Skocz do zawartości

MAXIFI Soap Free - pytania i odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

@Maxifi Mam kilka pytań:

1. Soap free w praniu ekstrakcyjnym. Jakie stężenie?

 

2. Accelerator polecacie dodawać do soap free?

Jeżeli zrozumiałem skład to też jest w miare nieszkodliwy dla alergików jak i dywanów

 

3. Soap free ciężko sie rozpuszcza? To norma czy za duże stęzenie daje ?

1 miarka na 1l daje, mieszam w opryskiwaczu i zostaje jakby zbita chemia na dnie, napewno dużo sie rozpuscilo ale nie całość. Problemu nie miałem przy master prespray, power rinse i accelerator

 

4. Jaki specyfik do kawy z mlekiem i syropem ? Soap free troche wyprało, master prespray+accelerator i power rinse+accelerator prawie śladu nie zostało, ale troche zostało jak sie przyjrzy pod światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

@Vaflex Jeśli chodzi o Soap Free w praniu ekstrakcyjnym to polecamy 1 miarkę na 10L wody. Accelerator nie jest toksyczny, więc spokojnie można go dodawać do Soap Free. Soap Free bardzo dobrze się rozpuszcza wg zaleceń tj. 1 miarka na 4L wody. Do kawy z mlekiem i syropem polecamy Symphony, płukanie Power Rinse z Accelerator, a potem można Accelerator jeszcze sam w większym stężeniu 1 miarka na 1L wody i znów płukanie. Jeśli chodzi o plamy to dużo zależy od tego jak długo były na tkaninie, czy ktoś coś z tym robił wcześniej (mógł ją nawet utrwalić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.