Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - pytania i odpowiedzi


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie.

W tym miejscu chcemy Was zaprosić do dzielenia się swoimi pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi produktów z naszej nowej linii Tenzi Detailer: ich właściwości czy sposobów użycia. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wyczerpująco, choć pewnie nie zawsze uda się to od razu. Przeprowadziliśmy wiele testów naszych produktów przed wprowadzeniem ich na rynek i prowadzimy je nadal. Mamy nadzieję, że Wasze uwagi i pytania pomogą nam w dalszym rozwoju linii Tenzi Detailer, a Wam ułatwią satysfakcjonujące korzystanie z naszych produktów. Zapraszamy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kilka produktów z waszej linii i największym problemem jest atomizer.

Jak w przypadku Carnauba Wax, czy Czystej Szyby powiedzmy że nie sprawia problemów, tak przy styczności z mocniejszą chemia np Krwawa felga, Czysta felga, dość szybko pompka przestaje odbijać bądź łamie się wajcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dziękujemy za uwagi dotyczące atomizerów. Przyjrzymy się sprawie. Z jednej strony w tak dużych partiach produktów mogą pojawiać się słabsze egzemplarze. Z drugiej - chcielibyśmy unikać takich sytuacji. Warto zwrócić uwagę, że w przypadku niektórych produktów lepiej jest oderwać sitko z końcówki spryskiwacza, bo to poprawia jego rozprowadzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie jakiś swój sklep firmowy w Szczecinie albo w swojej siedzibie? Wiem że macie sklep internetowy sklep.tenzi.pl i fajnie że można odebrać osobiście tylko że godziny otwarcia są krótkie i nie ma szans podjechać tam po pracy tym bardziej że jesteście oddaleni od centrum. No i nie ma szans obejrzeć i wziąć coś na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dnia 18.08.2017 o 20:07, Pepiko napisał:

Czy planujecie jakiś swój sklep firmowy w Szczecinie albo w swojej siedzibie? Wiem że macie sklep internetowy sklep.tenzi.pl i fajnie że można odebrać osobiście tylko że godziny otwarcia są krótkie i nie ma szans podjechać tam po pracy tym bardziej że jesteście oddaleni od centrum. No i nie ma szans obejrzeć i wziąć coś na miejscu. 

W Szczecinie nasze produkty można kupić w trzech miejscach: 

Szczecińskie Centrum Czystości, ul. Bohaterów Warszawy 22

BKF Szczecin, Al. Wyzwolenia 30-32

Shop n Shine - Detailing Store, ul. Bieszczadzka 13

Po więcej odsyłam do stale aktualizowanej mapy: http://tenzidetailer.com/gdzie-kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Na naszym wątku dotyczącym poszukiwania testerów pojawiły się uwagi dotyczące zapachu naszych produktów. Pytanie z kolei od nas do Was - na ile ta kwestia jest dla Was istotna? Czy bylibyście gotowi zapłacić więcej za produkt o lepszym zapachu, jeśli jego pozostałe cechy byłyby identyczne? No i co to znaczy lepszy zapach? Jakich oczekiwalibyście od tego typu produktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zapach nie jest aż tak ważny jak skuteczność. No chyba że to jakiś zapach zgniłych jaj i od niego zbiera się na wymioty albo dusi. Zapach to miły dodatek. Wyjątkiem chyba mogą być np środki do wnętrz jak tapicerki czy deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zapach również jest to sprawa ostateczna. Przede wszystkim jak najlepsze działanie produktu w stosunku do ceny, dobry atomizer, opakowania itp.
Czy bym zapłacił więcej za sam stricte zapach? Hmm...raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypowiem się na temat zapachu. Jeżdżę na zloty pokazy czasami są to imprezy na hali gdzie używanie kosmetyków czuć w powietrzu najczęściej stosowanymi są QD czyli quick detailery ten od tenzi jak dla mnie ładnie pachnie tak samo płyn do szyb "czysta szyba" i takie środki musza odpowiednio pachnieć. Środki czyszczące typu krwawa felga, opona plastik pachną średnio ale nie ma co się spodziewać cudów choć nigdy nie spotkałem środka do felg który ładnie pachnie:) 

Dla mnie zapach ma znaczenie jedynie w środkach szybkiego użycia/ odświeżenia lakieru  lub resingu do kokpitu i skóry reszta może nie mieć zapachu :)

 

Co do atomizerów ogólnie fajnie się sprawują nawet ten od krwawej felgi nic się z nim nie dzieje, czekam aż w ofercie pojawi się torba na kosmetyki tenzi detailer bo powoli nie mieści mi się już to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@tenzidetailer odpowiem inaczej, nie kupiłbym produktu jeśli jego zapach mi nie odpowiada. Mówimy to o QD/QW, szamponach, płynach do szyb czy dressingach do wnętrza/opon/itp.

Oczywiście wosk też nie może śmierdzieć. Co mi po tym, że połowa stajni Soft99 leży długo na lakierze jak nakładanie - zwłaszcza w małym zamkniętym garażu to mordęga? Wolę posmarować czymś co sprawi, że ta ostatnia chwila spędzona w garażu będzie przyjemnością i wisienką na torcie.

Wąchałem Wasze produkty, które przysłaliście na nagrody. Sorry, ale nie wpadam w target :)

Dla mnie detailing to pasja, hobby i przyjemność. I tego wymagam od produktów, które kupuję.

A pozostałe... cóż, dla właścicieli myjni czy studiów taki Fusso jest idealny - klient przez długi czas widzi efekty na lakierze...

 

I żeby już tak skończyć to uważam, że sprzedaż dwóch wersji tego samego środka - pachnącego i śmierdzącego to nieporozumienie. Albo produkujecie dla hobbystów albo dla przemysłówki.

@Domel dzięki za cynk. :P

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem chyba mały błąd chodzi o produkt Ultimate gold carnauba spray Na filmiku z prezentacji  mowa jest od odczekaniu 2-3 minut i następnie wypolerować powierzchnię. Na etykiecie z tyłu produktu nic o tym nie pisze żeby odczekać i dopiero wypolerować.     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dnia 26.08.2017 o 13:31, airwagon napisał:

Zauważyłem chyba mały błąd chodzi o produkt Ultimate gold carnauba spray Na filmiku z prezentacji  mowa jest od odczekaniu 2-3 minut i następnie wypolerować powierzchnię. Na etykiecie z tyłu produktu nic o tym nie pisze żeby odczekać i dopiero wypolerować.     

 

Dzięki za uwagę. W jednym i drugim przypadku mówimy o oddzieleniu etapu rozprowadzania produktu od jego polerowania. Na etykiecie piszemy o tym w wersji najbardziej podstawowej. Na filmie pokazujemy konkretne zastosowanie (ale niekoniecznie jedyne słuszne). Jeśli po rozprowadzeniu produktu od razu przystąpimy do polerowania, to prawdopodobnie zajmie to więcej czasu i będzie wymagało większej liczby szmatek, bo produkt może się dłużej mazać (choć to także zależy od warunków zewnętrznych, jak wilgotność i temperatura). W skrajnym przypadku wycieranie świeżego produktu suchymi szmatkami może skutkować tym, że większość produktu pozostanie na szmatce, zamiast na karoserii. To są rzeczy, które każdy użytkownik wypracowuje sobie sam. Z różnych testowanych metod nam najlepiej sprawdziła się ta, gdy po rozprowadzeniu ("rozmazaniu") produktu na jednym elemencie przechodziliśmy do pryskania kilku kolejnych, a potem wracaliśmy do pierwszego, by go przepolerować. Ale u Was może to wyglądać inaczej.

Tak czy inaczej przy polerowaniu dążymy do momentu, gdy "mazy" znikają, a po dodatkowych przejazdach szmatką lakier w widoczny sposób zyskuje dodatkowy połysk. Tu naprawdę zalecamy wytrwałość, bo przerwanie polerowania o kilka "machnięć" wcześniej (tuż po zniknięciu "mazów") może skutkować efektem pt. "nie widzę różnicy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem  ale powinna być informacja/ obrazek by odczekać 2-3 min i wypolerować do pożądanego efektu. Duża cześć osób może zrazić się  bo nie mogą rozprowadzić i wypracować produkt i ciężko się z nim pracuję. Myślę że powinna być taka informacja  by nawet osoba która się na tym nie zna  mogła sobie bez problemu poradzić.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, 

Tenzi zakupiłem ostatnio 3 wasze produkty z serii Detailer. No i mam mały problem. Przy pierwszym myciu poleciały mi dwa atomizery. Jeden z Krawej felgi (przy 3 kole atomizer przestał pompować) natomiast atomizer z "Owady usuwanie" przy 5 może 6 psiknięciu po prostu się złamał :(. No i teraz pytanie czy Wasze atomizery sprzedawane do butelek 1000 i 600 ml podejdą mi do butelek z serii detailer?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
20 godzin temu, T0MII napisał:

Witam, 

Tenzi zakupiłem ostatnio 3 wasze produkty z serii Detailer. No i mam mały problem. Przy pierwszym myciu poleciały mi dwa atomizery. Jeden z Krawej felgi (przy 3 kole atomizer przestał pompować) natomiast atomizer z "Owady usuwanie" przy 5 może 6 psiknięciu po prostu się złamał :(. No i teraz pytanie czy Wasze atomizery sprzedawane do butelek 1000 i 600 ml podejdą mi do butelek z serii detailer?

 

 

Witam,

Przykro nam z powodu tej kumulacji - przy tych ilościach atomizerów, jakie zamawiamy siłą rzeczy zdarzają się felerne sztuki, choć wolelibyśmy tego uniknąć. Atomizery od tamtych butelek powinny pasować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradzę, nowa atomizery już zamówiłem (akurat robiłem zakupy w sklepie gdzie Wasze atomizery sprzedawane są osobno) aczkolwiek zawsze to kłopot. 

Mimo wszystko z zawartości opakowań jestem zadowolony :).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 20.10.2017 o 22:48, Qlimaxss napisał:

Cześć,  mam pytanko gdzieś w łodzi do dostania wasze specyfiki😀?. Wiem ze jest sklep Tenzi ale nie wiem czy maja linie detailer

Na dziś polecamy: Skuba Polska - Łódź, ul. Kaczeńcowa 18, 91-214 Łódź, tel. 42 253 20 80, www.skuba.com.pl

Można też sprawdzić tutaj (mapa jest stale aktualizowana, bo nie o wszystkich punktach wiemy): http://tenzidetailer.com/gdzie-kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja przetestowalem wasz zestaw do skory, cleaner czysta skora i zestaw balsam z aplikatoremi fibra.

Minusy .
Tylko jeden. Aplikator rozpadl sie bo nalozeniu balsamu na przednich fotelach , odpadla gabka,

Plusy
Cleaner delikatny bezwonny fajnie zmiekcza skore, juz po samym cleanerze skora jest matowa

Balsam pierwszoligowy rowniez praktycznie bezwonny rozprowadza sie z latwoscia, producent zaleca pozostawienie do wchloniecia, w praktyce zajmuje to 20 30min czyli gdy konczy sie tylnie fotele boczki to przednie mozna,juz przetrzec mikrofibra. Efekt satyna, mat taki jakiego oczekiwalem, pozbylem sie hamskiej blyszczacej skory ktora fundowal,mi meguiara gold rich leather i zestaw zymola

megs 60 70zl
Zymol,130zl
Tenzi okolo 50zl za 3 produkty clenaer spray balsam i i ten balsam w atomizerze do co tygodniowego przetarcia szmatka. Takze

Dodatkowo uzylem tenzi kokpit mat. Rowniez wykonal,swoje zadanie wzorowo, macik jak z salonu - jestem pod,mega wrazeniem tego produktu i jego ceny.

Dotychczas uzywalem produktow megs supreme shine i plaka w plynie tego w kolorze niebieskim, plak blyszczace plastiki gdy megs sie konczyl i stwierdzam,ze tenzi najbardziej mi podchodzi, i ten zapach delikatnej cytrynki .. Jest w deche

Jako ze mam nieograniczony dostep np do megsa, mothersa zza wielkiej wody gdzie ceny sa przez pol moge z reka na sercu stwierdzic ze do skor nie uzyje juz nic wiecej poza tenzi, bo efekt przeszedl moje oczekiwania.

Dobre bo Polskie !
Potrafisz Polsko ! ;)


Kilka fotek , sorry nie sa profesjonalne ale daja jakis poglad i komus pomoga,w wyborzec06551e0fb00ddea3849acb03e877a55.jpg222d38a7990b835972c93ff9f2648c08.jpg1f7442c5423069ef985adc3499871b6c.jpg62df21fcbb2f03ab842524e23180dfc3.jpgb58fb0a88ffcc216077cf0cdb31426df.jpgb93b5c44d147bd6659b73b5e3cf1efc2.jpge582a4a685e30d738004722eca84f882.jpg669ec97930a69b7a0742f19909d5dbde.jpgd8319e4bcb8c388199d24055e26eefc2.jpg49d0ba7b508c49c39cd2b0150d83c54c.jpg6085fc74353d67726903679dd153296e.jpga683c13b11566e24b82dbbc160d8ac4e.jpgc33f03208f3a64150741c7677f1f1bd3.jpg72a36cc63a40eb18e40428e240ada165.jpg66d2fb547e5d477de3bcff3b7e4b1730.jpg92ba4144cc392d7d6ea05c85702fd3bf.jpg

Sent from my VS995 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki @scenickolba za podzielenie się opiniami. Czyta się to i ogląda z przyjemnością. Taki zresztą zamysł stoi za całą linią Tenzi Detailer - produkty mają działać i być dostępne w rozsądnych cenach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.