Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Alfa47 napisał:

czyli każdy zapisał się na darmowy produkt i olali to bo dostali za free pełnowartościowy produkt 👍🏻😂 

no chyba nie bardzo miałbym co  pokazać jak auto chwile przed ujawnieniem tego co będzie obiektem testów było zabezpieczone ADBL SSW, a nie mam innego auta na którym mógłbym przetestować rzetelnie produkt. Cały czas czekam na jakieś auto które będzie odpowiednie do tego żeby produkt mógł się na nim wykazać. Póki co produkt grzecznie sobie czeka w gablotce na odpowiedni moment. Co do preparatu na owady celowo nie zapisywałem się na listę bo po prostu swoim autem w zasadzie jeżdżę 1 w tygodniu i to jest 1 przelot przez miasto więc nie mam problemu z cmentarzyskiem owadów 😛

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak @S3ci0r Do nikogo nie mam pretensji bo też był czas ze wyjechałem i odłożyłem na ponad miesiąc test carnauby spray i Quartz spray ale po powrocie go dodałem, także są tacy co test dodadzą po czasie, ale chodzi mi o takich co zobaczą ze jest do wybrania 20 testerów i się zapisze bo kto będzie pamiętał że go wybrali. Oczywiście mam nadzieje że nikogo nie uraziłem. 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Też nie wstawiałem zdjęć bo już kilka osób potwierdziło to co i jak zauważyłem, szampon się nie pieni a myjąc gdy leży ssw praktycznie piana nie istnieje. Bez sensu czytać 20, 30 razy to samo i jednak trochę zaśmiecać forum. No ale jak mus to mus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Badii23  Z tego powodu ja zaczekałem aż auto będzie mega brudne, żeby pokazać jego domywanie na strasznym brudasie. Nikt nie broni eksperymentować.

A dla @tenzidetailer rada - wysyłajcie mniej próbek, bo jak widać dużo osób nie udostępnia testów - bo wszystko zostało już powiedziane.

 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Badii23 napisał:

No ale jak mus to mus.

Nie ma jak zgłosić się dobrowolnie, bez przymusu do testu i potem mieć pretensje że ktoś tego testu wymaga.. 

Każdy lakier/tworzywo nieco inaczej się zachowuje - im więcej udokumentowanych testów tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Badii23 napisał:

No ale jak mus to mus.

Przecież nikt nie każe Ci brać Tenzi owady usuwanie, jeżeli masz problemy z wykonaniem testu. To nie jest obowiązkowe. Możesz się zgłosić do testów albo nie 😉 

 

Chyba, że Twoje wewnętrzne ja podpowiada Ci co innego:

pobrane.jpg.f6ed12b0a53d3eda2cbdbc5109fc6442.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Ech ta komunikacja... 🙂

Po pierwsze zależy nam na wszystkich recenzjach Quartz Shampoo. Nie zakładamy z automatu, że Ci co ich nie opublikowali chcieli nas naciągnąć, ale potrzebujemy informacji zwrotnej. Wy robicie testy, my je (co kilka testów) komentujemy. Robiąc kolejne testy możecie się do tego odnosić. Nas interesuje nie "przełomowość" testu (choć za wszystkie innowacje dziękujemy). Nas interesuje Wasze doświadczenie z produktem, skojarzenia, nastawienie przed i to co się dzieje dalej. I z tego względu każdy test (nawet niby powtarzający to samo) nas interesuje.

Widzimy, że dla Was to szampon, a jak szampon to musi się pienić, jak się nie pieni to źle. Dla nas to nowa kategoria, którą zdefiniowałbym roboczo jako "powłoka zabezpieczająca z funkcją mycia podczas nakładania", odpowiednik szamponu + dobrego QD. Niektórzy z Was "przełamali się" jeśli chodzi o pianę: zauważyli, że jest poślizg i że jest mycie, zaproponowali zastosowanie (zima, chwilowy brak czasu). 

Nie chcemy bawić się w przedszkole, wytykać, żalić, mieć pretensje, pienić się (że tak nawiążę do Quartz Shampoo 😉)  dlatego nie ma publicznej listy - wydaje mi się, że komunikat jest jasny: nie "zalegasz" z testem - dawaj dane, a wyślemy kolejny produkt, zalegasz? daj znać o co chodzi i znajdźmy rozwiązanie. Wiadomo, że publikacja testu jak osoba nr 20 może wydawać się powtarzaniem, ale nie patrzcie tak na to. Nam chodzi o indywidualne doświadczenie: coś tam o produkcie wiesz i wtedy zaczynasz go stosować i coś się potwierdza i ci przeszkadza, albo okazuje się, że to nie taki problem, kończysz, oceniasz efekt (także trwałość tego efektu) i podsumowujesz: co obiecywali, co miało być, co było i jakie masz nastawienie na przyszłość. 

Mam nadzieję, że wszystko już jasne... 🙂

  • Lubię to 5
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Zobaczymy, może jakaś partia dziś wyjdzie. Paradoksalnie mamy akurat problem z dostępnością obiecanych nowych zapachów Kokpit Mat...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Powinna nam się udać dziś wysyłka produktów do pierwszej dwunastki testerów. Bonusem, który również chętnie poddamy Waszej ocenie, będzie Kokpit Mat o zapachu Alure 🙂. Druga partia będzie wysyłana zapewne w połowie przyszłego tygodnia.

  • Lubię to 4
  • Super 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

Poniżej przedstawiam moje wrażenia z testu Tenzi Owady Usuwanie.

Przeprowadziłem testy na Mercedesie V-klasse - czarne uni, po jednym dłuższym wyjeździe (w sumie około 2000km). Po powrocie auto wyglądało tak:

THfsOQv.jpg

 

Szału nie ma - jednak aerodynamika porównywalna z kioskiem ruchu robi swoje - na froncie aż grubo od owadów.

Pierwsze wrażenia: opakowanie - typowe dla serii Tenzi Detailer - czarna, poręczna butelka, siuwaks tym razem działał bardzo dobrze (w Tenzi Czysta Szyba niestety szybko uległ uszkodzeniu - tu jest lepiej):

afUzmXm.jpg

 

Przystępujemy do prac - auto na bezdotyku; zgodnie z instrukcją psykam po lakierze i odczekuję 60 sekund:

zEOvs9K.jpg

 

Atomizer posiada funkcję spieniania - w sumie dobrze, piana jest gęsta i długo siedzi na zabrudzeniach, pozwalając tym samym na dłuższe działanie preparatu na brud.

Szybki przegląd co słychać po minucie:

WuQU2xT.jpg

pGLHzIL.jpg

4ukswiS.jpg

M1aQ86l.jpg 

 

Płuczemy wodą pod ciśnieniem:

0tMmBP5.jpg

xfzQkJC.jpg

C1m93rM.jpg

 

Jak widać, zapowiada się obiecująco - owady zeszły pod naporem zimnej wody z bezdotyku; zachęcony uzyskany efektem nałożyłem preparat na box dachowy, lusterka i szyby boczne:

ECc3TG9.jpg

zlbDVGo.jpg

wYIcN6t.jpg

 

Tutaj również po minucie spłukałem środek zimną wodą - także w tym przypadku owady dały się bez problemu usunąć.

Z racji że auto po trasie było nieco zabrudzone, postanowiłem go umyć pianą aktywną, następnie mikroproszkiem z bezdotykówki i wodą zdemineralizowaną. Oto efekty:

cy2hqAM.jpg

CDuqXHz.jpg

E0dAppR.jpg

aNm1Zxf.jpg

 

Podsumowanie:

- produkt działa dosyć szybko - już po jednej-dwóch minutach jest w stanie rozpuścić nawet większą ilość owadów, 

- atomizer z funkcją spieniania umożliwia dłuższe działanie środka na mytej powierzchni,

- środek nie zostawia odbarwień/zacieków na lakierowanych blachach i tworzywach, nielakierowanych plastikach, szybach, plastikowych kloszach lamp.

 

Uważam że produkt mogę z czystym (nomen-omen) sumieniem polecić - jeśli cena będzie korzystna (na Mieczyslawa weszło z 1/3 opakowania), chętnie kupię kolejne opakowania.

@tenzidetailerdziękuję za możliwość przeprowadzenia testu - w najbliższym czasie zdam relację z działania drugiego środka (do kokpitu).

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
2 godziny temu, Michał126 napisał:

@tenzidetailer, a co to był za zapach na Profi Auto Show, że z taką dezaprobatą zmienialiście większości na inne produkty? 😛

Okazało się, że niektórym przeszkadza zapach Krwawej Felgi(!) i zamiast tego wolą Kokpit Mat. Sami najlepiej wiecie, że to zapach typowy dla deironizera 🙂 Mieliśmy tam m.in. Kokpit Mat truskawkowy, ale wszystko poszło i dlatego muszę jeszcze czekać z wysyłką OU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.