felgi 

FELy-5KCJKr5asu4P14ulCxyS8gJsiK-LOAk1cKK

CarPro - tutaj krawienie się pojawiło i feldze troche zabrakło do czystości 

iOZTQklyREUMQ04kq1o2TAXNpQWfFcseWl82c980

PNEr2nq44j-AEc8UoylZwuCrjt-vf0p9HPrsP_UV

ADBL -  tutaj również krwawienie się powtórzyło i nie poradził sobie w zakamarkach

PNEr2nq44j-AEc8UoylZwuCrjt-vf0p9HPrsP_UV

PNEr2nq44j-AEc8UoylZwuCrjt-vf0p9HPrsP_UV

Po drugiej aplikacji każda z felg wypędzelkowana i opłukana pod wysokim ciśnieniem 

tutaj wszystkie felgi były czyste i nie występowały różnice 

7wj44I7No-Vjf11BOf_YzPnQlJIRWlKqV4GecUbw

1wRLWf9zXvL0rvV0hqjwXoZytoz4NepguYcEgTNi

lNMglZwtILWQPAG14NziB7CeRshuEXMqXFt5wuvD

 

Podsumowanie :
1) Zapach 
Tak jak już wspominałem powyżej w tej kwestii wygrywa według mnie iron od Funky Witch. Na świeżym powietrzu gdzie przeprowadzany był test najmniej drażnił nos. W zamkniętym pomieszczeniu ta kwestia może mieć większe znaczenie. Zarówno CarPro jak i ADBL po prostu śmierdzą, kolejną osobą przychylną tej opinii był brat patrzący co ja wyprawiam w tych niesprzyjających warunkach pogodowych :D

2) Siła domywania 
Myślę, że ten podpunkt można rozbić na dwa kolejne czyli 
2.1) domywanie bezdotykowe 

2.2) domywanie po pędzelkowaniu

 

2.1)

Funky Witch - środek użyty był nierozcieńczony czyli w najbardziej skoncentrowanej formule. Rozcieńczalność wiedźmy ma swoje zalety, na pewno podczas regularnych myć felg można spokojnie rozrabiać produkt nawet w proporcji 2:1, szczególnie gdy mamy ze sobą szczotkę do felg/pędzelek. 

Nierozcieńczony produkt jest idealnym wyborem na szybkie akcje bezdotykowe typu piana, oprysk felg, spłukanie i do domu. Iron bezdotykowo umył felgę najlepiej.Jest to zapewne zasługą skoncentrowanego produktu oraz prawdopodobnie kwasowego odczyny ph co wyklucza go z możliwości usuwania zanieczyszczeń metalicznych z lakieru oraz felg polerowanych 

CarPro - tutaj lekkie zaskoczenie, z produktu dawno nie korzystałem ( na potrzeby testu nabyty nowy) i oprócz ogólnego dobrego domycia, w zakamarkach i na końcu ramion zostało trochę nierozpuszczonych zanieczyszczeń, które zakrwawiły dopiero za drugim podejściem. 
Jak na lidera można by oczekiwać więcej jednak ph neutralne IronX'a nie wyklucza go z stosowania na lakierze oraz do felg chromowanych 

ADBL - w zasadzie wypadł bardzo podobnie do CarPro. Wolniej krwawił i mniej obficie ale również przy ponownej aplikacji krwawił i nie domył wszystkiego bezdotykowo. 
 

2.2) 
W tej kwestii wszystkie produkty dały takie same rezultaty, po prostu wzruszenie pędzelkiem brudu z zakamarków definitywnie kończyło z brudem co ostatecznie dało nam cztery dobrze umyte felgi. 

3) krwawienie 

W kwestii wizualnej gdzie felgę oblewa krew Iron od wiedźmy wypadł najsłabiej. Najwięcej radości dawało przyglądanie się koreańskiemu konkurentowi, zaczął krwawić błyskawicznie i najbardziej obficie natomiast jak zdjęcia pokazały sam aspekt wizualny i duże krwawienie produktu nie świadczy do końca o jego sile w domywaniu bezdotykowym. 

 


W mojej ocenie Funky Witch wypuściła bardzo dobrego irona, z bardzo dużą siła domywania. Ogromna zaletą tego produktu jest możliwość stosowania go w dwojaki sposób 1) jako nierozcieńczony do zapuszczonych felg i szybkich akcji na bezdotyku gdzie nie ma czasu na pędzelkowanie szczególnie bardziej skomplikowanego wzoru felg. 2) do bieżącej pielęgnacji felg w proporcji 1:1 lub 2:1 szczególnie gdy są czymś zabezpieczone 

Jeśli udało sie komuś dotrwać do końca to pozostało mi tylko podziękować za uwagę :)

Wszelkie sugestie mile widziane 

 

 

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za test. Co tu dużo pisać? Przy felgach zadbanych ekonomiczność produktu jest bardzo wysoka, dzięki możliwości rozrobienia.

Blue Blood zadziała, będzie potrzebował trochę więcej .

Czekamy na resztę testów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2017 o 05:13, Funky Witch napisał:

Czekamy na resztę testów :D

Melduję, że test już przeprowadzony. Publikacja wkrótce. Niestety, nie zmieniłem ustawień w aparacie i wszystko poszło w RAWach - a je się dłużej klika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na mnie :)

Na warsztat wziąłem otrzymany od @Funky Witch testerek FW Blue Blood Iron Remover.

 

Ze strony producenta:

FUNKY WITCH BLUE BLOOD IRON REMOVER

Żelowy preparat dla bardzo wymagających profesjonalistów. Doskonale sprawdza się do usuwania lotnej rdzy, drobinek metalu oraz pyłu hamulcowego. Starannie dobrane składniki zapewniają najwyższą efektywność i wydajność. Nie stosować na elementach naprawianych punktowo (zaprawki), chromami, elementami metalowymi oraz mającymi ubytki lakieru. Do częstej pielęgnacji można rozcieńczyć w stosunku 2 części wody 1 część preparatu. Produkt nierozcieńczony jest najbardziej wydajnym i najmocniejszym tego typu preparatem na rynku.

* - w czasie testu nie rozcieńczałem produktu.

 

To tyle drogą wstępu. Przechodzimy do zabawy.

Pierwsze spostrzeżenie - nie taki Blue jak go malują :)

Zawartość testera wylądowała w "buteleczce lotniczej" z atomizerem z drogerii na "R". Drugie spostrzeżenie - zapach. No czuć irona, ale nie jest to tak "miła" woń jak używanego przeze mnie SG D-Tox'a - u know what i mean... :)

KYbwy8FfECGOn39sVfrjdtSqviHEjCDLWD0270kh

Jako materiał testowy, na którym miał wykazać się Iron od FW posłużyły felgi od letniego zestawu. Ostatnik raz otrzymały dawkę irona na przełomie września i października.

Test przeprowadziłem w, jak dla mnie, warunkach laboratoryjnych :) Nigdy nie myślałem, że taka miejscowa mi się trafi. No, ale do rzeczy...

FW Blue Blood Iron Remover wrzucony został na trzy felgi.

Vol 1.

BxKhfS7dWAmVU9UBnOn3r39-zMewwVfBET_vHw1D

sCLTVzd4f4fhQyoLW6vRb9hLLyQGkonwshTGigLX

Felgi nie jakieś zaszczurzone, ale czyste też nie były.

Przechodzimy do aplikacji. Psik, psik - btw, butelka z atomizerem - rewelacja. Atomizer pięknie dozuje i co najważniejsze nie poległ po teście :)

AWknWLJpR1EPiVcc3ZmH4M8ZMvmnzmBONy-xavtf

Czekam ustawową chwilę i się zaczyna...

0JyBobne_Se39r2JyM-Sst0olxrMK9Vdbq45Ou_y

Chwilę później...

EeAjY3ZN0qTXYGrQxaH7eXn2p9eZfYuwEOIz3DWm

ZtuwkFg1y_kakIJZEEU7ua_UslzOZF_Uz6PnP6Ws

No i chwilę później... krwawienie ustało . No to, przechodzę do następnego etapu:

Pędzelek...

t6rSnw-9xu8I8hW49Z3hIX1nPjqRw_3cXLVsNQFE

i, jak to kolega @Gold_Car porównał, szczotka do felg/WCeta z Biedry. Idealna tam gdzie pędzel za gruby.

9hvSkjCQMIbHDeT5dIidyxb68FD90ZBTAcnuvnWi

Brud wzruszony, więc płukanko. Felunia wyszła czyściutka.

5l7KyHdRsMonEv9dP5HoI8tn6BVG5_AN3L7fxnlJ

No, ale wiecie, rozumiecie - troszkę przeschła i znowu psik psik zobaczyć czy jakieś zanieczyszczenia się uchowały.

-46H0Iblj5NNYfaGxR5SJkGOXE0OIexoU1mjN3tx

Czekam chwilkę i... jakieś tam drobiazgi niedoszorowane zostały:

MbmVzTEmM6KRkutM4cAyBnBQEA3rMOlCM7NqYSbG

V7lynETYTxIJBEdXLPFxYDHbmMVmMjVwstDwzOzu

To co zostało uległo pędzelkowi i elegancko się wypłukało. Felga czyściutka.

Vol 2.

No a może by tak pójść level up? A co tam, w końcu to wiedźma i powinna dać radę. Na warsztat wlatuje druga felga - całościowo :)

XqB5TvQmAqU43mFvuqwNCdEnq3EqRcUdxMMQ3Sek

PFL5OpgVLu8rPnHgbj57rZmTk8LeWvvx2M7x74nt

Aplikacja po całości. Z zewnętrznej i wewnętrznej strony. Czekam chwilę i znowu się zaczyna. Nie jakoś mega obficie, ale zaczyna krew lecieć.

hsiO8QURyvdT-2kaUzY-CqCCVuCRxcYpbi1iU_36

hsiO8QURyvdT-2kaUzY-CqCCVuCRxcYpbi1iU_36

Po wewnętrznej krwawienie mniej widoczne, ale to nie znaczy, że Wiedźma nic nie robi:

u9owcay7zsGl1Lf5aOaLifk9dYu6ErgEuaRw2lQt

I tradycyjnie pędzelek i WCetowa szczota :)

KOGWf-zPOQb1xjOVwRfY1tYHnOrlyqIaAP5jQgTB

GOTXgCrj6cb2mJ99fvVKRDMnQJ7sYSfjpWP3N2PG

Szybki prysznic i efekty. Front - rewelacyjnie. Wewnętrzna wersja felgi... no jest lepiej niż było, ale tutaj obstawiam winę felgi: wżery i naprawdę zapieczony syf (do tego zagadnienia odniosę się kiedy indziej).

gU3zooY_aJc8CcZ4dQBy6EV_Uilf2naYlmBR5HZ1

Troszkę ominąłem pędzlem. Ach ten pośpiech :)

vYxDnf2jSu9loriJGhr9YPQyniz0_Ny1nmw4x_Qi

Generalnie jetem bardzo zadowolony. Nie wiem czy ktoś przede mną ruszał te felgi od wewnątrz.

Vol 3.

Na feldze nr 3, postanowiłem zbadać czy po FW Blue Blood Iron Remover, porządnym pędzlowaniu i szczotkowaniu nic nie zostaje.

L_rzfM5ClbjNjPesk0L61mdd8iW_JS-Aiti9SpGG

Aplikacja, chwilka i...

A2M2Uncei6CF9MXQmKbfJ5px9wtMwtnfA-4ndzNl

4T9jZfAAkJq3D9r-1gqe7y356NhdSB3GI3bA1D6W

i prysznic.

8g2gn9n6SfxkQrhR0RNEVZrSvz5YJRKGRI4EYJbW

Czyściutko. Czekam chwilę aż felga obeschnie, przecieram MF i sięgam po towar od konkurencji. Felga otrzymuje porządną dawkę SG D-Tox'a.

fmcosdZswE3UO4EkLcRR7unH6ggMMUMKJjaEliXD

Czekam dłuższą chwilę i... czyściutko. No dobra leci z otworów na śruby, ale tam nie za bardzo czyściłem mechanicznie.

-oEu_6sZbb9GnA9TNHZJ931qYyT_E7ZuO_DYH_lE

Tyłu powyższej felgi nie ruszałem.

 

Podsumowując, @Funky Witch Blue Blood Iron Remover to świetny produkt. Może nie jest demonem krwawiących felg, tutaj dla mnie prym wiedzie SG D-Tox, ale siła z jaką domywa felgi jest jak najbardziej na plus. Podejrzewam, że gdybym dał więcej preparatu na felgi, zwłaszcza na wewnętrzną stronę, to efekt byłby jeszcze lepszy. Po drugie ciśnienie w prysznicu też pewnie zrobiło swoje.

Na duży plus zasługuje zapach. Czuć, że pracujemy deironizerem, ale nie jest to bardzo mocna woń. Nie jest nieprzyjemnie. Podejrzewam, że tak jak zauważył w swoim teście @czyzu6491 , pracując na świeżym powietrzu nawet bym nie zwrócił na zapach uwagi. A porównaie, niewielkie, ale mam - SG D-Tox.

FW Blue Blood Iron Remover  można rozcieńczać. Tego nie próbowałem. Zostało mi jeszcze troszkę, więc pewnie sprawdzę to na wiosnę jak felgi wrócą na miejsce i złapią troszkę brudu.

Osobiście jestem na TAK. Jedyna wada jaką dostrzegam, przynajmniej dla mnie jako amatora, to ... muszę dłużej pracować, żeby go mieć :roll:. Ale naprawdę warto.

 

Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję, że nie zanudziłem was na śmierć :)

Oczywiście wielkie dzięki dla @Funky Witch za możliwość zabawy z Blue Blood Iron Remover. Mateusz, pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.