Skocz do zawartości

Wiadra Work Stuff


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Drodzy Forumowicze :)

Temat wiader zgłębiamy od dłuższego czasu. Niestety w miejscu gdzie zamawiamy wiadra żadna z propozycji z Waszej strony w związku z miarką jest nie do wykonania. Zostajemy przy dwu kolorowych wiadrach.

Mamy jednak dobrą informację, w naszej ofercie pojawi się inny model wiadra niż mieliśmy do tej pory :)

Poprzednie oczywiście było fajnym wiadrem ale idziemy o krok dalej.

Nowe 20L z dużo grubszego materiału HDPE o grubości 2,2 mm. Wiadro jest dużo bardziej solidne, separator jest w nim jeszcze bardziej dopasowany! 

Cena ulegnie delikatnej zmianie ale otrzymacie wiadro najwyższej jakości!

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Good Stuff napisał:

Nowe 20L z dużo grubszego materiału HDPE o grubości 2,2m

 

2 godziny temu, Good Stuff napisał:

Cena ulegnie delikatnej zmianie ale otrzymacie wiadro najwyższej jakości!

Hehe, no nie dziwię się że cena wzrośnie jak ścianka ponad 2m grubości --- normalnie jak schron :D atomowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas odstawić wiadra z castoramy :lol:Potrzebuje wiadra ale ze szczelną pokrywką z tego względu  że jeżdżę na pobliską myjnię.Narazie tylko Megs spełnia moje oczekiwania ale dobija ceną:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@DrozdekPL Raczej nowy rok ale warto poczekać :) 

@Posejdon Nowe wiadra w "standardzie" będą bez pokrywek. Pokrywka o której piszesz czyli tzw. Gamma Seal Lid nakręcana szczelna pokrywka będzie dostępna osobno do dokupienia :)

Żeby nie być gołosłownym poniżej zdjęcia nowego wiadra vs wiadro obecne :)

 

DSC_0027.JPG

DSC_0028.JPG

DSC_0029.JPG

DSC_0030.JPG

DSC_0031.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

@Posejdon :D

@keza Szczerze na tą chwilę nie planujemy. Przy mniejszych wiadrach w wielu przypadkach problemem jest szerokość dna, która jest za mała do pełnego GG. Naszym zdaniem ruchomy GG jest po prostu mniej wygodny i nie chcemy iść w kierunku czegoś co nam nie odpowiada. Dlatego przynajmniej na tą chwilę w grę wchodzą te większe wiadra, które zawsze można zalać mniejszą ilością wody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Good Stuff słownictwo angielskie mi nie przeszkadza, rozumiem że jest to wymóg ekspansji poza nasz kraj i bardzo słusznie. Fajnie że chcecie podbijać inne rynki tym bardziej że macie dobre produkty w rozsądnej cenie i jest czym konkurować. Mimo wszystko fajnie byłoby mieć komplet wiaderek od Was:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Good Stuff napisał:

@Posejdon @Qlimaxss Z wiadrami delikatnie się przedłużyło. Prawdopodobnie będzie to LUTY, w każdym razie robimy wszystko żeby z każdą zapowiedzianą rzeczą zdążyć przed sezonem :) 

W lutym pasuje,mam urodziny:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good StuffSweet:mrgreen:;) , ja prezent muszę zrobić sobie sam bo Moją jak jej mówiłem żeby mi kupiła wiadra do mycia . To mówi zwariowałeś nie będe ci wiadra kupować:D. Może jak by zobaczyła wiadra z @Good Stuff zmieniła by zdanie:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.