Skocz do zawartości

Glinka - instrukcja zastosowania


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozcieńczałem , nawet producent mówi, że można. Według mnie jeden z lepszych lubrykantów na rynku, szczególnie z glinką Gyeon'a. W zasadzie opinię tego zestawu może zawrzeć w 4 słowach: czarne uni, brak hologramów :mrgreen: A na serio to przynajmniej mi pod względem zachowania przypomina legendarnego Sonusa Glyde i bardzo dobrego AF Glyde. Wszystkie trzy były bardzo dobre, ale Gyeon wychodzi dużo taniej a jednak lubrykantu trochę się zużywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czym umyć clay sponge od ADBL?

Po glinkowaniu na lakierze mam zamglony lakier, nie ma rysek tylko taki film który muszę przelecieć polerką.

Może coś robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A mi moja ValetPro Yellow się rozleciała w połowie auta. Zrobiła się z niej kaszka. Glinkowanie w cieniu (temp około 25st). Woda z szamponem adbl cola. Moze za dużo szamponu? Pryskałem dużo poślizgu pod glinkę. Czasem też glinkę przepłukiwałem w cieplej wodzie ? Może nie potrzebnie ta ciepła woda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak to u Was jest? Ja raz do roku jak zalecane przelece Glinka autka ale zastanawiam się czy to nie strata czasu bo Glinka nie zbiera wlasciwie nic :shock: czy coś z moją Glinka nie tak czy może od kiedy regularnie woskuje to nic nie osiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dnia 7.08.2017 o 11:16, david2888 napisał:

A mi moja ValetPro Yellow się rozleciała w połowie auta. Zrobiła się z niej kaszka. Glinkowanie w cieniu (temp około 25st). Woda z szamponem adbl cola. Moze za dużo szamponu? Pryskałem dużo poślizgu pod glinkę. Czasem też glinkę przepłukiwałem w cieplej wodzie ? Może nie potrzebnie ta ciepła woda ? 

Za duzo szamponu dlatego sie rozpadla ja daje doslownie 2 krople max 3 na 500 ml wody 

 

1 godzinę temu, menior napisał:

Jak to u Was jest? Ja raz do roku jak zalecane przelece Glinka autka ale zastanawiam się czy to nie strata czasu bo Glinka nie zbiera wlasciwie nic :shock: czy coś z moją Glinka nie tak czy może od kiedy regularnie woskuje to nic nie osiada

Wosk napewno bardziej zabezpiecza auto i osadza sie nadal tyle ze juz na wosku a nie na lakierze podczas mycia ladnie wszysko zchodzi dlatego wydaje ci sie ze glinka nie zbiera nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.