Skocz do zawartości

Zimowy test długodystansowy - Carchem 38, BH Finis, Fusso


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3/13/2018 o 11:51, ghost napisał:

Głównie CG Glossworkz i VP Advanced Poseidon. Plus jednorazowo Goodstuff Bumblebee.

Który z tych szamponów polecasz?

Zastanawiałem się nad nimi + duragloss 901 (chyba już niedostępny).

Nie wiem tylko czy te 2 pierwsze (z jakimiś woskami pewnie) będą odpowiednie do powłoki Kisho Si701 + Si-901 + X-03, którą mam na lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, roger7 napisał:

Który z tych szamponów polecasz?

Zastanawiałem się nad nimi + duragloss 901 (chyba już niedostępny).

Nie wiem tylko czy te 2 pierwsze (z jakimiś woskami pewnie) będą odpowiednie do powłoki Kisho Si701 + Si-901 + X-03, którą mam na lakierze

Polecam dwa pierwsze ze wzgledu na połysk. Podbijają go. 

CG GW oraz VP AP po wysuszeniu powodują, że nie trzeba używać qd.

Być może AP nawet bardziej, ciężko porównać. Różnica jest taka, że Glossworkz sie bardziej pieni i utrzymuje na lakierze dłużej.

Advanced posejdon ma dodatki przyspieszające osuszanie, tzn mało sie pieni. Jest tańszy i zostawia piekne wykończenie optyczne. Oba brać śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Złota łopata goes to myself 🙂

 

@wanraf89  wybacz brak odpowiedzi z mojej strony ale nie umiem nic powiedzieć na ten temat z uwagi na sytuację która wówczas się wydarzyła - zjechały 🙂

 

 

Ale żeby nie było. Daję w tym roku jeszcze jedną szansę twardym woskom. Tym razem woski położę od razu po one step'ie.

Będzie

BH Finis

BH DSW

Fusso (nowe)

IW Supergloss+

Uber Ceramic

 

Jeśli ktoś chce to mogę zaryzykować nowy wątek który być może zakończy się równie spektakularną klapą jak niniejszy

 

 

IMG_2185.jpg.10b111f91c271c248c0f9d9b9cf70741.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior Bardzo wstępnie o carchem 38. Nałożyłem na maskę przejechaną djlp i przelecianą ipa. Sprawiał wrażenie suchawego, twardy, niezbyt łatwo się rozpuszczał na gąbce. Rozprowadzanie takie sobie. Mimo tego na moje oko wydajny. Zapach woskowy, bez dodatków. Dotarcie możliwe 😉 po 3-5 minutach w 24*c. Look bardzo ładny ale to trzeba jednak porównać. Kropelki są bardzo ładne, nie jest to fusiak ale nic więcej nie potrzeba. Trwałość - leży już z tydzień 😄

Nie wiem, czy porwę się na mega relację z ustawianiem pudełeczek i kwiecistymi opisami natomiast na zimę maska będzie zrobiona tymi towarami 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Syrio napisał:

Aż szkoda ze robisz korektę - ciekawi mnie look i krycie uber/tonyin vs finis.


Korektę robię jutro. Dzisiaj mam plan na dekontaminację. Może zdejmę LSP z jednych drzwi i wrzucę te 2 na fragment lakieru. Ale nie obiecuję. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, menior napisał:

@analyzator dzieki,ale bardziej chodzi mi o trwalosc czy ktos moze potwierdzic,bo nie brak produktow o deklarowanej trwalosci X a w realu....

Jasne. Wiem o co kaman. To jednak wymaga czasu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jednak dość ciężko wychwycić. Moim zdaniem Uber lepiej kryje i lepiej przyciemnia. Minimalnie ale jednak. To właśnie te słynne 2% 🕵️‍♂️ Co do ziarna i blasku są tak małe różnice że trudno je na żywo wypatrzeć a co dopiero na filmie. Jutro, zanim brutalnie ściągnę je z lakieru jeszcze zerknę. Może coś Ci jeszcze podpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.