Skocz do zawartości

Butelki i atomizery


menior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Dnia 14.09.2017 o 20:41, BiałyGTi napisał:

DM ma juz inne atomizery niz wczesniej postaram sie jutro strzelic fote 

Chodzi ci o te w 250 ml ? Jeżeli tak to technicznie są w 1000% takie same , wysokiej jakości jak poprzednie delikatnie inny design - Jakość minimum ta sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Detailer's Magic napisał:

Chodzi ci o te w 250 ml ? Jeżeli tak to technicznie są w 1000% takie same , wysokiej jakości jak poprzednie delikatnie inny design - Jakość minimum ta sama :)

Planujesz może wprowadzić do sprzedaży butelki , ale z waszymi etykietkami np. bym mógł mieć wasze APC w firmowej butelce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, Detailer's Magic napisał:

Chodzi ci o te w 250 ml ? Jeżeli tak to technicznie są w 1000% takie same , wysokiej jakości jak poprzednie delikatnie inny design

Tu mam nowy atomizer od ciebie jaki dostalem (biały) oraz starszy (czarny) to sa w 250ml a w 500 ml sa calkiem inne z wygladu

20170918_121136-1024x1820.jpg

 

20170918_121157-1024x1820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Tak - czarne i białe - zunifikowałem kolorystykę - jakość i wykonanie to samo tak jak pisałem 

w 500 jest inny bo inny jest gwint butelki . 

Ostatnio też w 250ml zmieniła się stylistyka butelki bo nie dogadywałem się z dostawcą tamtego modelu , znacząco podniósł cenę "z dnia na dzień" . 

Nowa butelka wg Mnie jest poręczniejsza i wygodniejsza np w przewożeniu w schowku czy innym ciasnym miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kto używa kwazarów ?

 

 

Zastanawiam się nad wymiana butelek na ten wynalazek.

Kwazar na allegro to 17 PLN a Butelka Handi Hold z 6 PLN atomizer z 6 PLN (a nie jeden juz padł)

 

Ktoś już zrobił podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mam kwazara mercury 360 bardzo fajna butla wytrzymala a atomizer bajka, oszczedny mozna regulowac strumien . Kupilem w castoramie za 16.99 ostatnio nalany do niego prespray ok 80 st i bez problemu sobie poradzil :) sam sie zastanawiam czy nie dokupic jeszcze z 2 na jakas ciezka chemie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Stoje przed wyborem butelek na "nowy sezon". Denerwuje mnie juz korzystanie z kilku butelek i roznych atomizerow. Lubie wiedziec czego spodziewac sie po atomizerze i butelce, ktora mam w dloni. Obecnie mysle nad butelkami i atomizerami podlinkowanymi wyzej przez@Eryczek albo kwwzary wrzucone przez kolege@Domel
Czy kwazary idzie ustawic rowniez na prace normalna - jedno psikniecie chemii po wcisnieciu i puszczeniu spustu czy pracuje caly czas w trybie dwoch psikniec (jedno jak wciskam drugie jak puszczam)

Wyklikane ze smartfona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, SylPio napisał:

Czy kwazary idzie ustawic rowniez na prace normalna - jedno psikniecie chemii po wcisnieciu i puszczeniu spustu czy pracuje caly czas w trybie dwoch psikniec

z tego co wiem a mam 2 kwazary to działają w trybie dwóch psiknięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

https://bestseller.pl/shiny-garage-butelka-z-etykieta-1l.html

jestem pod wrażeniem tych butelek.

Świetna jakoś. Nic nie ucieka i nie syczy, świetnie działają i etykietę można wywalić - POLECAM.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.