Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

@tenzidetailer, miałem wrażenie, że właśnie "Kokpit mat" pozostawało najwięcej 🙂 Sam taki dostałem i zamieniłem na "Quartz shampoo". Obiecałem panu który mi zamieniał recenzję, ale jakoś pozostał zniesmaczony :mrgreen: Moim zdaniem to generalnie jest mało szczęśliwy sposób promocji. Przyciąga tych, którzy przychodzą na stoiska z pytaniem "DZIŃ DOBRY MAJO PAŃSTWO JAKEŚ PRÓBKI?", a nie potencjalnych klientów. A po co Wasze ultraseksowne panie mają być opryskliwe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Michał126 - zależy o której godzinie byłeś 🙂 Jeśłi chodzi o wymiany produktów związane z zapachem, to kolega pamiętał tylko jakieś sytuacje z Krwawą Felgą. 🙂 Każda forma promocji ma plusy i minusy, ale dzięki za uwagi. Osobiście uważam, że określenie "ultraseksowne"  jest bardzo na miejscu i idealnie opisuje nasze dziewczyny 🙂 Załączam zdjęcie poglądowe, żeby nie było  😉 

35924135_1611003425689356_6846206736299196416_n.jpg

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Hurra! Wreszcie nasz produkcja nadążyła i dostarczyła nam wolne sztuki nowego zapachu. Jutro szykujemy wysyłkę preparatów Owady Usuwanie oraz Kokpit Mat, a ponieważ trochę się naczekaliście, to wrzucimy pozostałym osobom po 2 zapachy Kokpit Mat. Przy okazji: prośba pierwsza - uważajcie na lampy, sprawdźcie ich zabezpieczenie na jakimś małym fragmencie, albo całkiem omińcie. Prośba druga: w testach Kokpit Mat (dobrowolnych 🙂 ) zwróćcie uwagę jak w dłuższym okresie zachowuje się na nich kurz - mile widziany byłby test powierzchni pół na pół. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
17 godzin temu, Majkelu napisał:

Kupiłem jakoś w maju Wasze "Owady Usuwanie", psikałem po lampach i było wszystko OK na szczęście. Trochę się wystraszyłem po lekturze postów na forum. 😛

Wiecie już co może powodować takie zmatowienie?

Na razie zmatowienie udało nam się "uzyskać" jedynie na niezabezpieczonych lampach... To efekt działania każdego zasadowego preparatu, tylko przy słabszych środkach jest mniej intensywny. Czekamy jeszcze na kilka używanych kloszy, żeby potestować dalej.

Przy okazji potwierdzam - dziś wychodzi wysyłka środków Owady Usuwanie z dodatkami, także jutro spodziewajcie się kurierów. Przy okazji uprzedzam, że testujemy nowe "transportowe" zamknięcie, a atomizery dokładamy luzem. Wersja "szwedzka" 😉

  • Lubię to 1
  • Super 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenzidetailer paka dzis juz u mnie. Dzieki dodatkowo za szybki połysk do testów.

Zapachy jakie otrzymałem to truskawka i vanilia. Wąchałem z butli i truskawka miod malina, ale vanilia nie w moim klimacie 😕 troszkę duszacy zapach, ale zobaczymy jak w aucie. Liczyłem na zapach allure 🙂

Wersja szwedzka zamykania transportowego widac dość solidna. Nic sie nie rozlało i widać,  jest to solidnie wykonane, zabezpieczone. 

Dostałem az 6 atomizerow huhu 😄

IMG_20180712_160112-934x1663.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2018 o 16:22, david2888 napisał:

Wąchałem z butli i truskawka miod malina, ale vanilia nie w moim klimacie 😕 troszkę duszacy zapach, ale zobaczymy jak w aucie

ja również dostałem paczkę z takimi samymi zapachami + owady usuwanie. pierwsze wrażenie po niuchaniu kokpitów mam zupełnie odmienne od twojego 🙂 dla mnie truskawka jest taka sztuczna, zupełnie nie jest to ten zapach do którego jestem przyzwyczajony, natomiast wanilia zrobiła mega dobre wrażenie, pachnie jak likier waniliowy aż miałem ochotę sobie to gulnąć 😄 ale wiadomo to są już gusta i jednemu podpasuje to, a drugiemu tamto. teraz czekam na jakieś okno pogodowe żeby móc przeprowadzić wszystkie testy, bo jak na razie przez ostatnie dni w łodzi co chwile pada 😞

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S3ci0r W sobotę brachola BMW dorwałem na szybko, zeby mu odświeżyć wnętrze. No to wziąłem Kokpit Mat Vanilli. W sumie masz rację co do zapachu taka alkoholowa Vanillia 😛 Przy aplikacji nie jest taki nachalny ten zapach 🙂 i w sumie wieczorem to już go w samochodzie nie było czuć 🙂 bo pozniej robiłem skóry i wszystko wywietrzało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Bodzio firma @tenzidetailer co jakiś czas w tym temacie wybiera grupę osób do testów. Zazwyczaj "na bogato", wszyscy chętni którzy się zgłoszą w określonym czasie, dostają kosmetyki. Po prostu śledź ten temat, a na pewno zostaniesz testerem produktów Tenzi :-)

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

@tenzidetailerGeneralnie śledzę produkty ww marki i przyznam że naprawdę szkoda że nie widać Waszych produktów choćby w marketach - uważam że jesteście jednym z lepszych producentów w klasie budżetowej, oferującym naprawdę szeroki zakres produktów. Mówię celowo o marketach - wystarczy przypomnieć akcję z deironizerami w Biedronce - z relacji Forumowiczów całkiem dobre środki, w dodatku w korzystnej cenie. Taka forma dystrybucji byłaby świeta zwłaszcza dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z detailingiem. 

@MrTime również będę we wrześniu na Chorwacji - uzyczę Ci swojej flachy do testów 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21042]tenzidetailer[/mention]Generalnie śledzę produkty ww marki i przyznam że naprawdę szkoda że nie widać Waszych produktów choćby w marketach - uważam że jesteście jednym z lepszych producentów w klasie budżetowej, oferującym naprawdę szeroki zakres produktów. Mówię celowo o marketach - wystarczy przypomnieć akcję z deironizerami w Biedronce - z relacji Forumowiczów całkiem dobre środki, w dodatku w korzystnej cenie. Taka forma dystrybucji byłaby świeta zwłaszcza dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z detailingiem. 
@MrTime również będę we wrześniu na Chorwacji - uzyczę Ci swojej flachy do testów
To cię zaskoczę u mnie "na wsi" w Intermarche stoi regał chyba z całą serią TenziDetailer.
Jak masz gdzieś Intermarsza w okolicy, to myślę, że też powinieneś znaleźć tam produkty Tenzi. No chyba, że to jakaś lokalna akcja.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CoolBreeze u mnie w rejonach Limanowej słabo - ogólnie np dziś widziałem w lokalnym sklepie jakis noname'owy deironizer 500ml za... 29zl - no i wokoło plak na plaku:/

Generalnie produkty Tenzi trzymają poziom, stąd nie dziwię się że jak ktoś je wprowadza do obrotu to od razu pełną gamę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie lokalna, bo w stolicy Woodstocku w Intermarche również można zdobyć parę produktów z linii Detailer, w tym Ceramic Wax. Bardzo mi się to podoba, że wchodząc w dział dla samochodów prócz taniej słabizny są takie pozycje. :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Drodzy Testerzy! Na naszym fejsie trwa właśnie konkurs 50/50. Zbieramy tam zdjęcia, które pokazują nasz produkt wraz z efektem pół na pół. Wiele z Waszych testów zawiera już takie zdjęcia. Zachęcam Was więc do przesłania ich do nas fejsbukiem właśnie. Tutaj post ze szczegółami: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.