Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Good Stuff - mam pytanie. Jak przesadzam, to też napiszcie uczciwie. Od dłuższego czasu używam Wasze pędzle i uważałem je za Numer 1. Wszelkie inne poszły w odstawkę. Ale ostatnio kupując Wasze pędzle mam wrażenie, że albo mam pecha na daną sztukę albo zeszliście z jakością. W albinosie miałem od nowości pękniętą osłonę skuwkę i odpadła po jakimś czasie. Teraz kolejny albinos też podobnie, a czarny źle sklejony i jest spora szpara. Wasze pędzle gdzieś już widziałem u innego producenta Bosski i EliteDetailer też bazuje na tym patencie. Co mam p tym myśleć  ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Witajcie,

Dawno nie pisaliśmy aktualności w tym temacie. To nie dlatego ,że nic się nie działo :). Powoli chcemy Wam przedstawić to nad czym pracowaliśmy ostatnie miesiące.  Jako ,że społeczność forum jest nam bliska przed oficjalną premierą chcielibyśmy Wam przedstawić jakie zmiany się u nas szykują.

Ostatnią nowość wprowadziliśmy w zeszłym sezonie. Od tego czasu bardzo intensywnie pracowaliśmy nad nowymi produktami i nad rebrandingiem marki. Można powiedzieć ,że to cisza przed burzą.

Głównym celem zmiany wizualnej jest przybliżenie marki GOOD STUFF do naszej drugiej marki WORK STUFF. Oprócz tego cała gama ma być ujednolicona, prosta i czytelna.

Zmiany są ogromne i myślę ,że stwierdzenie ,że zostaje jedynie nazwa to słuszne stwierdzenie 🙂

Dla wszystkich , którzy pytali nas co dalej z GOOD STUFF - Ma się dobrze jak nigdy przedtem i szykujemy dla Was coś wspaniałego 😄 

GOOD STUFF - Nowy rozdział

Na początek nowe LOGO,

Zrzut ekranu 2019-05-16 o 11.29.51.png

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w bardzo dobrym kierunku. Pomyśl o wprowadzeniu do sprzedaży tego softshella, który miałeś na sobie na dniach otwartych, bo z nowym logo całkiem elegancko się prezentował 🙂

Czekamy zatem na to coś "wspaniałego" 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, paperson napisał:

@Good Stuff byle nie z czerwienią, bo kojarzy się podświadomie ze znakiem stop ;-)

To prawda, czerwony zdecydowanie nie, ale czarne wypełnienie z białymi literami jak najbardziej 😀

2 godziny temu, Good Stuff napisał:

Zmiany są ogromne i myślę ,że stwierdzenie ,że zostaje jedynie nazwa to słuszne stwierdzenie 🙂

Czy to oznacza, że będą zmiany w składach produktów?

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Logo "przewodnie" to czerwone na białym tle jak u nas na profilowym 😉 

@Tommy Lee Są produkty, które pozostaną bez zmian. W niektórych zostanie zmieniony zapach lub skład.

@Mumins też mi się podobają 😄 Mamy nadwyżkę polówek i pewnie powędrują w świat ale to zobaczymy jeszcze w jakiej formie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Witajcie,

Czas na zajawkę numer 2. Znacie logo poznajcie nasze nowe butelki i atomizery. Oczywiście będą jeszcze butelki HDPE i kanistry ale może o nich później.

Te butelki będą stanowić "trzon" oferty. Czarna butelka PET , znana z rynku. Zmiana modelu podyktowana wygodą nowe butelki i większym gwintem w butelce 500ml na , którym nam zależało.

Zmieniamy również atomizery/triggery:

250ml - Atomizer znany z naszych produktów, oszczędny , super mgiełka myślę ,że idealny do tej pojemności.

500ml I 1L - Atomizer z naszych WORK BOTTLE, regulacja dozy, trwałość na dobrym poziomie, bardzo poręczny

I to chyba na tyle jeżeli macie jakieś pytania ro zapraszam 🙂 

56312054_1162603493914597_2965182074685751296_n.jpg

56364650_657105414719438_2296511050301833216_n.jpg

  • Lubię to 5
  • Super 2
  • Nie lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, największa butla to chyba ta sama litrówka, w której są np. piany kolorowe.

Ciekawe jak z trzymaniem w porównaniu do aktualnych butelek. No i chyba nie będzie widać poziomu preparatu. Ale praktyka wszystko zweryfikuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@david2888 Work Bottle zostają bez zmian. Zmiana butelki dotyczy naszej dotychczasowej czerwonej 😁

@Tomas22 Dokładnie chodzi o czerwone. 

@Mumins Jest to inna butelka ma trochę inny kształt, dłuższą szyjke. Jest szerszą i niższa. Pod słońce coś tam w środku widać 😂

Nowe butelki HDPE będą miały pasek z boku. 

  • Super 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Witajcie,

Czas na kolejny odcinek w którym coś o nowych produktach. W nowym GOOD STUFFie zmiany nie obejmą jedynie kwestii wizualnej. Pojawi się sporo nowych pozycji produktowych.

Na początek WOSKI! 🙂

Dwa pierwsze , które pojawia się w naszej ofercie to:

1. Wheel Wax 

2. Show Wax 

Łatwość aplikacji i docierania , wydajność, świetny wygląd, boskie zapachy to tak w telegraficznym skrócie.

Wszystkie nasze woski będą sprzedawane w pojemnościach 50 i 100ml w zestawie z aplikatorem WORK STUFF Handy Wax Applicator w pudełeczku.

56201120_272164230334031_6083070715148369920_n.jpg

56269992_405265260308248_5589269529034227712_n.jpg

  • Lubię to 5
  • Super 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@pablo15005 Nie wiem , zobaczymy 🙂

@Tomas22 Woski pewnie bliżej 20-30 czerwca. Ceny trochę później 🙂

@menior 

Show wax jest naturalnym woskiem zawierającym wysokiej jakości Carnauba T1 ,biały wosk pszczeli i czysty olej kokosowy . Więc klasyczny natural z mega nastawieniem na LOOK! 🙂

Wheel Wax - Hybryda + Polimery

Trwałość Show Wax do 2 miesięcy, Wheel Wax powyżej 2 miesiące. W obu przypadkach bajeczna aplikacja, docieranie 😉 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.