Skocz do zawartości

Witajcie! Ponownie.... :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie!

Wielu z Was zna nas z naszej marki Good Stuff. Jak już wspominaliśmy w temacie "Co u nas słychać" od ponad roku czasu planujemy wprowadzenie marki akcesoriów do detailingu. Początkowo miały być to rzeczy sygnowane logo "Good Stuff" jednak postanowiliśmy stworzyć nową markę z zupełnie nową identyfikacją :)

Tak powstał WORK STUFF :)

Założenie jest proste, dostarczyć Wam NAJWYŻSZEJ jakości akcesoria i sprzęt . Rozpoczynamy rewolucję na polskim rynku akcesoriów :cool:

Już niedługo przekonacie się ,że w WORK STUFFie nie ma kompromisów zaczynając od samego "towaru" kończąc na opakowaniu.

Serdecznie zapraszamy Was na Work Stuffowy FB https://www.facebook.com/WORKSTUFFDETAILING/

Warto śledzić bo będzie się działo! :)

Pozdrawiamy 

Zespół WORK STUFF/Good Stuff :) 

 

WORK STUFF - logo kosmetyke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@kusiu Proces od pomysłu / beta-testów do wyłożenia na półki w sklepie trwa. A etapów pośrednich masz całą masę... nawet jeśli już się czymś pochwalili to jak widać nie spieszą się aby produkt był jak najbardziej dopracowany :) i o to chodzi! 

Ważne aby zdążyli do początku sezonu, a to już tuż, tuż ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się zgadzam z Tobą, chciałem coś zamówić, pędzle detalignowe, widziałem fajna rękawice do mycia, ręcznik do osuszania.. Tylko nic nie widzę w moim ulubionym sklepie tylko pędzle i chyba one narazie wyszły więc się z zakupami jeszcze wstrzymuje i proszę Was byle ceny były w miarę (zdaje sobie sprawę że dobry produkt musi kosztować) a klientów będziecie mieli!

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kusiu o ceny chyba można być spokojnym - jeśli dobrze pamiętam to alternatywa dla Gyeon'a Silka za 90zl ma kosztować w Work Stuff kolo 60?  Rewelacja :good:
też czekam z zakupami na wiosnę :) Już w koszyku mam samych kosmetyków na 368zl, a czekam na nowości Work Stuff... hehe, żonka mnie zabije za te pierwsze duże zakupy w tym roku :D  

Liczę na rękawice, wash pada , genteman'a + , ręcznik , szczotkę do felg, aplikator do opon,  teraz pokazali woski... JAK TAK MOŻNA :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@kusiu Tak dokładnie w tej chwili w ofercie same pędzelki ( albo AŻ one :D ). Po ich przyjęciu można stwierdzić ,że był to strzał w 10tke. Jeżeli dobrze wszystko pójdzie w przyszłym tygodniu ( pod koniec ) do oferty dołączy kolejne 6 pozycji. 

Zobaczycie ,że po pierwsze warto było chwilkę dłużej poczekać a po drugie cała reszta rzeczy będzie się pojawiać bardzo regularnie. Do końca roku w planach jest około 50 pozycji! Wierzcie nam ,że nie będziecie się nudzić :) 

Co do cen, tak jak wspominaliśmy będziemy walczyć o to żeby dostarczyć Wam najwyższej jakości akcesoria. Jeżeli nie będziemy mogli zaoferować lepszej ceny to będziemy starać się to rekompensować w lepszej jakości, gramaturze, wielkości czy innowacji. 

@kursien Dokładnie cały proces trwa dosyć długo szczególnie na początku. Teraz już pójdzie zdecydowanie łatwiej, około 15 produktów w drodze, 15 na testach i kolejne 20 w planach :) 

 

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Panowie, wiele z tych rzeczy będą to nazwijmy produkty "pierwszej potrzeby", które zużywają się regularnie i po prostu zaproponujemy Wam coś od nas :)

Dlatego nie koniecznie trzeba będzie się zapożyczać na nasze produkty :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff hehe, to chociaż tyle!:biggrin: Żeby było wszystko jasne w tym lub w przyszłym tyg. ma pojawić się rękawica, wiadra, coś do osuszania, do nakładania dresingu na opony, fibra, zgadza się czy coś mieszam czy o czymś zapomniałem? :) Pewnie większość osób jak i Ja kupi dopiero po testach coś :) Ale czuję że mogą być to bardzo dobre produkty w dobrej jakości i cenie. Pozostaje życzyć powodzenia a profesjonalizm zostanie doceniony, musicie wierzyć na słowo! ;)@Domel na produktach nie pozostawia suchej nitki jeśli chodzi o test!:D Bublów nie dawać mu :biggrin: Ale z dobrym produktem mógłby się przespać nawet, bardzo pozytywny osoba!;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

W formie wyjaśnienia teraz pojawi się 6 nowych produktów:

Rękawica, Wash Pad, 2x Ręczniki do osuszania, 2x Mikrofibra 

W lutym pojawią się GG w dwóch kolorach i Aplikator do opon.

W marcu długo oczekiwane wiadra i może coś jeszcze? :) ale o tym później.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.