Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będzie to twardy wosk, zrobię test na Warszawie - auto totalnie odrestaurowane, nie licząc ramy samochodu auto posiada wszystkie (!!!) oryginalne i nowe (!!!) cześci - będzie na co popatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dostałem swoją paczkę na testy. Płyn do mycia szyb na pewno zostanie użyty na weekend, jak również za kilka dni - przychodzi czas mycia wszystkich okien w domu, także będzie miał swój maraton :D Szampon również w weekend, bo samochód już od dawna nie był myty. Jeden czeka na sporą relację, gdzie będę przy okazji testował kilka produktów, także też będzie mógł się popisać - brud od chyba 3 miesięcy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Balzac napisał:

@alexander.p ja juz swoją ostrzegłem ze nic nie zamawialem (ostatnio duże zakupy zrobiłem) i poinformowałem ze to w ramach testów. 

ahahahahaha, normalka. One też zazwyczaj sie tak  tłumaczą z zakupionych torebek itp. i słyszę że promocja była 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alexander.p napisał:

ahahahahaha, normalka. One też zazwyczaj sie tak  tłumaczą z zakupionych torebek itp. i słyszę że promocja była 

A ja swojej celowo nic nie mówiłem jest taka śliczna jak się złości :lol::lol::lol:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również otrzymałem paczkę. szkoda że nie daliście znać co będzie do testowania bo 1 kwietnia myłem auto i nakładałem ADBL SSW, a tak miałbym idealny lakier do testów, bo to pierwsze mycie po zimie było i nie było żadnego zabezpieczenia :cry: no nic, będę próbował jakoś ściągnąć tego SSW Tenzi Truck Cleanem Extra w niemałym stężeniu :biggrin: no i auto musi jeszcze się troszkę przybrudzić, w związku z czym mój test tak prędko się nie pojawi, chyba że trafi się jakiś godny zawodnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier dobijał się do mnie telefonicznie 2 razy (odkurzałem),  za trzecim zaryzykował i zaatakował domofonem - już miał pisać awizo :)

Paka z materiałem do testów dotarła cała i zdrowa :)

@tenzidetailer, dzięki wielkie za niespodziankę :)

QBRv9e-J9_2Sef6moC4nC_uoG4J-qkqm_sTntfJc

PS. Żeby nie było, że jakieś tam układziki mam. Złożyłem ofertę małych zakupów i... :)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.