Jump to content
Good Stuff

Witajcie! Ponownie.... :)

Recommended Posts

5 godzin temu, Good Stuff napisał:

@smerf91 Butla to kwestia tygodnia, dwóch. Sama butelka gotowa, odebralismy z nadruku. Teraz czekamy za triggerami. 

Taśma niestety narazie się nie pojawi. 

Chemia - Nowy żelowy Iron, również czeka za nowym atomizerem 😏

Można jakies spy photo butelek? 

Godzinę temu, Good Stuff napisał:

@sT3VE Proszę,

Atomizer będzie bardzo podobny - w kolorze czarnym.

Solidna butla, z nadrukiem nie etykieta to tak w skrócie.

🙂 

Czyli atomizer canyon w kolorze czarnym?
Będą też butelki 500ml? Z 1l średnio się pracuje, 500ml są o wiele bardziej poręczne. 

a będą może jakieś naklejki typu APC GLASS itp aby nie pisac po butelce ?

@Misza Nie przewidujemy naklejek. Materiał z , którego jest butelka nadaj się do pisania bądź nalepienia naklejki wedle preferencji użytkownika. My chcieliśmy przy tym produkcie odejśc od naklejek. 

• Okay 2

@Good Stuff - nie mogę nigdzie znaleźć informacji, czy Wasze butelki Work Stuff Work Bottle to HDPE, czy PET, czy może PVC ?

Ja mam takie pytanie. Jakie produkty można przelewać do Waszych butelek HDPE? 

Czy do HDPE można przelewać produkty T&G, Kwas, Deirony, IPA, zmywacz silikonu itp ? 

W innym wątku czytałem że Wipe Out itp nie wolno przelewać do butelek HDPE tylko PET

@Domel Miały być już od poczatku. Niestety wersje dostępne średnio pasują do naszych separatorów. Pewnie w przyszłości jakoś to rozwiążemy. Natomiast nie jest to plan na najbliższą przyszłość 🙂 

@Good Stuff kiedy jakaś szczotka do opon? Niestety, ale nie ma nic w tym temacie ciekawego oprócz Tuf Shine, który kosztuje po sprowadzeniu grube PLNy. Mothers odpada, niezbyt poręczna i włosie lipne. Myślę, że to dobra luka do zapełnienia przez Waszą markę 😛

W dniu 31.01.2019 o 18:10, rygryss napisał:

MAC-OFF

Muc-off 😉 ale fakt ponoć dobra. Zabieram się do kupna od 2 lat i jakoś nigdy jej trafić na stanie nie mogę...

@Good Stuff kiedy będzie torba na rynku? Czekam z zakupem bo czuję że będę żałował jeśli teraz kupię jakaś inna 🙂

@Good Stuff kiedy monster powróci do sprzedaży? Mam bestie i chce kupić drugi ręcznik, a w tej cenie chyba nie znajdę nic lepszego 🙂

Cześć, potrzebuję Waszej pomocy, po rejestracji na sklepie nie przychodzi na mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym. @Good Stuff