Skocz do zawartości

Butelki i atomizery


menior

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopie temat.
Czy butelki od Good Stuff (250 i 500 ml), te z czerwonego przejrzystego plastiku, nadadzą się do QD1 i SSW? Atomizery poradzą sobie z gęstością SSW? Czy raczej patrzeć w stronę Shiny Garage 500 ml?
Ja mam quick detailery w tych butelkach od Good Stuff. Mają świetny atomizer, wygodniejsze w wersji 250ml i są po prostu oszczędniejsze w aplikacji produktu. SSW nie miałem w tej butelce, ale myślę że nie jest na tyle gęsty żeby sobie z tym nie poradził.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam ssw w małej butelce od good stuffa. Wszystko ładnie działa. Jak się przyłożysz to przelejesz prosto z butelki i nie rozlejesz. :) Co do lejków ostatnio kupiłem w Biedronce takie silikonowe składane. :D

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelewam bez lejka i nic się nie wylewa, ale jeśli się boisz zakup mały lejek :) Butelki od SG z atomizerem Canyon też są świetne np. do deironizerów, tam gdzie produktu trzeba rozpylić więcej.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adaszek96 @paperson @ziomson Dzięki. Oczywiście myślałem o lejku, ale zastanawiałem się czy po prostu w takim o małej średnicy nóżki SSW nie "zatrzyma się" - nie miałem wcześniej tego środka i myślałem, że jest bardziej gęsty. Dzisiaj odebrałem butelki i okazało się, że w rzeczywistości mają sporo większy ten otwór i przelałem SSW bezpośrednio z butli.

A same butelki od GS, a przede wszystkim atomizer - GENIALNE. Podawały idealną porcję SSW.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanie nietypowe. Czy ktoś ba butelki 1L i 0,5/0,25L do których pasuje i atomizer i zakrętka szczelna (nieotwieralna)?
I tak myję atomizer po każdym produkcie z PH innym niż 7 bo czasami apc czy inne lubią go zjeść, albo z nich zapodaje (iron, tar/glue,kwasy) i przelewam do baniaczka 5l gdzie mam rozrobiony produkt, a potem myję butelkę i atomizer.
A tak sobie myślę, żeby w butelce mieć gotowy rozrobiony produkt, a tylko wyjąć atomizer do wypłukania, a butelkę z produktem zakręcić z nakrętką (ale nie disctopem czy taką otwieraną, bo z niej też lubi zapach się wydostać).
Fajną opcję ma np. korrosol czy produkty AW które przychodzą z nakrętką i podczas użycia wkręcam atomizer, podobnie fireball, a potem go wykręcam i płuczę a butelkę zakręcam nakrętką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof jak kupowałem produkty ADBLa z AutoNaBlask to do butelek miałem oddzielnie atomizery a na samych butelkach były nakrętki więc po zużyciu mógłbyś sobie przelewać. Wydaje mi się że jest więcej takich producentów z tego co kojarzę to chyba SG też daje oddzielnie atomizery ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] jak kupowałem produkty ADBLa z AutoNaBlask to do butelek miałem oddzielnie atomizery a na samych butelkach były nakrętki więc po zużyciu mógłbyś sobie przelewać. Wydaje mi się że jest więcej takich producentów z tego co kojarzę to chyba SG też daje oddzielnie atomizery ale nie jestem pewien.
Dokładnie tak jak kolega wyżej. Ja zawsze dostawałem produkty zakręcone a atomizer oddzielnie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adaszek96 napisał:

Dokładnie tak jak kolega wyżej. Ja zawsze dostawałem produkty zakręcone a atomizer oddzielnie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Tak, macie rację, ale nie zawsze mam małą butelkę, nie każdy producent daje bez atomizera (z nakrętką), czasem od razu mam baniak, czasem niektóre to koncentraty do rozrobienia.
Chciałem produkt/rozwiązanie no-namie tak żeby mój zestaw wszystkiego miał takie same opakowania 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić : https://allegro.pl/moje-auto-professional-zmywacz-uniwersalny-1l-i7309797172.html takie butelki wraz z atomizerem;) mam u siebie na sklepie chemię od MA i wszystkie nowe maja takie butelki. Lepsze niż te nowe od Adbl bo kupiłem dwa shakery, i do tego bonnet i interior cleaner i obydwa leją po łapach.... A w cenie pustej butli Adbl macie pełną MA a chemia zawsze do czegoś się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Odsmalacze, iron removery itp na wyjazdy i do użytku codziennego używacie w butelkach 250 ml czy 500? Chcę kupić butelki i nie wiem jakie pojemności są praktyczne? 

Np taki kilkudniowy wyjazd gdzie będę przeprowadzał pełną dekontaminację felg i karoserii czy takie 250 wystarczą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsmalacze, iron removery itp na wyjazdy i do użytku codziennego używacie w butelkach 250 ml czy 500? Chcę kupić butelki i nie wiem jakie pojemności są praktyczne? 
Np taki kilkudniowy wyjazd gdzie będę przeprowadzał pełną dekontaminację felg i karoserii czy takie 250 wystarczą? 
Mi się najlepiej używa 500-750ml. Są najwygodniejsze i nie zbyt ciężkie. Małe pojemności źle się trzyma, są raczej nie poręczne a znowu 1l są za ciężkie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się źle pracuje tymi czerwonymi z good stuff. Fajny atomizer i butelka ma SG 500ml z tej nowej serii. I nowe od work stuff 750ml. Do opon polecam więcej bo sporo schodzi tire cleanera.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butle good stuff z foto wyżej to dobre butle, ale nie do deironów, T&G, wheel cleanerów itp bo podają za mało produktu. Są świetne do qd, qw itp. Do ww produktów polecę również SG czy butlę Work Stuff ale mi najlepiej pracuje się 0.5l kwazarami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dwa rodzaję a chciałbym wiedzieć które zachwala Patryk14.
Od WS te https://www.bestseller.pl/work-stuff-work-bottle-750ml-butelka-z-atomizerem-i-podzialkami
Tutaj dobrze sprawdza się iron, tar, apc które może stać w butelce.
A z SG 0.5 to te
https://www.bestseller.pl/shiny-garage-butelka-z-etykieta-500ml
Atomizer jest bardzo przyjemny i daje dobra mgielke. Tutaj dobrze sprawdza tire cleaner czy jakis qd, iron na lakier do dekontaminacji. Co kto lubi.

Kwazary też są bardzo dobre tylko powiedziałbym że nie ta półka cenowa jednak.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.