Skocz do zawartości

Funky Witch Hypnotic Icon 76 Premium Wax


Funky Witch

Rekomendowane odpowiedzi

 

19 minut temu, Torbba napisał:

Bedzie dostępny ten tester ? 

 

5 minut temu, Fredi88 napisał:

Z tego co wiem... to nie.

 

W dniu 29.09.2017 o 09:07, Funky Witch napisał:

Koledzy! Testery będą na sprzedaż.

Testerki są małe, lepiej od razu myśleć o dużym słoiczku, bo smaruje się niesamowicie przyjemnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KHOT napisał:

 

 

 

Testerki są małe, lepiej od razu myśleć o dużym słoiczku, bo smaruje się niesamowicie przyjemnie. :D

No to dziwna sprawa, bo rozmawiałem z Mateuszem na PW i napisał, że testerów sprzedawać nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nikt nie naciska na termin :)

Bardziej chodzi o dostępność... :) Bo mi nie chodzi też o cenę wosku lecz to że mam już 8 puszek wosków dużych i naprawdę nie chce się pakować w kolejny "duży" który po prostu będzie stał :)

P.S miłego wypoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na mnie.

W zestawie z próbką wosku otrzymałem również próbkę cleanera oraz fajną miękką mikrofibrę.

Kilka słów odnośnie cleanera. Zapach.... miazga, owocowy w ogóle nie chemiczny taki, że można by było go zjeść jako deser :) Bardzo fajnie to wyszło. Mimo raczej mocno nie sprzyjających warunków (zimno i wilgotno) dał się fajnie wypracować na maszynie DA i łatwo można go było dotrzeć, bez mazów itd.

Odnośnie wosku. Wosk o konsystencji lekko maślanej. Twardy, ale po przyłożeniu palca lub aplikatora bardzo fajnie się rozpływa i nie ma tendencji do grudkowania jak np swisswax :P
Zapach kokosowy, niezbyt intensywny troszeczkę chemiczny. Ja akurat zwracam na to uwagę więc tutaj widzę malutkiego minusika i coś nad czym można by troszkę popracować.

Aplikacja bardzo przyjemna. Mimo zimna nie miałem problemów z rozprowadzeniem wosku. Podjerzewam, że na cieplej blasze rozplynie się jak masło :) Nie miałem problemów ze "stawaniem" aplikatora jak to ma miejsce czasami z innymi woskami. Miejscami nałożyłem specjalnie grubiej i nie było problemu z zaschnięciem i trudnym polerowaniem.

 

Z racji warunków pogodowych przygotowałem tylko maskę w moim samochodzie i ona posłużyła jako panel testowy.

W pierwszej kolejności umyłem mocnym szamponem:


Gg1IUN.jpg

 

Następnie glinka



7nREJh.jpg

 

Tak dla pewności, że na lakierze nie zostały żadne osady ani inne dziadostwo przejchałem menzerna FG400 na średnim padzie.
 


xb3TPP.jpg

 

 

Po tym wszystkim gyeon prep żeby usunąć pozostałości pasty.

 

32PcWD.jpg

HHsHCU.jpg

 

Przed samym woskowaniem cleaner na miekkim padzie DA. Pomiąłem specjalnie obszar od strony pasażera od załamania maski do błotnika. Tam nie ma cleanera tylko jałowy oczyszczony lakier. Zobaczymy czy będzie to miało znaczenie jeśli chodzi o trwałość.

 

J5eBAE.jpg

 

 

Po tych zabiegach pogoda akurat troszkę się poprawiła i przestało padać więc mogłem wyjechać spod wiaty i zacząć woskowanie

eCNPWP.jpg
JtrJsD.jpg

 

I tutaj już po nałożeniu i spolerowaniu wosku


9LYIss.jpg
ux9KfN.jpg
JPAdO9.jpg
svYOk1.jpg
IrPvVx.jpg
UOjatT.jpg
DOIs4h.jpg

 

 

Nie zauważyłem jakiegoś spektakularnego przyciemnienia, za to lakier nabrał ładnego bardzo przyjemnej w dotyku gładkości i śliskości. Coś prawie jak po zymolach :)

Tutaj mała próbka grubiej nałożonego wosku i tym też chciałem zoabaczyć czy widać jakieś przyciemnienie, ale ja nie widzę :/

6s8JBW.jpg
FUZ9F5.jpg
Baj1lx.jpg

 

No i to co na co wszyscy czekają - kropelki:

 

iastRn.jpg
eAHEVB.jpg
PxCHt5.jpg
rsoV6c.jpg
TdLekl.jpg
u5nvte.jpg
ehhH54.jpg
QYjL6w.jpg
RsGnAH.jpg
PTA6XK.jpg
6JM3rv.jpg

 

I jeszcze filmik z lania wodą :


 

 

               

 

 

Podsumowując:

 

Wosk przypadł mi do gustu. Jestem przekonany, że gdyby aura była bardziej odpowiednia dla wosku letniego przyjemność z jego nakładania była by jeszcze większa i pewnie nawoskowałbym całe auto. Jeżeli ktoś szuka twardego wosku, który się łatwo nakłada i poleruje, nadaje mocnej śliskości lakierowi i do tego daje ładne kropelki na pewno może się nad tym produktem poważnie zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.