Skocz do zawartości

MAXIFI - co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Cześć!

Wiele osób pyta się nas, który produkt wybrać. Poniżej przedstawiamy Wam zestawienie produktów MAXIFI typu pre-spray. Mamy nadzieję, że to pomoże wybrać odpowieni środek. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji :)

infografika.png 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Z racji że nie ma tematu o Maxifi FastBrite TS i Maxifi Shampoo Pro.

Czy można używać go do prania ręcznego bez wypłukiwania tak jak w przypadku ExceDe Encapsulator Cleaner czy SG Extra Dry ?

Większość moich znajomych wszelkiej maści środki do prania ręcznego czy ekstrakcyjna pozamieniała na Maxifi i nie mają zamiaru nic zmieniać bo Maxifi u nich pozamiatał !

Więc moje pytanie czym zastąpić z waszej gamy środków te dwa w/w. (w nagłówku podałem dwa produkty Wasze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz produktu od Maxifi do bonetowania, czyli coś takiego jak Excede Encapsulator Cleaner, to w tej sytuacji będzie Maxifi Soap Free. 

Natomiast Maxifi FastBrite TS nie miałem 🙂 ani nie widziałem i nie słyszałem o nim 🙂 też jestem ciekawy jak sobie radzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby ten FB TS jest typowo do bonetu. A ten SF to do prania nazywanego szamponowaniem. Ale to nie wiem dokładnie bo tak mi jakiś koleżka co pierze podpowiedział.

Używam Excede ale chcę zrobić akcję z MAxifi bo sobie użytkownicy chwalą ich środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamponowanie to chyba coś pomiędzy bonetem a ekstrakcją. Na YT często widać jak dywany samochodowe zalewają dużą ilością płynu, następnie szczota i pucowanie powstaje przy tym dużo piany, na koniec odkurzamy tą pianę. Na pewno przemacza to bardziej niż bonet, ale nie ma wypłukiwania jak w ekstrakcji i środki są raczej z tych pieniących więc średnio do ekstrakcji się nadają.

Ale to tylko domysły, nigdzie nie znalazłem potwierdzenia jak wygląda szamponowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Przepraszam, że odpisuję trochę po czasie, co do produktów MAXIFI to mamy do bonnetowania Soap Free oraz FastBrite TS, a do szamponowania Shampoo Pro. Żaden z nich nie wymaga wypłukiwania i moze być używany ręcznie. Najbardziej polecam Soap Free z tych wszystkich, szczególnie do posufitek, boczków, trudno dostępnych miejsc lub po prostu do szybkiego wyczyszczenia auta. Nie pozostawi po sobie lepkiej, szkodliwej chemii (tak jak i wszystkie nasze produkty do płukania i bonnetowania). Studia detailingu jak mają prać lekko/średnio zabrudzone auto często stosują MAXIFI Soap Free na końcówce do wkrętarki i zamiast prać całe auto - prawie każda plama, zabrudzenie schodzą, a wymaga to znacznie mniej wysiłku i czasu niż pranie ekstrakcyjne.

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

@MrCleaner SoapFree jest bardziej wydajny (1:160) i bezpieczny - nie zawiera żadnej szkodliwej chemii (w tym nie zawiera rozpuszczalników - mogących przyśpieszać odklejanie podsufitki). FastBrite jest w płynie, rozcieńczalny 1:32. Oba są bardzo skuteczne na różnego rodzaju zabrudzenia, ale gdybym miał wybrać który pierw użyć to brałbym SoapFree 🙂 Bezpieczeństwo (dla materiałów i ludzi) , bardzo wysoka skuteczność oraz wydajność za nim przemawiają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Na oko gdzieś dwa miesiące temu zgłaszałem im, że mają zaatakowaną stronę, która przekierowywała na zarażone strony i uruchamiała jakieś skrypty. Widzę, że znowu to samo się dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

Cześć

Zamierzacie wypuścić do sprzedaży opakowanie 250g ?

Pytam bo mam wypożyczony odkurzacz ekstrakcyjny - a opakowania 500g to o wiele za duzo dla mnie.

Chętnie bym zakupił opakowania mniejsze.

Pzdr.

@Maxifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.