Skocz do zawartości

Jaki spray sealant?


ghost

Rekomendowane odpowiedzi

Tax system 70 również nie jest dostępny w ofercie, produkt mógłbym wykorzystać do zabezpieczenia auta ponieważ mam ogrzewany garaż a samochód może stać nieruszony tygodniami wiec pozostaje jedynie wybór podyktowany dostępnością, ewentualnie zakup jednego i drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
17 minut temu, Lukasz_BLN napisał:

Mi siedział na aucie od grudnia, a pod koniec lutego była już tafla do połowy drzwi. Także ok. 3 miesięcy powinien Ci wytrzymać. 

Dałeś jedną czy dwie warstwy?

 

Szukam czegoś takiego lub podobnego do ochrony lakieru (zielone uni), zależy mi na płynnej formie produktu (nie pasta). Co byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sealant najbardziej wyrywa z butów nawet na jasnych lakierach? Trwalosc się nie liczy ma wyglądać

Żaden, 90% to przygotowanie lakieru.
Te 10% to kwarcowe albo np. wspomniany wolfgang dgps.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lukaso napisał:

@Wojtek256 co za samochód masz? Zielone uni pierwszy raz się spotykam że ma ktoś poza mną 😄

Haha no nie jest to tak często spotykany kolor jak czarne uni 😄

Volvo S40 '01. Nie chcę stosować wosków w pascie, bo zawsze coś tego koloru zostanie na aplikatorze 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Wojtek256 napisał:

 Mam pytanie czy to normalne, że w tej butelce coś pływa? (Takie białe kawałeczki)

Raczej nie - płyn powinien być "czysty", a te "farfocle" mogą świadczyć np. o przemrożeniu produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtek256 

U mnie również pływają białe farfocle. Produkt trzymany w piwnicy ze stałą temp ok 19-20 stopni. Ja obstawiam, że to ząb czasu odcisnął się w produkcie. Próbowałem wstrząsnąć i wymieszać, ale nic nie pomogło. Wrzuciłem na auto i nie zauważyłem różnicy w działaniu, więc będę go używał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Domel Wspomniany ostatnio hydrocharge w szrankach z turtle waxem.

Turtle to twardziel, wytrzymalszy chemicznie.

Ale jednak 5+ GlossUnitów na korzyść CG robi wrażenie. Mało kiedy bywa tak duża różnica między produktami.

 

Jarałbym się jak dziecko oglądając pomiary glossmeterem ADS NanoGlossPaintSealant V3 vs CG Hydrocharge vs Prostaff Water gold cc 😃

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 minut temu, ghost napisał:

Jarałbym się jak dziecko oglądając pomiary glossmeterem ADS NanoGlossPaintSealant V3 vs CG Hydrocharge vs Prostaff Water gold cc 😃

hahaha czyli dalej kusicie :D

vincent price devil GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wzbogacic liste o jeden produkt. Liquid Elements Quick detailer. Mozna go uzywac na mokrym lakierze jak np. wet protector. Nadaje sie do uzytku na lakierze, szybach i plastiku. Ladne kropelkowanie, aplikowany na suchy lakier utrzymuje sie okolo 2 miesiecy, mega podbija kolor i nadaje szklistosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez rozwazam zakup ADS NGPS v3,czy faktycznie jest wart tej ceny? Do zastosowania bardziej jako wspomaganie,czy wizualnie widac roznice miedzy nim a wszelkimi innymi sporo tanszymi podobnymi produktami ? Czy sa to roznice raczej w granicach efektu placebo 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo się wahałem,ale w koncu uskładałem i kupiłem NGPSv3 Wart każdej złotówki. Trzymm go na specjalne okazje,uroczystości,imprezy ,zloty. Kiedy wieczorem wstawiam auto na parking,to rwie oczy w świetle lamp. Nie potrafie okreslic tego błysku ale jest to najlepszy  błysk jaki miałem do tej pory ( i najdroższy)  W połączeniu z Blue Lotion nie miałem dotad nic lepszego  na wszystkich kolorach aut,jakie posiadamy. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mam z czym porównywać, blaskiem chyba tylko z essence choc  bije go na głowę. Uzywałem do tej pory z sealantów  tylko FK HiTemp i Duraglossa 111 z Bonding Agentem. A z nimi to w ogóle nie ma porównania. NGPS o klasę lepszy. Poza tym uzywałem hybryd i wosków. Jedeny problem z NGPS jest taki, że nie bardzo jest czym go pokrywac dla utrzymania. Ja nie daję póki co nic,kolega próbował róznistych i mówi co by nie połozył,to porzygasza ten jak moja Żona mówi szlachetny połysk. Drogi jest,zgoda ale bardzo wydajny.Na DW czytam,że wytrzymuje 3 miesiace. jeszcze tak długo nie miałem go na lakierze,bo zebrało sie wiele imprez rodzinnych,towarzyskich i dokładałem. Na jedenej warstwie bardzo ładnie wytrzymał czerwcowe upały,a u nas po południu ba balkonie termometr pokazywał nieraz 50 stopni !!!!!! Daje bardzo ładny wygląd  nawet na skodowskim yellow sunflower 🙂 Autko z czarnymi dodatkami,na czarnych kołach wygląda z NPGS bajkowo ( to okreslenie mojej Córy) 🙂 teraz czytam i szukam czegoś,co można na niego połozyc ale żeby nie zabiło błysku 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@canta8 no skoro nawet Twoja corka widzi efekt 😁 ja go nie chce uzywac jako glownego zabezpieczenia ale raczej dla podbicia czegos innego konkretniejszego,i Tobie tez bym radzil nie klasc na niego cos tylko odwrotnie dac go na cos innego,np.wosk od ADS albo jak sugeruje  @ghost Tac  system Monlight 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie mysle zrobic. Dzięki za poradę. Zbieram się pomału do zainwestowania w TAC Mooinlighta, a NGPS bedzie na wyjątkowe okazje.  Cieszy mnie to jak rodzina  myslac że tego nie widzę 🙂 obchodzi autko i sobie oglada 🙂  🙂 Rzeczywiście wyróznia sie. A co. Raz się zyje  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.