Skocz do zawartości

Wiadra Work Stuff


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

@daniel2 Szczerze gdzieś w głowie był pomysł na trzecie wiadro, jednak musiało by być tak samo dobrze zrobione jak dwa pozostałe a to oznaczało spore nakłady finansowe. Niestety jest to raczej temat niszowy dlatego przynajmniej na tą chwilę odpuściliśmy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Good Stuff napisał:

Niestety jest to raczej temat niszowy

Jest w tym dużo racji, poza tym nie jest to jakiś problem, mam już pomysł na rozwiązanie w tym temacie, i kilka na podziałkę litrów,  ale to dopiero gdy będę miał wiadro w rekach :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Good Stuff 

W dniu 30.12.2017 o 13:58, Good Stuff napisał:

@sT3VE Na samiutkim dole jest to bodajże 265mm, natomiast w okolicach gdzie jest GG jest ciut więcej

szerokość wiaderka mamy już podaną a jaka jest jego wysokość nigdzie nie znalazłem no chyba że gdzieś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@daniel2 Nigdzie taka informacja nie była podana , jutro zmierzymy :)

 

Jeżeli chodzi o samo wiadro to jest to już pierwsza liga. Bardzo gruby solidny materiał. Można powiedzieć spokojnie ,że to wiadro na lata.

Ceny ostatecznej jeszcze nie podamy :). Będą droższe niż obecne nasze wiadra ale na zestawie z GG może zrobimy miłą niespodziankę i cena zostanie nadal na bardzo atrakcyjnym poziomie? Trzymajcie kciuki żeby się udało :) 

Wszystkie nasze produkty będą do siebie pasować bo będą w podobnej kolorystyce :)

Co do czarnego wiadra wygląda tak:

 

1-5.jpg

2-5.jpg

logo 1.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88  to nie są zwykłe wiadra, przyjrzyj się dokładnie zdjęciu, to wiadro mówi do Ciebie (do mnie żółte) 

Traktuj mnie dobrze a posłużę Tobie na lata i będę myć Twojego SEATA :shock:.

Do mnie tak.

Nie straszne mi twoje piwnice, pomogę  Tobie umyć AUDICE:D

 Panie no jak tu nie kupić :D  

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@daniel2 Dzięki, Czarne - Rinse, Żółte - Wash :)

@kusiu Trzeba pamiętać ,że ten produkt w żadnym wypadku nie będzie odstawał od tego typu zagranicznych produktów. Nie kupujemy go za pół darmo. Jasna sprawa ,że musimy na nim zarobić ale nadal będziemy chcieli Wam zaproponować mega cenę! :) 

@Fredi88 @Domel , Ceny powinny wyglądać 

Samo Wiadro 39,90 *

Zestaw 59,90 *

To jest to co chcielibyśmy Wam zaproponować i uważamy ,że za takie wiadro jest to mega cena ;)

* Nie jest to cena ostateczna

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.