Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Dzięki za zgłoszenia do testów preparatów do skóry -  wybieramy wszystkich, którzy dali znać, tj. @david2888 @MlodyKoguT @pacholekck @Fyox @Posejdon @Hammster @HSPN @smerf91

Prosimy o przesłanie w wiadomości danych do wysyłki. Jako niezapowiedziany bonus dołączymy do testów także nasz Odmrażacz licząc również na relację z jego użycia ;) Zakładamy, że nikt się z tego powodu nie obrazi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tenzidetailer napisał:

Dzięki za zgłoszenia do testów preparatów do skóry -  wybieramy wszystkich, którzy dali znać, tj. @david2888 @MlodyKoguT @pacholekck @Fyox @Posejdon @Hammster @HSPN @smerf91

Prosimy o przesłanie w wiadomości danych do wysyłki. Jako niezapowiedziany bonus dołączymy do testów także nasz Odmrażacz licząc również na relację z jego użycia ;) Zakładamy, że nikt się z tego powodu nie obrazi :)

Obrażam się :tongue::lol:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu albo i dalej robiłem testy waszego produktu do skóry, poza dywagacjami na temat ph nikt nie zainteresował się wynikiem testu, a dla mnie był dość obiecujący, np. ale ja się mogę nie znać. Do Was też pisałem i jakoś nie byliście zainteresowani przebiegiem testu, więc co się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
31 minut temu, Fredi88 napisał:

@tenzidetailer jeśli przeprowadzenie testu możliwe między świętami a nowym rokiem to się piszę ;) Jeśli na już... to odpadam :)

OK. Możemy zaczekać :) Podaj swoje dane w wiadomości :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
21 godzin temu, zmorka napisał:

Rok temu albo i dalej robiłem testy waszego produktu do skóry, poza dywagacjami na temat ph nikt nie zainteresował się wynikiem testu, a dla mnie był dość obiecujący, np. ale ja się mogę nie znać. Do Was też pisałem i jakoś nie byliście zainteresowani przebiegiem testu, więc co się zmieniło?

Obecne testy dotyczą produktów z nowej linii Tenzi Detailer. Twoje testy dotyczyły prawdopodobnie produktów z grupy Car Line obecnej na rynku już od paru ładnych lat. To dwa zupełnie różne tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenzidetailer Tak się składa, że mam do ogarnięcia czarne skóry w BMW e93 oraz w Focusie z 2013 roku. Do tej pory używałem Colourlock'a więc będę miał porównanie do testu. Spóźniłem się ze zgłoszeniem o tydzień, miałbym jeszcze do zrobienia rude skóry w Audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Zamykamy listę do tej grupy testów! Panowie @Balzac i @Scemek - proszę o wiadomości z namiarami do wysyłki. Wysyłkę zorganizujemy jakloś w przyszłym tygodniu (bo do pierwszej grupy testerów przesyłki powinny dotrzeć jeszcze w tym tygodniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do czyszczenia skórzane fotele w kilku autach (Peugeot 208, Passat CC, A3 8P) - mocno zróżnicowane skóry (twarde kubełkowe, perforowane, miękkie wentylowane) - w przypadku zainteresowania polecam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.