Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, Arkeolowy napisał:

Deepgloss już ma zestawy po 129 chyba 

https://www.deepgloss.pl/pl/p/Work-Stuff-Detailing-Bucket-Yellow-WASH-separator-zakrecane-wieczko-ZESTAW/4282

 

taki z deczka WTF 😄 to jest @Good Stuff approved - taka kombinacja ? 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel Nie mamy z tym żadnego problemu , jeżeli pasują "why not" 🙂

Jedynie zaznaczę ,że nasze wieczka będą w innej cenie. Samo wieczko będzie to prawdopodobnie 44.9 a w zestawie ciut taniej 🙂 

A wieczka w produkcji , realnie za około 2 miesiące powinny być u nas 🙂 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Witajcie

Czas na małą zapowiedź tego o czym myślimy od dłuższego czasu. Żelowa wersja Iron Removera. Produkt dla nas rewolucyjny z kilku powodów.

1. Nazwa , pierwsza , która odchodzi od tematyki "zwierząt"

2. Wyjątkowa konsystencja - bardzo długo szukaliśmy idealnego rozwiązania. Produkt jest dosyć mocno wyżelowany a mimo to bardzo rzadko zdarza się "plucie" przez atomizer. 

3. Produkt jest "czepliwy" widać to mocno nawet przy przelewaniu lub obracaniu butelki.

4. Bardzo intensywny efekt krwawienia

5. Świetne właściwości czyszczące

No i wisienka na torcie, produkt ma dużą tolerancje na wysoką temperaturę. Problem z zasychaniem? Jest bardzo dobrze 🙂

Poniżej kilka zdjęć i filmik , który w oryginale miał ponad 8 minut 30C na dworze i produkt nadal wilgotny 🙂

 

 

DSC_0177.JPG

DSC_0179.JPG

DSC_0184.JPG

  • Lubię to 4
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś specjalny atomizer do tego?  🙂

słysząc żel od razu wyobrażam sobie, plucie tak jak wspomniałeś i ciężko pracujący atomizer 😄

co do nazwy zwierząt nie koniecznie trzeba od tego odchodzić 🙂 mam pomysł na nazwę 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie... Od razu wrócił mi do głowy dawny pomysł połączenia typowego deironizera z produktem typu "woda w żelu" Kecav'a - czyli finalnie produkt, który będzie skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń metalicznych, przy jednoczesnym długim czasie zasychania/odparowywania. Niby jest na rynku trochę tego typu produktów, ale jeszcze nie trafiłem na taki, który - w wysokich temp. i niskiej wilgotności powietrza - pozwalałby na dłuższe pozostawienie go na powierzchni. Może Wam się uda stworzyć takie "cudo"...? Warunek - jak najlepsza skuteczność (nawet kosztem wyższej ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 polecam Nigrin Evotec Felgenreiniger, u mnie siedział jak było gorąco ok. 25min i po tym czasie zaczął już się zestalać jednak niewielki dodatek wody rozwiązał problem. spokojnie myślę że 20min poleży i będzie można go spłukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S3ci0r - spróbuję na pewno. Na takim żelowym, silnym w działaniu (ale nie kwasowym) i mogącym długo leżeć deironizerze zależy mi wtedy, gdy trafi mi się typowy "szczur" z felgami nigdy nie czyszczonymi. Felgi w "normalnym" stanie ogarniam sprawdzonymi i skutecznymi deironizerami, które jednak mają właśnie tą wadę, że trzeba pilnować ich krótkiego czasu zasychania w wysokich temp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

@Grzechu23 Dzięki :), raczej nie będzie dostępna ze standardowymi atomizerami. Będzie taki jak ze zdjęcia tylko ,że cały czarny.

@Domel Powyżej 10zł z triggerem ze zdjęcia.

@BiałyGTi 🙂 

 

A i ten atomizer trafi również do niektórych produktów Good Stuff

859534306101425033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.