Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Mickul

Stanowisko do samodzielnej pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W związku z przenosinami firmy na miejscówkę oddaloną o 2 kilometry od obecnej - wypowiadam 2 hale z 3 obecnie wynajmowanych. Zostawiam jedną, na której jest elektryka, oświetlenie, kafelki, odpływ, ciepła i zimna woda oraz ogrzewanie i będzie mi ona służyła do weekendowych prac przy swoim samochodzie (mechanika i podobne) oraz będzie możliwość jej najmowania. 

Na hali poza Karcherem, jedną szafką, dwoma wiadrami, rękawicą i ręcznikiem nie będzie kompletnie nic, więc własny sprzęt lub kosmetyki mile widziane (od biedy ja potrzeba to dowiozę coś z firmy).

Zasady najmu są proste - cena będzie się wahała w granicy ~30 - 50 złotych za najem na jeden pełny dzień + media. Przed przystąpieniem do pracy spisuję stan licznika elektrycznego oraz wodomierza, otwieram garaż, wręczam klucze i wracam do siebie na nową miejscówkę ;) Także wszystko będzie tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji i nikt nie będzie Was poganiał i patrzył Wam na ręce. 

Pytanie - czy taki sposób wynajmu w ogóle się przyjmie? Czy są osoby już wstępnie zainteresowane? Wynajem będzie obowiązywał od stycznia 2018.

IMG1024jp_qresqes.jpg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiście nie skorzystam ale bardzo fajny pomysł :) zwłaszcza jak ktoś chce sobię zrobić swoje autko albo po prostu dorobić. Dobre też miejsce na spota, każdy się złoży i miejscówka na umycie auta jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie świetny pomysł, szczególnie na sezon zimowy :)  Szkoda, że w Rze nie ma takich miejsc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kozacki pomysł! Ja jestem chętny na takie coś, można dostać jakiś namiar?  Widzę, że jesteś z Zabrza, więc mam niedaleko do Ciebie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem, czy będę korzystał, ale dobrze by było mieć takie miejsce na podorędziu. :)

A dokąd się przenosisz? Bliżej centrum, żeby było po drodze z Gliwic? ;) Mam jeden temat, ale jakoś zapominam się do Ciebie wybrać - może będzie łatwiej skoczyć. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 15.10.2017 o 21:36, Mickul napisał:

Pytanie - czy taki sposób wynajmu w ogóle się przyjmie?

daj adres. zobaczę jaki mam dystans do pokonania.

A wynajęcie na 2godziny na samo wymycie zimowe wchodzi w rachubę ? np za 25 pln ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 godzin temu, Michał126 napisał:

Nie wiem, czy będę korzystał, ale dobrze by było mieć takie miejsce na podorędziu. :)

A dokąd się przenosisz? Bliżej centrum, żeby było po drodze z Gliwic? ;) Mam jeden temat, ale jakoś zapominam się do Ciebie wybrać - może będzie łatwiej skoczyć. :)

Kilometr dalej od obecnej lokalizacji.

5 minut temu, Domel napisał:

daj adres. zobaczę jaki mam dystans do pokonania.

A wynajęcie na 2godziny na samo wymycie zimowe wchodzi w rachubę ? np za 25 pln ?

Może być i dłużej - nie będę rzucał wygórowanych kwot jak i tak będzie sobie to stało puste. 

Zabrze, Makoszowska 24B

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki sposób przyjmie się na pewno. Ja z kumplem mamy kilka aut do zrobienia, opcja idealna dla nas. Szczególnie, że zima idzie, a 25km to jest żaden problem. 

Jak duża jest ta hala?

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żałuje że to nie Warszawa, bym rozważył długoterminowy wynajem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta