Skocz do zawartości

Butelki i atomizery


menior

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Domel napisał:

https://bestseller.pl/shiny-garage-butelka-z-etykieta-1l.html

jestem pod wrażeniem tych butelek.

Świetna jakoś. Nic nie ucieka i nie syczy, świetnie działają i etykietę można wywalić - POLECAM.
 

A jak oceniasz ich "twardość"? Są podobne to tych od D-toxa czy "sztywniejsze"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo D-tox'a i jego butelki z atomizerem. Jak Wam się sprawujei jaka wam daje "mgiełkę"? Kupiłem go 1 raz i w weekend jak używałem, to nie mogłem atomizera ustawić na miarę równą mgiełkę. Waliło pół stumieniem i poł mgiełką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, david2888 napisał:

a propo D-tox'a i jego butelki z atomizerem. Jak Wam się sprawujei jaka wam daje "mgiełkę"? Kupiłem go 1 raz i w weekend jak używałem, to nie mogłem atomizera ustawić na miarę równą mgiełkę. Waliło pół stumieniem i poł mgiełką.

mam to samo, atomizer zmieniony na canyon'a bodaj, jak dobrze kojarzę nazwę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Grzechu23 napisał:

Wątpię.
butelka D-tox jest bardzo miękka/giętka. Tutaj wygląda to na chyba twardszy materiał :o

tak twarda, solidna.

Teraz, CoolBreeze napisał:

Myślałem, że masz Irona od SG i będziesz mógł porównać.

a213.jpeg

 

4 minuty temu, CoolBreeze napisał:

Irona od SG

ktory dokładnie to produkt ? zgupiałem

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić dobre butelki 0,5 l ?
Good Stuff ma świetne butelki z rewelacyjnym atomizerem. Używam - polecam.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Potrzebuje same butelki
 
W tym samym momencie pisaliśmy.
W takim razie GS odpada. Chociaż zawsze mozesz atomizer odłożyć na później

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś sie ostatnio pytał czy nowe butelki od Shiny garage 1l to te same co przy D-tox

To zupełnie inne butelki. Moim zdaniem zdecydowanie 'lepsze'. Gruubszy plastik,  ładniej wyprofilowane ;)
Atomizer Canyon ten sam tu i tu. Samo działanie, wiadomo..jak dla mnie nie ma lepszych w tej cenie (ok. 8 zł butelka+atomizer);) Wypsikałem ostatnio 3l non stop roztworu z butelki z tego atomizera i nawet kropelki na ręce. Regulowany strumień od punktowego do super mgiełki -> Zamówione 3 sztuki :good:
DSC6515JP_qxeppxw.jpg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam !;). Dla mnie butla z D toxa przy tej za 8 złoty. Jest jak papier , odkrształca się itp;(. Sam kupiłem 2 ale w planach na nowy sezon mam zakup buti z Gs 250 i 500 i kolejnych litrówek Shiny😊. A ja miałem tak że mi atomizer Canyon padł przy D -toxie za 2 użyciem ale szybko u swojego dostawcy wymieniłem i hula aż miło😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kupiłem sprawdzone kwazary mercury :) są fajne bo kolorowe więc żółty będę miał do apc, czerwony do tire&rubber cleanera, zielony do wheel cleanera i niebieski na tar&glue :) pół litrowe żeby dużo miejsca nie zajmowały :) Butelki z GS zostawiam gdy potrzebny będzie jakiś qdek wziąć ze sobą w podróż bo pozwalają dawać naprawdę mało produktu na lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie info czy butla GS 500 ml posiada ten duży standardowy gwint 28 czy ten mały 24/410 ?
Większy. Było o tym gdzieś w nowościach od GS.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Ups, mialem na myśli butle litrówki. Sorry za wprowadzenie w błąd.
0,5l GS mają mniejszy gwint - jak w 250ml.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, nic sie nie dzieje. Tak właśnie przypuszczałem ze jest ten mniejszy gwint i dupa.
Dlatego u mnie do APC odpadają ponieważ nie ma możliwości zamontowania atomizera z sitkiem spieniającym. Szczerze polecam takie rozwiązanie przy tego typu produktach.
Stosuje atomizer od @tenzidetailer i super sprawa.
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.