Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o produkty pierwsze co mi się rzuciło na odczucia "węchowe". Kokpit mat (zapach cytrusowy, sztuczny ale dość przyjemna cytrynka), czysty kokpit zapach też takich pomieszanych cytrusów. Ogólnie oba przyjemne, w żaden sposób w butelce nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie zachęcają do testów, nawet kobiecie zapach z butelki przypadł w miarę do gustu co jest na duży + ;) To be continued... :ad: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Domyślacie się na pewno, że nasza logistyka przyzwyczajona do wysyłania towarów kartonami i paletami specjalnie przygotowała taki "żarcik" z zamianą produktów. Żeby nie było nudno... :) I chyba tak to zostawimy póki co ... :) @Patryk14 i @grabek246 - gratuluję zwycięstwa w naszej logistycznej loterii! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślacie się na pewno, że nasza logistyka przyzwyczajona do wysyłania towarów kartonami i paletami specjalnie przygotowała taki "żarcik" z zamianą produktów. Żeby nie było nudno...  I chyba tak to zostawimy póki co ...  [mention=16759]Patryk14[/mention] i [mention=1415]grabek246[/mention] - gratuluję zwycięstwa w naszej logistycznej loterii! 
Mi tam nie przeszkadza. Ja mam co testować :-P

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 23.02.2018 o 09:34, Pływak napisał:

Wydaje mi się czy wszyscy już otrzymali przesyłki prócz mnie? :D

Wysyłka do Ciebie wyszła trochę później..... Dziś, jutro powinieneś dostać paczkę :) Swoją drogą sam jestem ciekaw co będzie w środku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten odmrażacz to wziąłem ostatnio w góry. Nigdy nie miałem takiego produktu co nie zmienia faktu, że mogę potwierdzić, że działa. Parkowałem na szczycie góry, sypało jak głupie. Auto nowe więc staram się go nie dotykać. Przednia/tylna szyba grzane więc luz a boczne traktowałem odmrażaczem. Generalnie kilka psików na boczne szyby załatwiało sprawę na tyle, że delikatna szczotka ze szczeciny jednorożca radziła sobie z tym co tam z lodu zostało. Wbrew wątpliwościom produkt jest wydajny i nie poszło go przez tydzień więcej niż 100ml. Spox. Będę woził w bagażniku. Zapachowo nie zwróciłem uwagi. Sam spryskiwacz cóż nieszczególny.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
13 godzin temu, analyzator napisał:

Ten odmrażacz to wziąłem ostatnio w góry. Nigdy nie miałem takiego produktu co nie zmienia faktu, że mogę potwierdzić, że działa. Parkowałem na szczycie góry, sypało jak głupie. Auto nowe więc staram się go nie dotykać. Przednia/tylna szyba grzane więc luz a boczne traktowałem odmrażaczem. Generalnie kilka psików na boczne szyby załatwiało sprawę na tyle, że delikatna szczotka ze szczeciny jednorożca radziła sobie z tym co tam z lodu zostało. Wbrew wątpliwościom produkt jest wydajny i nie poszło go przez tydzień więcej niż 100ml. Spox. Będę woził w bagażniku. Zapachowo nie zwróciłem uwagi. Sam spryskiwacz cóż nieszczególny.

Dzięki za opinię. Fajnie, jakbyś ją dorzucił do konkretnego tematu na forum, tj. albo tu: 

albo nawet odpalił nowy w tym dziale... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Uwaga, uwaga! Szanowni Forumowicze! Poszukujemy testerów, ale w nieco innym charakterze niż dotąd! 

Mamy do przetestowania produkt zupełnie nowy. Po miesiącach przygotowań i testów chcemy go w kwietniu oficjalnie wprowadzić do sprzedaży. Poszukujemy kilkunastu osób, które otrzymają ten produkt do przetestowania i zrecenzowania jeszcze przed oficjalną premierą. To produkt z kategorii mycie&zabezpieczenie. Zależy nam na wszelkich uwagach dotyczących aplikacji, zachowania w trakcie i po zastosowaniu, bardzo na zdjęciach i chętnie na filmikach...

Do momentu premiery nie mogę napisać więcej :) Kto chętny?

PS. Tradycyjnie rezerwujemy sobie prawo do ostatecznego ustalenia listy wybranych wg własnych kryteriów ;)

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.