Jump to content

Recommended Posts

Cześć, 

W tym temacie chciałbym przedstawić Wam pracę nad nowościami, informować co u Wiedźmy, dostać z bańki, uścisnąć dłoń...... :)

Dlatego piszcie tutaj Wasze sugestie, pomysły, itd.

Teraz trochę informacji. Trwają testy nowych produktów. W tym roku myślę, że jeszcze na światło dzienne pojawią się 2 produkty. Wszystko zależy od...... czasu. Ponieważ transport z USA komponentów nie jest super ekspresowy, statki nie płyną tak szybko jakbym chciał :D

Funky Witch Blue Blood Iron Remover nie będzie już niebieski. Okazało się, że barwnik słabo znosi promienie UV i znika. Jest jednak dobra strona tego, cena za 500 ml poniżej 50 zł. Przypominam, że z tej ilości można zrobić 1,5 litra produktu, który po rozrobieniu działa jak zielony konkurent.

Nowe atomizery już dostępne we wszystkich produktach :) Mocniejsze i tak samo robią mgiełkę jak poprzednie.

Pozdrawiam

Mateusz 

• Lubię to 1

Mi to się marzy by którykolwiek producent dodawał do produktów o pojemności 5l i więcej oryginalna buteleczkę z etykietą i atomizerem lub chociaż sama etykietę :)

• Lubię to 1

1 minutę temu, Tomas22 napisał:

Mi to się marzy by którykolwiek producent dodawał do produktów o pojemności 5l i więcej oryginalna buteleczkę z etykietą i atomizerem lub chociaż sama etykietę :)

A do butelki 3,8 litra? ;)

Pomysł ciekawy.....

Do wszystkiego co nieporęczne :)

Kupiłem już kilka ironow i Qd1 5 L a butelka kwazara z nabazgranym markerem QD1 fajnie na półce nie wygladala... :)

W sobotę dostałem bardzo dobrą informację na temat nowych testerów. Panowie, będzie co robić :D

@Fredi88 ten produkt jest już po wstępnych testach. I, cholera, nie będzie na tę chwilę nic! Za słaba trwałość. Ale USAmany pracuję nad poprawą.

Newsy, newsy........

Mogę powiedzieć, że w tym roku czekają nas jeszcze 2 premiery. Wstępne testy wypadły bardzo dobrze. Kolejne też. 

Jeden z produktów już ma nazwę, niedługo będą etykiety. Na początku dostępne pojemności 215ml i 500ml oraz galon. Tydzień po premierze dojdzie 1 litr.

Drugi produkt także gotowy ale nazwa powstanie po andrzejkach :D

Aaaa......kolejny testowany produkt zbiera pochwały. Niestety jego premiera będzie ...... w 2018 :wub:

Walka rozgorzała między producentami a my zacieramy rączki:mrgreen:No i dyskoteka gra:D

Ja myśle ze to nie walka a zdrowa rywalizacja :) , z której korzystacie najwiecej „Wy” użytkownicy / detailerzy . 

Tak mi się wydaje że każdy z Nas (producentów) idzie Swoja obraną drogą

• Lubię to 4
  • Dziękuję 1

21 minut temu, Detailer's Magic napisał:

Ja myśle ze to nie walka a zdrowa rywalizacja :) , z której korzystacie najwiecej „Wy” użytkownicy / detailerzy . 

Tak mi się wydaje że każdy z Nas (producentów) idzie Swoja obraną drogą

Oczywista oczywistość,jednak "walka" brzmi o wiele lepiej natomiast przymiotnik "zdrowy" dla użytkownika tego forum chyba już nie bardzo pasuje:lol::lol::lol:nie sądzicie?:D

Pajko zgadzam się z Tobą w 100%. Każdy z nas ma inną wizję produktów, designu, itd. Każdy z nas inaczej robi biznes. Ale wszyscy razem chcemy, żeby klienci byli zadowoleni.

W całej tej "wojnie" korzystają wariaci spędzających długie godziny przy samochodach. Ludzie z ogromną pasją i miłością do motoryzacji. Po tych "męczarniach" wyjeżdżają na miasto i z radości geby im się cieszą jak dzieciom.

I o to qrwa chodzi 😀

• Lubię to 4
  • Super 3

Ja powiem tylko tyle :P jest grubo i jest na co czekac. Tyle moge powiedziec na ta chwile :mrgreen:

To ja dodam coś od siebie w temacie nowości i pomysłów naszych producentów... Dobrze, że  mi nadgodziny wpadły :)

17 godzin temu, Funky Witch napisał:

Po tych "męczarniach" wyjeżdżają na miasto i

...zaczyna padać deszcz. :D Na poważnie, to super końcówka roku, nowości od Good Stuff, ADBL, Funky Witch oraz Detailer's Magic. Świetnie! :)

Efekty pracy włożonej przez kolegów z USA i testów w Polsce przyniosły wspaniałe rezultaty. 

Z tego miejsce mogę Wam obiecać, że Wiedźma namieszała niezłą miksturę. Jest moc jak u mistrza Yody :D

Wkrótce pokaże się światu :)

18 minut temu, david2888 napisał:

@Funky Witch Dawaj mnie to tu, co kolwiek to jest :D

Jeszcze trochę, etykiety się produkują.

Myślę, że około następnego piątku pokażę to COŚ :D

Dobra, dla podkręcenia atmosfery napiszcie jakie zapachy są dla Was najfajniejsze. Najnowsza Wiedźma to............ i pachnie ........................ :D

Wiśnia ? :D

Zaczął się sezon zimowy . Można popryskać na szybę w celu odmrożenia albo coś do środka ;)

Najnowsza Wiedźma to QD do wnętrza i pachnie owocowo :)