Skocz do zawartości

MAXIFI Soap Free - pytania i odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Przedstawiamy pierwszy produkt z naszej gamy:

Maxifi Soap Free

soap-free.jpg

Opis produktu:

Soap Free to nowoczesny proszek do bonnetowania. Nie zawiera detergentów, mydła, rozpuszczalników, kompozycji zapachowych, ani toksycznej chemii. Odpowiedni do pomieszczeń w których przebywają alergicy lub dzieci. Szybki, ekonomiczny i łatwy w użyciu, może być stosowany jako bezpieczny pre-spray. Nie pozostawia lepkiego, mydlanego osadu, dzięki czemu czyszczone tkaniny są miękkie, miłe w dotyku i nie brudzą się szybciej. Bezpieczny, szczególnie polecany do bonnetowania wykładzin, dywanów, tapicerki samochodowej, podsufitki czy trudno dostępnych miejsc. Wspaniały produkt, który każdy powinien mieć w swoim arsenale!

Rozcieńczenia:

Bonnetowanie 1:166 (15g/2,5L wody)

Pre-spray 1:66 (15g/1L wody)

Ceny:

500g - 59,90 zł

2 kg - 149,90 zł

 

Produkt jest rewelacyjny do bonnetowania podsufitki, boczków, foteli czy stosowania w maszynach czyszczących wykładziny.

Czekamy na Wasze pytania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

cześć.

będą jakieś filmiki - jak aplikować, prać ?

Chciałbym zobaczyć go w akcji zanim kupię.

Wygląda bardzo - KIDS FRIENDLY- przynajmniej z opisu ;)

A to jest mi potrzebne.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Aplikacja jest bardzo prosta - jeśli chodzi o metodę bonnetowania w aucie to sporządzamy r-r jedna miarka (15g) na 2,5 L gorącej wody (1:166) - można mniej, np 0,5 L - 1L powinno wystarczyć na jedno auto, spryskujemy mikrofibrę i przecieramy nią czyszczony element, od czasu do czasu płuczemy zebrany w mikrofibrze brud w ciepłej, czystej wodzie. Produkt nie pozostawia lepkiego, mydlanego nalotu z substancji powierzchniowo czynnych jak w przypadku czyszczenia APC czy innymi środkami, a dzięki temu wyczyszczona tapicerka nie "przyciąga" szybko brudu i jest miła w dotyku.

Produkt jest polecany do czyszczenia miejsc, gdzie przebywają małe dzieci (przedszkola, auta, domy) oraz alergicy.

Mamy nadzieję, że niebawem testerzy porobią zdjęcia pokazujące jak Soap Free działa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Małe pytanko czy jak rozrobie produkt 1L i zostanie mi powiedzmy 600ml to czy moge go zostawic i uzyc np za tydzien badz miesiac podgrzewajac go do 60 stopni ?? Czy lepiej wylac i rozrabiac nowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Maxifi napisał:

Można, jednak produkt może stracić trochę na swoich właściwościach czyszczących.

Ok dzieki za odpowiedz bede testowal dam znac czy cos traci czy nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Maxifi napisał:

Trochę straci na pewno, ponieważ nie wszystkie składniki są trwałe po rozpuszczeniu :/

no to nie uniknione ze cos tam straci na swojej sile czyszczenia ale zobaczę z czystej ciekawości. Bede miał cos do czyszczenia to zrobie sobie 50/50 i sprawdzę czy taki co lezy juz powiedzmy 2 tyg dużo odstaje od świeżego dopiero co rozrobionego. No ale dzieki za odpowiedz :) Dam znac jak to wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mamy niestety alergiczkę małą w domu i musimy uważać, naprawdę wybór chemii jest trudny, bo czasem kontakt z substancjami, których nie znamy kończy się reakcją. Mam już kilka sprawdzonych środków. Mam też świadomość, że jest mnóstwo środków do tapicerki, tylko ten środek jest bezpieczny i tak sobie myślę, że pranie odkurzaczem foteli czy wykładzin w aucie będzie bardziej skuteczne, niż bennetowanie. Producent podaje jak rozcieńczyć do pre-spraya i że nadaje się do maszynowego prania, to się zastanawiałem czy może wsypać do odkurzacza do wody. Spróbuję samą wodą na koniec, auto ma czarną tapicerkę, ale muszę prać co jakiś czas bo ostatnio wychodzi wysoka reakcja na kurz i roztocza z badań. Nie wiem może źle kombinuję.. Mimo wszystko popróbuje i napiszę jak wyszło, może komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@wml Nie przeprowadzaliśmy takich atestów, natomiast użyte składniki są całkowicie bezpieczne i nietoksyczne. Produkt nie posiada w swoim składzie składników toksycznych nie zawiera rozpuszczalników, kompozycji zapachowych, barwników, detergentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.