Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Drodzy Forumowicze 😁

 

Słuchamy Waszych sugestii. Wielu z naszych klientów sugerowało nam aby w naszej ofercie pojawił się jeszcze jeden rodzaj pędzelków.

 

Pędzelek z krótszym włosiem, sztywniejszy bardziej precyzyjny. Idealny tam gdzie potrzeba większej siły i zdecydowanie lepszy w pracy na płaskich powierzchniach.

 

Odpowiedniego rodzaju włosia szukamy już dobre pół roku ale możemy powiedzieć ,że się udało! 🙂

 

Przerobiliśmy wiele próbek z włosiem naturalnym popularnym z innych pędzelków niestety okazało się łamliwe i po prostu odstające jakością od naszych produktów.

 

Zdecydowaliśmy się na włosie w pełni syntetyczne w kolorze czarnym. 

 

Główne cechy włosia:

 

1. 2cm krótsze od naszych klasycznych pędzelków

2. Grubsze i sztywniejsze 

3. Syntetyczne

4. Trwalsze od naturalnego

 

Myślę ,że wszyscy , którzy czekali na tego typu pędzelek będą zadowoleni 🙂

 

KA1100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Pierwsze wysyłki do sklepów poszły już dzisiaj, w każdym razie na dniach w większości sklepów znajdziecie Zefirka
Cenowo tak jak wyżej 24.90 i 69.90 3-Pack  
 
 

I ja spojrzę przychylnym okiem przy następnych zakupach, bo lubię ten Wasz żółty kolor ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Teraz, Good Stuff napisał:

@sT3VE gotowy, @Domel miał okazję używać, może coś Wojtek napiszesz? 😊

O CHOLERA 😮 Takiej odpowiedzi się nie spodziewałem, może uda mi się dorwać na testy 😄 Pytanie cd. butli WorkStuffa, da radę z żelem? Akurat dziś doszła do mnie, czeka na testy i w sumie zapytam żeby może się zbyt optymistycznie nie nastawiać 😛 Iron Nanolexa niby nie jest mega gęsty, ale żaden dotychczasowy atomizer nie zrobił niczego większego poza kleksem 😅 I na razie aplikuje z pędzla na wstępnie umyte felgi, szukam jakiegoś rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 minuty temu, Good Stuff napisał:

@sT3VE gotowy, @Domel miał okazję używać, może coś Wojtek napiszesz? 😊

Bawiłem się nim w sierpniu 😉 Trochę czasu minęło 😉 Kiedy premiera oficjalna w sklepach ?  🙂

Bardzo mnie ciekawi w jakiej butelce i w jakim atomizerze będzie sprzedawany 😉 Gelo podobne produkty są dość specyficzne 😉

 

A co mogę powiedzieć ? Jeśli skład się nie zmienił a nawet poprawił, będzie to produkt który w sezonie 2019 namiesza trochę na rynku, a przecież ADBL właśnie wypuściło Vampir Light 😉

Bitwa będzie zacięta 😄  No i zobaczymy jak cenowo wyjdzie 😉

Mimo postaci żelowej rozpylanie i aplikacja była wręcz perfekcyjna, jakby atomizer rozbijał i rozrzedzał produkt przed samą dyszą a produkt już w kontakcie z materiałem wracał do postaci żelowej i obklejał panel testowy momentalnie 🙂 Domywanie - super !

Filmiki, zdjęcia w innym dziale po premierze 😉

 

 

38277411-10155661137166524-4363771340642
38391832-10155661139386524-8882866011720
38487578-10155661136856524-8963179898701
38511990-10155661139311524-7175144460295

 

 

  • Lubię to 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.